Προς το περιεχόμενο

Multirama-HT Xpress Netbook


falconakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι αρκετά καλος για xp και με μπόλικη μνήμη για τα Βίστα αλλά δεν μπορει να τα κάνει όλα σε πειρβάλλον multikasting με πολλές εφαρμογές ανοικτές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 377
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Κάνε κι ένα multithreaded benchmark όμως. Εκεί πολύ πιθανόν να παίρνει τα πάνω του ο Atom...

 

 

Λογω του ΗΤ. γενικα ειναι ακυρη η συγκριση παντως γιατι ο ενας ειναι out of order ενω ο αλλος ειναι κατα βαση in order (με μερικα trickakia out of order για να μην κολλησει στην κινηση). σα να συγκρινεις μηλα με πορτοκαλια

 

περα απο αυτα εχω διαβασει οτι ειναι περιπου ισος σε αποδοση με τον pentium-m banias (οχι dothan) ιδιων GHz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ανοιξει νεο thread για το θεμα overclocking και msi wind εαν θελετε να τα λεμε απο εκει.....

 

κωστα ειναι ευκολο να στειλεις την διευθυνση που εχεις ανοιξει το thread??δεν το βρισκω!!!:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ήρθε σε μαύρο στα multirama! :) Τελικά λάθος είχαν κάνει για τα 3gb ram, επεκτάσιμη μέχρι 2gb ram είναι όπως ήταν και το λογικό..

Απλά πάρτε τηλέφωνα στο κατάστημα που είναι κοντά σας καλύτερα γιατί απ' ότι κατάλαβα σε μερικά έχει έρθει και σε μερικά το περιμένουν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κωστα ειναι ευκολο να στειλεις την διευθυνση που εχεις ανοιξει το thread??δεν το βρισκω!!!:cry:

Στο φορουμ για τους φορητους ειναι, "Overclocking εως 24% στο MSI WIND και τους κλωνους του" για ψαξε λιγο πιο προσεκτικα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίπησα και εγώ τελικά δεν άντεξα! Ήθελα να περιμένω λίγο ακόμα για να πέσουν οι τιμές ή να βγουν καλύτερα μοντέλα αλλά τι να το κάνεις!

 

Τεσπα είναι πανέμορφο και πολύ γρήγορο πάντως!! :) Φυσικά 2gb ram :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο σήμερα είμαι και εγώ 1 ευτυχής κάτοχος του Multirama.

 

Εγώ για το Asus θα πήγαινα το 1000h άλλα τα προβλήματα με το πληκτρολόγιο που είναι και άβολο με απομάκρυναν.

 

Σπέυσατε για αγορές γιατί έχουν καταφτάσει και γίνεται χαμός με σειρά προτεραιότητας.

 

Σε 1 Μultirama στην Θεσσαλονίκη σήμερα φέρανε 20 και δεν ξέρω αν έμεινε και του ραφιού ακόμα.

 

Εξαφανίζονται γιατί έχουν γίνει κρατήσεις πριν κάν έρθουν στά καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο σήμερα είμαι και εγώ 1 ευτυχής κάτοχος του Multirama.

 

Εγώ για το Asus θα πήγαινα το 1000h άλλα τα προβλήματα με το πληκτρολόγιο που είναι και άβολο με απομάκρυναν.

 

Σπέυσατε για αγορές γιατί έχουν καταφτάσει και γίνεται χαμός με σειρά προτεραιότητας.

 

Σε 1 Μultirama στην Θεσσαλονίκη σήμερα φέρανε 20 και δεν ξέρω αν έμεινε και του ραφιού ακόμα.

 

Εξαφανίζονται γιατί έχουν γίνει κρατήσεις πριν κάν έρθουν στά καταστήματα.

 

Ναι αυτό είναι αλήθεια, και εγώ στο multirama περιστερίου που είχα ρωτήσει μου είχαν πει ότι θα φέρουν 20 κομμάτια και να μην ανησυχώ και εγώ επέμενα να κρατήσουν το τηλεφώνο μου για να με ενημερώσουν έγκαιρα. Και πράγματι με πήραν τηλέφωνο να έρθω να το πάρω άμα θέλω και είχε αυτό και άλλο ένα άντε 2 κομμάτια με αυτό της έκθεσης! Οπότε όσοι θέλετε σπεύσετε να προλάβετε!

 

Να ρωτήσω κάτι. Η webcam γιατί δεν παίζει στο μσν? Πρέπει να κάνω κάτι γι' αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο σήμερα είμαι και εγώ 1 ευτυχής κάτοχος του Multirama.

 

Εγώ για το Asus θα πήγαινα το 1000h άλλα τα προβλήματα με το πληκτρολόγιο που είναι και άβολο με απομάκρυναν.

 

Σπέυσατε για αγορές γιατί έχουν καταφτάσει και γίνεται χαμός με σειρά προτεραιότητας.

 

Σε 1 Μultirama στην Θεσσαλονίκη σήμερα φέρανε 20 και δεν ξέρω αν έμεινε και του ραφιού ακόμα.

 

Εξαφανίζονται γιατί έχουν γίνει κρατήσεις πριν κάν έρθουν στά καταστήματα.

 

Καλορίζικο.Είναι θεεικό gadgetάκι...Εκανες κάνα modding?:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...