Προς το περιεχόμενο

Fringe Season One


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 203
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά δεν ξέρω για εσάς εγώ πάντως το παρακολουθώ ακόμα και αρχίζει να αποκτά νόημα το πράγμα...

Σε 2-3 επεισόδια θα αποκτήσει παλμό σαν σειρά...

Ακούστε που σας λέω....;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

οχι αλλα δεν γινεται να βλεπεις την τελευταια εικονα πριν παιθανει καποιος μεσα απο το ματι.......ελεος ...........δεν λεω μου αρεσει η σειρα απλα λεω οτι αυτο με χαλαει λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ναι ενώ στο Heroes γίνεται να έχουν τις δυνάμεις αυτές...

 

στο Lost συμβαίνουν αυτά που γίνονται στα επεισόδια...

 

στα Χ-Files το ίδιο...

 

δεν χρειάζεται να γράψω άπειρες σειρές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει αλλα παλι μου φαινονται οιεξηγησεις που δινουν στο φριντζ για οτι γινεται περισσοτερο ψευτικες απο οτι στα αλλα......... ενταξει ολες αυτες οι σειρες ειναι επιστημονικης φαντασιας θα εχουν μεσα πραγματα που δεν γινονται στα αληθεια αλλα εχει σημασια πως το δινουν να φαινεται............. πρεπει να το κανουν να φαινεται αληθινο κατι που δεν το βλεπω στο φριντζ...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει αλλα παλι μου φαινονται οιεξηγησεις που δινουν στο φριντζ για οτι γινεται περισσοτερο ψευτικες απο οτι στα αλλα......... ενταξει ολες αυτες οι σειρες ειναι επιστημονικης φαντασιας θα εχουν μεσα πραγματα που δεν γινονται στα αληθεια αλλα εχει σημασια πως το δινουν να φαινεται............. πρεπει να το κανουν να φαινεται αληθινο κατι που δεν το βλεπω στο φριντζ...........

 

Προσωπικά μ'αρέσει ότι προσπαθούν να δώσουν κάποια επιστημονική εξήγηση σ'αυτά που συμβαίνουν, παρά απο το να σου πούνε :

ορίστε πετάω/διαβάζω σκέψεις/πετάω φλόγες κτλ κτλ κτλ και δεν ξέρω γιατί αλλά είναι πολύ cool :whistle::o:mrgreen::eek:

 

Εμένα πάντως μ'αρέσει η σειρά

+1

 

 

p.s.

Ο Dr. Bishop είναι απλά Θεός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δεν ξερω ρε παιδια οσο προχωραει η σειρα τοσο πιο γελοια/υπερβολικα μου φαινονται αυτα π συμβαινουν!

Eμενα οσο προχωραει μου αρεσει και περισσοτερο:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...