Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατι να ζηλεψουμε ρε (απο το μπαλκονι μου)

καλα ρε .. και απο το μπαλκονι ?? ελεος δλδ δε μας λυπασαι ?

την καλη φωτο την εχωσα στο προφιλ μου παντως !

Ξαπλα - τζαμαρια - Men's Health και αγιος ο θεος

οποιος θελει να ζηλεψει  ας παρει ματι , τσαμπα ειναι .. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ααα μιας που πες για το περιοδικο. Βγηκε το αντιστοιχο για γυναικες. Μη τυχον κ το παρετε κοριτσια μια μ@λακια και μιση ειναι. Σαν ενα λιγο πιο προσεγμενο Cosmopolitan.

 

1000 φορες το Shape.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

maus maus στο καινουριο menshealth εχει την shakira απ οτι ειδα.. Aξιζει να το αγορασω ή θα ειναι ντυμενη;...

 

Σοβαρα τωρα, το περιοδικο ειναι για τον .. νιουφι! Μετα απο ενα χρονο βαρεθηκα να το παιρνω ολο τα ιδια και τα ιδια εγραφε, ασε που μερικες φορες ελεγε τα αντιθετα απ οσα ελεγε αλλες φορες. Μου εχει μεινει και ενας, κατι σαν διαγωνισμος που ειχαν κανει, που εβαλαν 5 ελληνες να φτιαξουν σωμα. Οκ για το σωμα, αλλα μετα τους αποτριχωσαν κιολας, τους εβαλαν και κρεμες, και δεν ξερω τι αλλο backstage..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ντυμενη καλη ειναι αυτη φιλε αξιζει παρτο :)

κοιτα για την ποιοτητα του περιουδικου που λες  ειναι θεμα γουστου , και οκ  στην ελλαδα ειμαστε υπαρχει κανα περιοδικο που να ειναι σουπερ ? σε γενικες γραμμες εμενα παντως το μεν μ αρεσει , οντως επαναλαμβανεται , εγω που δεν εχω χασει τευχος το παρατηρω εντονα  αυτο, ομως λεει κ χρησιμα πραγματακια πολλες φορες .. με βαση οτι δεν υπαρχουν κ πολλα στο ειδος το πρoτιμω .. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καθε δευτερη σελιδα του, τουλαχιστον πριν ενα χρονο, ηταν διαφημιση. Επισης ο τζιμις ο μπαρμαμ οταν εμαθα οτι δεν υπαρχει πηγα να κλαψω, και ειχε τοσο ωραια φατσουλα (σαν παππουλης). Οκ ομως ειναι ναι, καλυτερο για τον απλο κοσμο, σε σχεση με τα αλλα περιοδικα οπως το x-fitness που ενδιαφερει αποκλιστικα επαγγελματιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δημητρα  εδω και καιρο εγω παιρνω αυτο

1402329206-c-deka_triangle.png

το μπλε ειναι σταρενιο το πρασινο  που παιρνω εγω ειναι ολικης !

εχω καταληξει σε αυτο για δυο λογους ! πρωτον ειναι πολυ νοστιμο και δευτερον ειναι με διαφορα το πιο φθηνο !

εχει 1.70 εκει που ολα τα αλλα σχεδον  εχουν πανω απο 2.50 νομιζω ..

δεν ειναι αυτο που ψαχνεις , δοκιμασε το ομως μια φορα ..

το πρασινο δεν το εχω δοκιμασει.well αμα το πετυχω θα το τσιμπισω :-)

 

και παω να μαζεψω τα παπουτσια και με επιασε στη μεση μια σουβλια.και πανω που σκεφτομουν σημερα οτι εχει περασει κανα διμηνο απο τραυματισμο..τι ωραια..και προσεχω ρε γαμωτο ζεσταματα cooldowns εεε τι να πεις..χαλαρα αυριο..κανα πιλατες για τα ματια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρασινο δεν το εχω δοκιμασει.well αμα το πετυχω θα το τσιμπισω :-)

 

και παω να μαζεψω τα παπουτσια και με επιασε στη μεση μια σουβλια.και πανω που σκεφτομουν σημερα οτι εχει περασει κανα διμηνο απο τραυματισμο..τι ωραια..και προσεχω ρε γαμωτο ζεσταματα cooldowns εεε τι να πεις..χαλαρα αυριο..κανα πιλατες για τα ματια..

κόψε τις ταρζανιές, φλερτάρεις με τον τραυματισμό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυστικοβουτυρο...για οσους βαριουνται να φτιαξουν.

http://www.lidl-hellas.gr/cps/rde/SID-8E1E4F7D-657782A7/www_lidl_gr/hs.xsl/oi-prosfores-mas.htm?action=showDetail&id=15294

 

Το εχει δοκιμασει κανεις?

 

Πάντα είχα την απορία... Γιατί φυστικοβούτυρο και όχι ταχίνι.... Εκτός από το τι τραβάει η όρεξη του καθενός...

δημητρα  εδω και καιρο εγω παιρνω αυτο

1402329206-c-deka_triangle.png

το μπλε ειναι σταρενιο το πρασινο  που παιρνω εγω ειναι ολικης !

εχω καταληξει σε αυτο για δυο λογους ! πρωτον ειναι πολυ νοστιμο και δευτερον ειναι με διαφορα το πιο φθηνο !

εχει 1.70 εκει που ολα τα αλλα σχεδον  εχουν πανω απο 2.50 νομιζω ..

δεν ειναι αυτο που ψαχνεις , δοκιμασε το ομως μια φορα ..

και κατι ακομα 

attachicon.gif1ζ1α.jpg

 δε πιστευω να ζηλευουμεεεεε εεε ?  

εετσι και χωρις σποιλερ  , να φαινεται :-) :-D B)

 

Μάους τρως ψωμιά; Ντροπή!

 

Πέρα από πλάκα εγώ νομίζω ότι όλα λίγο πολύ τα ψωμιά του εμπορίου τα ίδια είναι (και του τοστ). Επίσης είχα διαβάσει κάπου ότι και αυτά που λένε ολικής άλεσης βάζουν χρωστικές/αλάτια/ζάχαρες ουσιαστικά δλδ μας πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Σίκαλης πάντως έχει και ο Καραμολέγκος ένα ωραίο αλλά πρέπει να είναι λίγο ακριβότερο από του μάους.. Ψήνομαι μια μέρα να βάλω τη μάνα μου να φτιάξει ψωμί με αλεύρι ολικής άλεσης, σίγουρα θα είναι πιο υγιεινό...

 

Σίκαλης με βρώμη πάντως έχω δει σε κατάστημα με βιολογικά με το ανάλογο τίμημα φυσικά... Περισσότερα δεν γνωρίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα μη φανταστεις , λιγο παπαρα κανω μονο στην σαλατα :-D

ισχυει για τα χρωμματα , την επεξεργασια κτλ που λες οπως ισχυει δυσχυχως σε ολες τις τροφες  ..

εχεις τετοια ακρη κ δε το χεις κανει ακομη ?? καθε μερα να την βαζεις να σου φτιαχνει αν μπορει , τελεια λυση ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...