Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

το μόνο κέρδος από το co-op είναι το να μην βαριέσαι εύκολο όσο στο solo, το να σε boostάρει ο άλλος και το ότι μπορεί να σου δώσει κάποιο καλό item που θα του πέσει σε καλή τιμή ή τσάμπα....

 

γενικότερα απογοήτευση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Greetings GEORGE (GMWARRIOR),

Thank you for participating in the Diablo III Auction House! An auction associated with your account recently completed and is now in review. Items in review Rip Depths Time of transaction 25 September 2012 01:40 PM BST Total value in review

€12.00

 

 

 

ρε παιδια καλα το πουλησα η λιγα ειναι ? εχει γαματα στοιχεια αλλα χαμηλο dps... εγω πιστευω οτι πουλησα αερα κοπανιστο σχετικα.

για πειτε μου γνωμες... 12 μικτα ευρωπουλα :-D

post-44836-0-26170500-1348578290_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τον αποπάνω :P

υψηλό loh + 90% crit damage + socket είναι τούμπανο και δεν σε ενδιαφέρει το dps (το βάζεισ off hand)

απλά τώρα τρώει nerf o ww μπάρμπας μας και απορώ ποιος το αγόρασε πριν δει πως θα πάει το build στο καινούργιο patch (που μάλλον θα πάει άπατο :( )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειδα το χαμηλο dps και ειπα να το βαλω (για πλακα εντελως αφου δεν πιστευα να το πουλησω με real money) με κανα 10ευρο καθαρο στην τσεπη. Ισως επρεπε ψηλοτερα οπως λετε... ομως λαβετε και υποψην οτι οι πωλησεις γενικα ειδικα με real δεν ειναι ευκολες, ισως και να μην πουλιοταν ψηλοτερα... δεν ξερω και ποσο ψηλοτερα ενοιτε εσεις... παντως για μενα ηταν αχρηστο, ουσιαστικα ειναι σαν να το πουλησα 20 Μ καθαρο ! (με την τιμη του gold shmera). Μονο ποθ δεν χανουν την αξια τους...

 

Ασχετα με αυτο εγω ειμαι της γνωμης να ξεφορτονομαστε ολα τα αντικειμενα αμα προκειται για οικονομα εστω και με λιγοτερα γιατι οσο περναει ο χρονος τοσο λιγοτερα θα πουλιονται αφου ΟΛΟΙ θα φτιαξουν καπως το χαρακτηρα τους. Μεχρι τωρα καπου 27 ευρω καθαρα στην τσεπη, λιγο ακομα να το ξεπληρωσω το diablo III ... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να το δώσεις σε μένα

ναι αλλά το gear σου είναι way above average :P

Ε εντάξει, γενικά το build δεν χάλασε, απλά είναι λίγο πιο δύσκολο να κρατάς το WotB up για πολύ ώρα αλλά αυτό διορθώνεται αν βάλεις μεγαλύτερο monster power μιας και εκεί τα mobs δεν ψοφάνε τόσο γρήγορα από τα tornados και βγάζεις καλό fury.

Πιο πολύ ήταν nerf στο loh proc...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως ηταν πολυ καλο αντε και στα δικα σας, θελω να το βγαλω στο realmoney 100-150 euro και να ριχνω λιγο λιγο μεχρι να το παρει καποιος.

Ahhhhh ξεχασα ειχε και reduce damage from range 6%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...