Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

εχει κατεβασει καποιος το patch 1.05?το κατεβασα παω να μπω error 12 ελεος ρε blizzard

 

το PTR εννοείς? ναι αρκετές φορές ήταν down o server

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν πας στο battlenet account σου, στη λίστα με τα games, κλικάρεις το diablo3 στη λίστα με τα games που έχεις registered και έχει επιλογή πιο κάτω για ptr...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου εχει γινει τα νευρα ΚΡΟΣΙΑ με την ελλειψη συγκρισης αντικειμενου προς αγορα με αυτο που φοραω.

 

εχω χασει απειρα εκατομμυρια ετσι, αγοραζοντας κατι που θα τον εκοβα πως θα δωσει περισσοτερο DPS ξερω γω και το ριχνει 10Κ+

 

και σορρυ αλλα δε μπορω να ανοιξω εκεινο το excelοφυλλο που λεει ο Thresh με τον DH Calculator και να συμπληρωσω 100 κελια για κατι τοσο γαμοαυτονοητο.

 

επισης ειναι αδυνατο να πουλησω Legendaries εστω κοντα στις τιμες που τα αγορασα.

 

για rares δε συζητω καν (decent rares) τα βαζω μονο με bid price τυπου 20Κ και λεω οσο αξιζει θα πιασει αλλα μιλαμε για ταβανι 800Κ-1Μ.

 

τεσπα, ο,τι εχω χτισει το εχω κανει με 2 items που πουληθηκαν 20Μ και 40Μ αλλιως θα φορουσα bubble wrap.

 

ετσι για να ραντάρω λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα στο PTR μετα απο προσπαθειες.. Γενικα πολυ καλες αλλαγες αλλα το nerf στο Gloom πονεσε λιγο, 2shoted απο τα elite phasebeasts ανετα.. :P Το εβαλα monster power 4 και ειχα 100% παραπανω MF αλλα το sweet spot ηταν το 3 για efficient farming. Παντα για ACT 3 μιλαμε.

 

Γενικα το 3 ειναι οπως ειναι το 1.04 αλλα εχεις nerfed defenses οποτε σε ποναει λιγο, παιρνεις βεβαια 75% παραπανω mf για ανταλλαγμα πραγμα που δεν σε χαλαει καθολου αν κανεις faceroll το inferno τωρα.. Οι barb ειναι ακομα OP οπως βλεπω στα stream παιζουν με monster power 10 και δεν νιωθουν.. :P

 

Οι DH ακομα και με uber gear εχουν να φανε πολυ πονο στα uber bosses αυτο ειναι σιγουρο.. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μου εχει γινει τα νευρα ΚΡΟΣΙΑ με την ελλειψη συγκρισης αντικειμενου προς αγορα με αυτο που φοραω.

 

Θα βόλευε πολύ αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σορρυ αλλα δε μπορω να ανοιξω εκεινο το excelοφυλλο που λεει ο Thresh με τον DH Calculator και να συμπληρωσω 100 κελια για κατι τοσο γαμοαυτονοητο.

 

Γιατί δεν χρησιμοποιείς το

http://diablodamagecalculator.com/

που θέλει μόνο 10 κελιά για να σου δώσει dps;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν χρησιμοποιείς το

http://diablodamagecalculator.com/

που θέλει μόνο 10 κελιά για να σου δώσει dps;

 

το ειχα χρησιμοποιησει τσατσο και τα εκανε ολα λαθος. μου χρωστας καμια 10ρια Μυρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...