Προς το περιεχόμενο

Multirama-HT Xpress Netbook


falconakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 377
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Καταρχήν αυτό είναι το αντίγραφο του MSI Wind, δλδ το Multirama-HT Xpress Netbook. Εγώ το χρησιμοποιώ κυρίως για το διαδίκτυο χωρίς κάνενα απολύτως πρόβλημα. Η μπαταρία του κρατάει γύρω στις 4 με 4,5 ώρες. Τώρα ταινίες ακόμα δεν του έχω βάλει, αλλά έχει προεγκατεστημένο το K-Lite Codec Pack. Επίσης σε ποιό άλλο Netbook θα βρεις 160Gb σκληρό; Εγώ θα σου πρότεινα ανεπιφύλαχτα αυτό το μοντέλο και όχι το Dell. Και όταν βγει η 6 Cell μπαταρία του, την αγοράζεις ξεχωριστά και έχεις δύο μπαταρίες για το δρόμο....)

 

ASUS 1000H 160GB ard Disk και με μεγαλιτερι αφτονομια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιό λόγο να δώσεις 400 ευρώ να πάρεις το multirama HT ενώ στο κωτσόβολο έχει το advent 4211 με 300. Όποιος ρωτήσει μα τι στο καλό είναι αυτό το advent ούτε η μάνα του το ξέρει

 

Ας δει πρώτα τα links

 

1.

2. http://forums.msiwind.net/beginner-questions/advent-4211-bios-msi-wind-bios-t4682.html

 

Κοινός μιλάμε για "MSI Wind clone" 100 ευρώ φθηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει? προσπαθω να συνδεσω το μικρο με το κινητο μου με τα bluetooth αλλα το μεν φορητο δε με αφηνει να πληκτρολογησω κωδικο ασφαλειας (αρα μαλλον χρησιμοποιει εναν προεπιλεγμενο) το δε τηλεφωνο μου ζητα εναν κωδικο ασφαλειας που το manual του της νοκια δεν αναφερει. τί κανω λαθος? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ρωτήσει μα τι στο καλό είναι αυτό το advent ούτε η μάνα του το ξέρει

 

Advent είναι ένα Brand Name που ανηκει στα καταστήματα PC World (UK) και του ομίλου Dixons γενικότερα. Πώς λέμε BlueSky για τα Carrefour?

 

Ουσιαστικά, η MSI ,όπως και για τον Multirama, το φτιάχνει και για άλλους.

 

Οπότε έχουμε:

 

PC World=Dixons Group=Κωτσόβολος&electroworld

 

και

 

MSI Wind U100=Advent 4211=HT X-PRESS (πλήν του σκληρού)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκίμασε να γραψεις 0000.

 

μολις μου εδωσε επιλογη να βαλω κωδικο το εκανα, ταυτοχρονα και στο λαπ και στο κινητο και δουλεψε :-D σ΄ευχαριστω για τη βοηθεια;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...