Προς το περιεχόμενο

Multirama-HT Xpress Netbook


falconakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 377
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αποκλειεται να σταματησει το ht xpress book, ταπεινη μου αποψη οτι ειναι ισως ο καλυτερος κλωνος του msi wind. Ενας φιλος μου αγορασε το μαυρο msi τα βαλαμε διπλα διπλα και το δικο μου (multirama) ειναι πολυ πιο ομορφο (θεωρω οτι σε ασπρο τελικα ειναι πιο ωραιο), με ελληνικο πληκτρολογιο τυπωμενο και ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ enter :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκλειεται να σταματησει το ht xpress book, ταπεινη μου αποψη οτι ειναι ισως ο καλυτερος κλωνος του msi wind. Ενας φιλος μου αγορασε το μαυρο msi τα βαλαμε διπλα διπλα και το δικο μου (multirama) ειναι πολυ πιο ομορφο (θεωρω οτι σε ασπρο τελικα ειναι πιο ωραιο), με ελληνικο πληκτρολογιο τυπωμενο και ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ enter :-D

 

 

xm μη το λες αλλα μου είπαν εμενα...οψόμεθα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν βαλουμε την νεοτερη εκδοση του bios μηπως χανουμε την εγγυηση ?

 

 

κατι αλλο..

 

οταν μπαινω σε σελιδες που τρεχουν φλασακια κανει ενα περιεργο ηχο το λαπτοπ...αν σηκωσω το λαπτοπ απο αριστερα κ να ακουμπαει στα δεξια ο θορυβος εξασθενει.. τι μπορει να ειναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα τελικά από τον Πειραιά το κεντρικό.Πολύ καλό ,καλή ποιότητα και είναι ακριβώς το ίδιο με το msi μετ την διαφορά ότι το msi χει wireless n. Κάτι άλλο drivers που θα βρω;Υποτίθεται ότι θα είχε cd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα τελικά από τον Πειραιά το κεντρικό.Πολύ καλό ,καλή ποιότητα και είναι ακριβώς το ίδιο με το msi μετ την διαφορά ότι το msi εχει wireless n. Κάτι άλλο drivers που θα βρω;Υποτίθεται ότι θα είχε cd.

 

 

Δεν νομιζω οτι το msi εχει wifi "n". Μαλλον κανεις λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα και λιγες μερες αγορασα και γω το συγκεκριμενο απο το Multirama και προσεξα οτι το manual ειναι απο καποιο αλλο notebook, των Multirama και παλι. Πηγα στο Multirama και το αναφερα και περιμενω απαντηση. Χτες αγορασε ενα ο αδελφος μου, και μεσα ειχε παλι το ιδιο manual. Και στην υπολοιπη Ελλαδα, το ιδιο συμβαινει, η μονο εμας βρηκαν και μας παιζουν;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα και λιγες μερες αγορασα και γω το συγκεκριμενο απο το Multirama και προσεξα οτι το manual ειναι απο καποιο αλλο notebook, των Multirama και παλι. Πηγα στο Multirama και το αναφερα και περιμενω απαντηση. Χτες αγορασε ενα ο αδελφος μου, και μεσα ειχε παλι το ιδιο manual. Και στην υπολοιπη Ελλαδα, το ιδιο συμβαινει, η μονο εμας βρηκαν και μας παιζουν;;;

 

Δεν νομίζω ότι βρήκαν εσάς μόνο και σας κοροϊδεύουν. Έτυχε σε μια συγκεκριμένη παρτίδα να μπουν λάθος manuals, συμβαίνει. Θα σας τα αλλάξουν και θα λήξει το θέμα. Προς τι ο πανικός; :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι το msi εχει wifi "n". Μαλλον κανεις λαθος

 

Κανένα εκ των MSI/Advent/Akoya/Multirama branded/λοιποί κλώνοι δεν έχει wireless /n.

 

Το είδα με τα ίδια μου τα μάτια πάνω στο αυτοκόλητο του msi.Αλλά μόνο στο μοντέλο με 160 Gb.

 

Τωρα και λιγες μερες αγορασα και γω το συγκεκριμενο απο το Multirama και προσεξα οτι το manual ειναι απο καποιο αλλο notebook, των Multirama και παλι. Πηγα στο Multirama και το αναφερα και περιμενω απαντηση. Χτες αγορασε ενα ο αδελφος μου, και μεσα ειχε παλι το ιδιο manual. Και στην υπολοιπη Ελλαδα, το ιδιο συμβαινει, η μονο εμας βρηκαν και μας παιζουν;;;

 

Και μένα το ίδιο . Μου έβαλαν manual από άλλο laptop.Και εγώ νόμιζα ότι δίνουν manual και ότι να΄ναι.

 

 

Drivers από που θα κατεβάσω; Ο υπάλληλος που με εξυπηρέτησε είπε να κάνω back-up απλά βάζοντας ένα flashaki χωρίς πρόγραμμα.Μπούρδες έλεγε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι βρήκαν εσάς μόνο και σας κοροϊδεύουν. Έτυχε σε μια συγκεκριμένη παρτίδα να μπουν λάθος manuals, συμβαίνει. Θα σας τα αλλάξουν και θα λήξει το θέμα. Προς τι ο πανικός; :-)

Κανενας πανικος και δεν περιμενα το manual να δουλεψω το μηχανακι

Απλως περιμενω μια απαντηση μερες τωρα, δεν την παιρνω κι επειδη δε μου αρεσει το δουλεμα...................... Ευχαριστω παντως για την ενημερωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανεις αλλος προβλημα οπως το παρακατω:

οταν μπαινω σε σελιδες που τρεχουν φλασακια κανει ενα περιεργο ηχο το λαπτοπ...αν σηκωσω το λαπτοπ απο αριστερα κ να ακουμπαει στα δεξια ο θορυβος εξασθενει.. τι μπορει να ειναι ?να το παω στα μουλτιραμα η δεν ειναι τπτ το κανει σε κανεναν αλλο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...