Προς το περιεχόμενο

[Παρουσίαση] MSI Wind U100


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eχω δει στο ebay κάτι MSI Wind με 500$, δλδ μαζί με μεταφορικά έρχεται στα 350 ευρώ.Θα το ρισκάρατε να το αγοράσετε?

 

Όχι! 1. Πιθανότητα τελωνείου (βάλε +ΦΠΑ δηλαδή) 2. Εγγύηση γιοκ 3. Πότε θα το πάρεις? 1? 2? εβδομάδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα ξέρω αυτά, ευχαριστώ για την απάντηση.

 

1.Το στέλνουν ως επισκευασμένο harware->όχι φόρος

2.Εχει εγγύηση, αλλά χρεώνεσαι τα έξοδα αποστολής.

3.Αυτό ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι σε φαση αλλαγης φορητου και μιας και κεπεταχτηκαν αυτα τα τρελα φορητα σκεφτομαι να παρω ενα μιας και εχουν χαμηλη τιμη αγορας. θα το δουλευω ως κανονικο φορητο και οχι μονο για ταξιδια και μεγαλες μετακινισεις. θα δουλευω πληρως λινουξ ουμπουντου. αυτο που θα ηθελα να δω με τα ματια μου η και σε φωτογραφια :-) ειναι το πως δουλευει η εξοδος vga . επειδη ειμαικαι φοιτητης θα παρω και μια οθονη 19αρα και οταν ειμαι σπιτι θα το εχω συνδεδεμενο σε αυτη.

μπορειται να ανεωβασεται καμια φωτο να δω πως ειναι η ποιοτητα απο τη εκοδο vga?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ποιότητα απεικόνισης σε vga είναι άψογη φίλε , μιας και η καρτα γραφικών του μηχανήματος είναι μια κινή ιντελ με όλες τις κλασσικές δυνατότητες. εγω το χρησημοποιώ και το ουιντ και το ασους με 19" και 22" τφτ και λειτουργεί μια χαρά όπως ακριβως δουλέυει μια τφτ με ενα κανονικό πισι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ποιότητα απεικόνισης σε vga είναι άψογη φίλε , μιας και η καρτα γραφικών του μηχανήματος είναι μια κινή ιντελ με όλες τις κλασσικές δυνατότητες. εγω το χρησημοποιώ και το ουιντ και το ασους με 19" και 22" τφτ και λειτουργεί μια χαρά όπως ακριβως δουλέυει μια τφτ με ενα κανονικό πισι.

 

τελεια!!

 

για το θεμα τον ταινιων divx etc... τι γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.πως γινεται η εγκατασταση του leopard στο U100?πρεπει να τα αγορασεις?και τη διαδικασια ακολουθεις?

γιατι το video πολυ καλο μου φανηκε και δεν παιζουν λεφτα για mac τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.πως γινεται η εγκατασταση του leopard στο U100?πρεπει να τα αγορασεις?και τη διαδικασια ακολουθεις?

γιατι το video πολυ καλο μου φανηκε και δεν παιζουν λεφτα για mac τωρα

 

Διάβασε αυτό το topic που έχει όλες τις πληροφορίες που χρειάζεσαι

 

http://forums.msiwind.net/mac-f32/first-post-updated-leopard-installer-disc-for-msi-wind-t857.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το msi wind 100 ειναι καλυτερο απο το asus 1000h ?

 

Αφού διαβάσεις το αναλυτικό review του Wind U100 εδώ, ρίξε μια ματιά και στο αναλυτικό review που έκανα στο ASUS eeePC 1000H (είμαι κάτοχος εδώ και ένα μήνα) και βγάλε τα συμπεράσματά σου...

 

Ελπίζω να σε βοηθήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω πολυ για το λινκ που εδωσες τα βιντεο ηταν πολυ αναλυτικα.κατι τελευταιο ομως?πως θα βρω αυτο το custom instalion disc για το wind που λεει και αν πρεπει να αγορασουμε το leopard?υπαρχει περιπτωση να τρεχουμε μετα?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια να ρωτησω κατι για μια φιλη που το εχει αλλα δεν κατεχει κ πολλα απο υπολογιστες το msi εχει wifi η απλα υποστηριζει???καποιο usb wifi πχ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια ειχα γραψει πριν λιγο καιρο πως με ενδιεφερε το Γουιντ αλλα τελικα κατελιξα στο Αcer One A150 me Win Xp kai 120Gb Hdd kai 1gb Ram....το τσιμπησα σημερα...και πρεπει να πω πως ειμαι πολυ ενθουσιασμενος .τα λεμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια ειχα γραψει πριν λιγο καιρο πως με ενδιεφερε το Γουιντ αλλα τελικα κατελιξα στο Αcer One A150 me Win Xp kai 120Gb Hdd kai 1gb Ram....το τσιμπησα σημερα...και πρεπει να πω πως ειμαι πολυ ενθουσιασμενος .τα λεμε

 

Πάντως η καλύτερη πρόταση αυτή τη στιγμή στην αγορά είναι το Multirama που είναι το ίδιο με το MSI και 160GB HD και τρία χρόνια εγγύηση.

Το οποίο παρεπιπτόντως είναι εδώ και 3 μέρες συνεχώς ανοιχτό και δεν έει εμφανίσει κανένα πρόβλημα, ούτε χρήσης, ούτε θερμοκρασίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...