Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

fffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

γιατί να μην έχει main stat?!?!?!?!

 

και το πρωι λέγαμε στο skype για trifecta... εμένα μου έπεσαν σήμερα μέσα σε 10 λεπτά 2 legendary. ένα 52 lvl bow & κάτι bracers με 160 intel + 4.5% crit (σαν αυτά που έχω) για 300κ το μέγιστο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Guys εχω 316 gf, χωρις τα 30 που δινει το paragon (10 lvl), 286

1) Οταν ανοιγω το ferret δεν μου δινει το +10 που πρεπει. Δεν μπορω να καταλαβω το γιατι. Το μονο που μπορω να υποθεσω οτι εφτασα το max.

2) Το chest δινει 21. Αν παρω το goldskin (+100) θα αυξηθει και αλλο? Ρωταω γιατι οπως περιγραφω με το ferret δεν παει αλλο πιο πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

κανονικά ούτε τώρα θα το πέρναμε αλλά είναι bugged, από το 1.0.5 θα είναι κανονικά μέσα στο όριο του 300% σαν να το είχες πάνω σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

γιατί να μην έχει main stat?!?!?!?!

 

Σχεδόν ίδια γάντια τα είχα πουλήσει λίγο καιρό πριν 8.5m καθαρά, τα δικά σου με το 10cc θα φεύγανε σίγουρα παραπάνω.Nice drop :)

post-207574-0-09960000-1348364612_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αρκετά ενδιαφέροντα πράματα το patch.

Για το monster power: "The option to increase Monster Power will be available to all players starting at level 1 in the Quest Selection window, and can be adjusted separately for Normal, Nightmare, Hell, and Inferno difficulties."

Εννοεί ότι θα ισχύει για όλους τους χαρακτήρες από level 1 και πάνω, ή ότι θα μπορείς να το διαλέξεις μόνο σε καινούριους χαρακτήρες όταν ξεκινάς από το level 1;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...