Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδή πραγματικά νιώθω ότι θέλουν να με διώξουν απο το game.

όχι απλά θέλουν να σε κάνουν να ανεβάσεις άλλον char από την αρχή.

εγώ ανεβάζω έναν DH και στα party που έχω μπει δεν υπήρχε barb ούτε για αστείο

μόνο κάνας monk αν είμαι τυχερός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι απλά θέλουν να σε κάνουν να ανεβάσεις άλλον char από την αρχή.

εγώ ανεβάζω έναν DH και στα party που έχω μπει δεν υπήρχε barb ούτε για αστείο

μόνο κάνας monk αν είμαι τυχερός

Έχουν λιώσει όλοι στους wiz και dh...Τανκάρω μόνος μου τα elite(monk),πέφτουν οι άλλοι σαν τα κοτόπουλα και τα ακούω κιόλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδες καλησπερα,

 

Λόγω δουλειας ειχα να παιξω κανα μηνα. Ειχα εναν DH 35 lvl και μπαινοντας σημερα μου ελεγε οτι εχω την starter edition κι οτι πρεπει να κανω upgrade. ΤΟ παιχνιδι το ειχα αγορασει αγοραζοντας το annual pack του wow. Πρεπει να βαλω καρτα στο wow για να κανω upgrade στο diablo? Τι σκατα εχει γινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδες καλησπερα,

 

Λόγω δουλειας ειχα να παιξω κανα μηνα. Ειχα εναν DH 35 lvl και μπαινοντας σημερα μου ελεγε οτι εχω την starter edition κι οτι πρεπει να κανω upgrade. ΤΟ παιχνιδι το ειχα αγορασει αγοραζοντας το annual pack του wow. Πρεπει να βαλω καρτα στο wow για να κανω upgrade στο diablo? Τι σκατα εχει γινει?

 

Δεν ανοίγεις ενα ticket καλύτερα..και εγώ έτσι το είχα πάρει το Diablo αλλά δεν έχει λήξει ακόμα το wow για να δώ τι παίζει...αν όντως είναι έτσι θα πέσει πολύ κλάμα...

Άνοιξε ticket άμεσα γιατί το θεωρώ δύσκολο να παιχθεί τέτοια @@ με τα annual pass και το Diablo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ανοίγεις ενα ticket καλύτερα..και εγώ έτσι το είχα πάρει το Diablo αλλά δεν έχει λήξει ακόμα το wow για να δώ τι παίζει...αν όντως είναι έτσι θα πέσει πολύ κλάμα...

Άνοιξε ticket άμεσα γιατί το θεωρώ δύσκολο να παιχθεί τέτοια @@ με τα annual pass και το Diablo.

 

Ρε εχω φρικαρει τελειως. Τι να βαλω τωρα καρτα στο wow? Μας δουλευουν? Ειχα σκοπο να βαλω στο MoP. Στους ορους λεει καθαρα οτι λαμβανεις το full copy του game και κανενα starter edition και πιπες. Τεσπα ανοιγω ticket κι ενημερωνω.

 

Ειλικρινα αν ισχυει τετοιο πραγμα οι ανθρωποι θα ειναι για γελια...

 

edit: απ οτι ειδα στα φορα εχει γινει ψιλοχαμος με αυτο το θεμα. Σαν πρωτη λυση ειπαν να γινει reset το passwrd αλλα απο οτι διαβαζω λυθηκε σε ελαχιστους. Ρε τι τραβαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα στειλουμε απο τα real money το ποσο στο account στο βαττλενετ ουσιαστικα παει ακλαφτο ε? Μετα δεν

μεταφερεται στο paypal η λαθος καταλαβα?

 

Απο το paypal μπορουμε να το στειλουμε στην πιστωτικη χωρις να κανουμε καποια αγορα?

 

ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα στειλουμε απο τα real money το ποσο στο account στο βαττλενετ ουσιαστικα παει ακλαφτο ε? Μετα δεν

μεταφερεται στο paypal η λαθος καταλαβα?

 

Απο το paypal μπορουμε να το στειλουμε στην πιστωτικη χωρις να κανουμε καποια αγορα?

 

ευχαριστω προκαταβολικα

 

ναι μόνο απο paypal μπορείς να τα στείλεις στην πιστωτική(δεν χρειάζεται κάποια αγορά)αν τα χρήματα τα βάλεις στο battle.net account μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις μόνο για αγαθά της blizzard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μόνο απο paypal μπορείς να τα στείλεις στην πιστωτική(δεν χρειάζεται κάποια αγορά)αν τα χρήματα τα βάλεις στο battle.net account μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις μόνο για αγαθά της blizzard.

 

 

ευχαριστω φιλε μου. Και κατι ακομα να ρωτησω.

 

Οταν βαλεις κατι με 10 ευρω ας πουμε buyout. Εγω θα παρω 8,50 ευρω αφου ειναι το 15%. Μεχρι εδω καλα. Πληρωνω και extra 1 ευρω για τη συναλλαγη ? δηλαδη 7,50 θα παρω ? γιατι αν ειναι ετσι τοτε αμα βαλω κατι με 1,5 ευρω

τοτε παει στο 1,27 και αν αφαιρεσουμε και το 1 θα παρεις μολις 27 λεπτα? η κατι δεν καταλαβα καλα για το 1 ευρω? eyxaristv kai pali

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω φιλε μου. Και κατι ακομα να ρωτησω.

 

Οταν βαλεις κατι με 10 ευρω ας πουμε buyout. Εγω θα παρω 8,50 ευρω αφου ειναι το 15%. Μεχρι εδω καλα. Πληρωνω και extra 1 ευρω για τη συναλλαγη ? δηλαδη 7,50 θα παρω ? γιατι αν ειναι ετσι τοτε αμα βαλω κατι με 1,5 ευρω

τοτε παει στο 1,27 και αν αφαιρεσουμε και το 1 θα παρεις μολις 27 λεπτα? η κατι δεν καταλαβα καλα για το 1 ευρω? eyxaristv kai pali

 

Καλημερα, ετσι ειναι, πρωτα αφαιρεις το 1 ευρω και απο το ποσο που μενει βγαλε και ενα 15% για την μεταφορα στο paypal και αυτο ειναι το ποσο που θα παρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, ετσι ειναι, πρωτα αφαιρεις το 1 ευρω και απο το ποσο που μενει βγαλε και ενα 15% για την μεταφορα στο paypal και αυτο ειναι το ποσο που θα παρεις.

 

Ωχ μαλακια αυτο!

 

ποσο ειναι το ανωτερο ποσο που πηρε καποιος απο εσας για αντικειμενο που πουλησε με αληθινα χρηματα? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ μαλακια αυτο!

 

ποσο ειναι το ανωτερο ποσο που πηρε καποιος απο εσας για αντικειμενο που πουλησε με αληθινα χρηματα? :)

 

Εχω εχω παρει απο 1 item γυρω στο 40ρι (50 - τις κρατησεις) αλλα μη τα κοροιδευεςι τα ψιλα απο μικρα items, σιγα σιγα μαζευονται. Πρεπει να εχω μαζεψει κανα 20ευρω συνολο απο τα ψιλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...