Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε σεις, τυχεροι που είστε. Εμείς εδώ με τον κολλητό τίποτα. act 3 farm σήμερα, δεν έριξε ΤΙΠΟΤΑ που να μπορεί να πουληθεί πάνω 25 χιλιάρικα και αυτά αμφιβάλλω αν θα φύγουν. Σκέφτομαι πλέον να πάω με gold find gear στην act 1 και να λιώσω τουλάχιστον να μαζεύω gold και όχι όπως τώρα που μαζεύω μεν αλλά όχι τόσα όσα με ένα γρήγορο πέρασμα από 1.

Από το patch και μέτα 3 legendaries, το ένα χειρότερο από το άλλο 2x gladiator's gloves + 1 x cluckeye (μαλακία τόξο 200 dps?)

paragon lvl 18.

ARGH!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ποσο mαgic find kineiste ?παντως το gold οπως ηταν επακολουθο πηρε την κατρακλυλα και το πουλας πλεον 0,50 ευρω το 1 Μ καθαρο κερδος... (αν πουληθει παντα). Και θα πεσει και αλλο θα ξεφτυλιστει... νομιζω οτι το +3% gold ΔΕΝ επρεπε να γινει, επρεπε το gold να παραμεινει ψηλα. Λετε να βρει κανα τροπο η bliz να το ανεβασει παρακατω οταν ολοι θα εχουν παραγκον λεβελ 50, 80, 100 και θα παιρνουν gold σαν τρελοι ? οσοι το ξεφορτωθηκαν σε ψηλες τιμες τωρα το αγοραζουν τσαμπα...

 

Επισης με το -25% στη δυσκολια στο ινφερνο στο patch 1.05 δε θα χρειαζεται ο αλλος να αγορασει καλο αντικειμενο οποτε και ΔΕ θα ξοδευει... νομιζω κατι παει λαθος γενικα εδω. Το μονο καλο που κανει ειναι οτι εχει

κωδικα και δε βγαζει συνεχως μεγιστα αντικειμενα και διατηρει το ahouse...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για εξηγησε το λιγο παραπανω γιατι μο υ λειπει υπνος και δεν το επιασα... power level 2-3 τι εννοεις :mellow:

 

 

ποσο πιστευεις το χαμηλοτερο μπορει να φτασει h αξια του gold ?

 

βλεπεις καμια περιπτωση να ανεβαινει παρακατω ?

 

* δεν εχω καταλαβει πως γινεται να υπαρχει κοσμος που αγοραζει με real xrhmata tome of secrets κτλ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

διάβασες στα patch notes τι είναι τα monster power levels? σε level 2 ή 3 θα είναι ίδια δυσκολία όπως τώρα...

 

για το gold δεν ξέρω, πάντως τώρα από κινέζους είναι στο 0,45 το 1m...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ποιο το νοημα να κατεβασουν τη δυσκολια στο -25 % alla na anebasoυν το power level sto 2-3 ? μετα απο αυτο τι αλλαξε

 

αμα ειναι το ιδιο? κατι αλλαξε προφανως αλλα τι ? :ph34r:

 

και κατι αλλο να σε ρωτησω μιας και δεν το εχω ψαξει

 

gia to μονκ - και doctora ποια απο τα 4 προτιμας κατα σειρα ? pes me 1,2,3,4

 

1)strength

2 dexterity

3) vitality

4) inteli

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογα με το power lvl θα εχεις και αντιστοιχα drops. Οσο ψηλοτερο τοσο καλυτερα. Οσον αφορα το gold θα ανεβει οταν μπει καποιο καλο patch. Γενικα αγοραζε καλα items και πουλα τα στο RMAH.

Αν και δεν εχω monk πιστευω οτι χρειαζεται dext και int.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

και ποιο το νοημα να κατεβασουν τη δυσκολια στο -25 % alla na anebasoυν το power level sto 2-3 ? μετα απο αυτο τι αλλαξε

 

αμα ειναι το ιδιο? κατι αλλαξε προφανως αλλα τι ? :ph34r:

 

και κατι αλλο να σε ρωτησω μιας και δεν το εχω ψαξει

 

gia to μονκ - και doctora ποια απο τα 4 προτιμας κατα σειρα ? pes me 1,2,3,4

 

1)strength

2 dexterity

3) vitality

4) inteli

 

τα power level θα τα ανεβάζει ο χρήστης όσο θέλει...

 

τι εννοείς ποια προτιμώ? ο monk είναι dext-vit και ο wd int-vit...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thresh βαζοντας τα κατω ολα απο τη στιγμη που strength χρειαζεται μονο ο βαρβαρος συμφερει να νταλαβεριζομαστε

αντικειμενα με dext kai inte αφου οι πιθανοτητες ειναι μεγαλυτερες να πουληθουν αφου απευθυνεται σε 2 κατηγοριες παικτων...

εκει ηθελα να καταληξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

μη ξεχνάς ότι το strength δίνει armor...

 

αλλά και πάλι δεν αγοράζουν και πολλοί αντικείμενα χωρίς vit εκτός αν έχουν % life ή αν έχουν πάρα πολύ καλά stats...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thresh ναι το vitality παιζει παντου ενοειται. ena allo που δε μου αρεσει στο house ειναι οτι οταν δεις ενα αντικειμενο sold

δε σου λεει ποσο πουληθηκε ! το ιδιο οταν το exis bid kai lhksei kai DEN to kerdiseis!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...