Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απορια το κοτατζ αφοτου ανοιξεις τη συσκευασια ποσες μερες κραταει?ειχα ξεχασει ενα κεσεδακι με μερικες κουταλιες στο ψυγειο και το εχω απορια.πρεπει να ειναι κανα 2 εβδομάδων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

μια προσπαθεια για να κανω μια συνταγη για κουνουπιδι με γιαουρτι στο φουρνο! Η σως για επικαλυψη και η κρουστα που εκανε ηταν ωραια αλλα απο μεσα ηταν λιγο ωμο! ελπιζω την αλλη φορα να βγει καλυτερο!

 

https://www.dropbox.com/s/dlyt9sd3qedj04n/10519260_10203367273036111_1159675114980184353_n.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

απορια το κοτατζ αφοτου ανοιξεις τη συσκευασια ποσες μερες κραταει?ειχα ξεχασει ενα κεσεδακι με μερικες κουταλιες στο ψυγειο και το εχω απορια.πρεπει να ειναι κανα 2 εβδομάδων.

συνηθως μια μερα! ειναι τοσο ωραιο για να αντεξει και δευτερη ;p

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω λίγο τη βοήθεια σας...

Πάω γυμναστήριο κατά τις 19¨30 και τρώω κατά τις 18¨30  3 ασπράδια με 100 γρ βρώμη. Το μεσημεριανό μου είναι κατά τις 15¨30 το μεσημέρι οπότε αναγκαστικά πρέπει να ξαναφάω για να πάω gym.

 

Είναι καλή επιλογή τα ασπράδια με τη βρώμη πριν την προπονηση; Ο bosei παλιοτερα μου ειχε προτεινει να τρωω ενα μηλο + γιαουρτι αλλά αν το κανω αυτο εχω και το βραδυ αργα πριν τον υπνο γιαουρτι....

 

Εκτος και αν σε εκεινο το γευμα πριν τον υπνο βαλω κατι αλλο αλλα τι???

Καταρχάς λες ότι αναγκαστικά πρέπει να ξαναφάς μετά το μεσημεριανό...δεν είναι αναγκαστικά. Δεν παθαίνεις τίποτα αν πας γυμναστήριο και με το γεύμα των 15:30. Από την άλλη αν δεν αντέχεις τόσην ώρα νηστικός (που και αυτό για λίγο καιρό...μετά συνηθίζεις) τότε οκ. 

 

Πάντως η βρώμη (ειδικά τόσο μεγάλη ποσότητα) δεν είναι καλή επιλογή τόσο κοντά στην προπόνηση. Η Δήμητρα σου έδωσε μία επιλογή αν δεν θέλεις το γιαούρτι με φρούτο που σου είχα πει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Νοημα εχει μονο αμα κανεις πρωταθλητισμο αυτο ειναι ***λα , αλλιως δεν εχει κανενα νοημα!!!

 

mother_of_god.jpg  

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 βδομάδες γάλα κι άρχισα να ζαλίζομαι όπως συμβαίνει όταν έχω χαμηλό σίδηρο. Η πλάκα είναι ότι παίρνω συμπλήρωμα και δεν είχα πρόβλημα πριν αρχίσω το γάλα κι ενώ έτρωγα γαλακτοκομικά, κυρίως το βράδυ.

 

Υποψιάζομαι ότι το άφθονο ασβέστιο του γάλακτος + ότι πίνω απο ένα ποτήρι πρωί-απόγευμα + ότι το ασβέστιο δρα ανταγωνιστικά του σιδήρου και εμποδίζει την πρόσληψη του, έριξε τα επίπεδα του ήδη χαμηλομένου, λόγω αναιμίας, επιπέδου του σιδήρου.

 

Δεν είναι στη μοίρα μου να πίνω γάλα, τέλος.  :ph34r: Καλύτερα, ούτως ή άλλως δε το συμπαθώ σαν τροφή, το έκανα για τη ζωική πρωτείνη, θα σκαρφιστώ κάτι άλλο.

κάτσε, το ασβέστιο ρίχνει τον σίδηρο;; Τώρα εξηγούνται όλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αντιλέγω! Στα κιλά δεν απάντησες! Εγώ σταθερά, 1,83 στα 70. Αν δεν αλλάξω δουλειά,κιλά δεν βάζω :/ Και που τα κρατάω πάλι καλά.. Λέω να βγάλω φωτογραφίες για τις ορδές θηλυκών στο νήμα (και γενικά, ντάξει). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κάνεις. Το θέμα είναι πως εγώ δεν βάζω (για λίγο πολύ γνωστούς λόγους και άγνωστους). Α! Σαλπάρω και πάλι, αντίο Άμστερνταμ σε 1 μήνα. Κρίμα, το γυμναστήριο με άρεσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυμναστηριο σημερα, πηγε σουπερ. Αυριο δε θα παω, θα κατσω να το ξεκουρασω, το σαββατο παλι. Συντηρητικα αυτη η βδομαδα, προσεχουμε πια για να εχουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μιλαω για μενα εγω μπορω να τρεξω 5χλμ καλυητερα απο ολους εδω μεσα :P

οκ θα πω στο φιλο μου να γραφει εδω ,  που σε αφηνει πισω κανα δυο χιλιομετρα στα πεντε ,

ετσι  για να μην αισθανεσαι μοναξια :-)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...