Προς το περιεχόμενο

Fringe Season One


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γαμώτο!!!!! τόσο καιρό τι κάνανε και δεν έχουν γυρίσει τίποτα???? Έλεος!!!

Άλλα δν το έλεγα από την αρχή που όλοι λέγατε τι μάπα είναι αυτό?? Τελικά αποδεικνύετε μια απο τις καλύτερες εκπομπές (τέτοιου είδους) της σεζόν ;)

Μου φαίνεται καλύτερη απο x-files

Και την προτιμώ απο lost + heroes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα... κουφαλίτσα είναι ο άτιμος αλλά όπως φαίνεται η Ολίβια

έχει όντως δυνάμεις, αφού έκανε πειράματα και στην βάση που δούλευε ο πατέρας της

. πάντως αυτό που είπε ο Δρ, μπίσοπ ότι

η τηλεμεταφορά μπορεί να σου κάνει οτιδήποτε άλλο παρά να σε σκοτώσει με έβαλε σε σκέψεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχετε καταλάβει τι παιζει πανω κατω?

Ετοιμάζουν πολεμο μεταξι ανθρώπων και uknown( εξωγήινων?Cthulhu? τεσπα κατι τέτοιο)

Και η massive dynamics ειναι υπευθυνη για την αναπτηξη και χρηματοδοτηση αυτου του στρατου. Ο Dr. walter πιο παλια εκανε πειράματα. Σε ενα απο αυτα τα πειράματα εγινε καποιο λαθος. Ετσι διαχωρίστηκε το μυαλο του. Και το μερος το οποιο ξερει τι θα γινει εχει πεσει σε λήθαργο και συνεφερετε μονο απο δυνατες συγκινήσεις (αν θυμάστε το επεισόδιο με το τρελάδικο που εβλεπε τον εαυτο του).

Τωρα κανουν αυτα τα πειραματα γνωριζοντας ήδη οτι οι uknown κανουν χειροτερα (τι εινε καμια χιλιάδα ανθρωποι μπροστά στα εκατομμύρια που θα πεθανουν).

Επεισης η ολιβια απο εδω και περα θα αλλαξει τελείως. Θα παει με αυτους που τοσο καιρο θεωρουσε κακους

Ο Dr. walter θα αρχισει να θυματε το παρελθον(δλδ τον κακο εαυτο του).

 

Γενικος να ξερετε οτι θα γινει πολυ doctor who απλα πιο αμερικανια και πιο εξοπραγματικο χωρις να βλεπουμε τα τερατακια.

 

^

Ολα αυτα δηλωνω οτι φαντασια και μονο :P

ΤΑ ορθογραφικά και ο τονισμός δεν ειναι ευθύνη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχ, οι απόψεις μου δεν απέχουν και πολύ από τις δικές σου.. το ξέρουμε πως ο Μπίσοπ είναι στην ουσία Dr. Evil και η massive έκανε/κάνει πειράματα ή/και χρηματοδοτεί πειράματα που βασίζονται σε ερευνες του Δρ. Το θέμα είναι θέλουν να φτιάξουν ένα υπερ στρατό? Θέλουν να κάνουν κάτι άλλο? Θα το μάθουμε στη συνέχεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επεισης να προσθεσω πως ο τιτλος που πεφτει πριν αρχισει η σειρα και γραφει τα διαφορα υπερφυσικα (psychokinesis ktl) πιστευω ειναι τα οσα θα μαθει η ολιβια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω καταλαβει τι εγινε και γιατι εγινε στο τελος...

 

Στη σκηνη που ο Τρελος επιστημονας εγραψε "ability" στην γραπτομηχανη. Γιατι το εκανε? Ετσι ξαφνικα του ηρθε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειδες κολλησε στο γραμμα Y...με το που το πατησε καταλαβε οτι το βιβλιο που ολοι διαβαζουν στο επεισοδιο το εχεις γραψει αυτος με αυτη την μηχανη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειδες κολλησε στο γραμμα Y...με το που το πατησε καταλαβε οτι το βιβλιο που ολοι διαβαζουν στο επεισοδιο το εχεις γραψει αυτος με αυτη την μηχανη...

:shock::shock::confused:

thnx, δε το ειχα σκεφτει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρομαι που για αλλη μια φορα ο τζει τζει δε μας απογοητευει. Τυχον συγκρισεις με ενδεκατη ωρα και λοιπες παπαριες, ανηκουν στη σφαιρα της φαντασιας.

 

Κατι ακουσα για απριλιο επομενο επεισοδιο και δε μου αρεσε καθολου. Για δωστε μορ ντιτειλς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω το πιστευω αυτο, αλλα και το fringe τελικα εξελισσεται σε κατι πολυ καλο, μετα τα πρωτα αδιαφορα σχεδον επεισοδια.

Μολις ειδα τα 2 τελευταια και μου αρεσαν πολυ, ειδικα το τελευταιο που δειχνει οτι τελικα υπαρχει σεναριο,υπαρχει μυθολογια και μαλιστα εξαιρετικα ενδιαφερουσα.

Το μονο που με χαλαει πλεον στη σειρα ειναι οτι δεν ειναι τελειως seriazed και "αναγκαζομαστε" να βλεπουμε αυτοτελη, ασχετα επεισοδια μεχρι να δουμε καποιο που σχετιζεται με την μυθολογια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...