Προς το περιεχόμενο

Console Gaming - Off-topic Συζήτηση


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σιγουρα δεν ειναι κανονας και γενικα θα βρουμε εξαιρεσεις, αλλα σε γενικες γραμμες το συστημα του matacritic σε σχεση με τον ειδικο τυπο δουλευει αρκετα καλα.

Αυτο δε σημαινει οτι ολα τα παιχνιδια ειναι για ολους. Αλλα αν το συνδυασεις με τη προσωπικη σου κριση/γουστο, ειναι αρκετα αξιοπιστο εργαλειο.

Επεξ/σία από xavier
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/3/2022 στις 6:04 ΜΜ, chrisgewrgi είπε

Μαζί σου και εγω.συμφωνω σε ολα. Έχω παίξει game 90αρι και εχει φαει unistall στο λεπτό και έχω παίξει και 65αρι και ειναι επος.εχουν καταντησει τα παντα στην δημοσιότητα βρωμιά και λισοδια.δεν ξερω τι είδους πολεμο κανουν οι τυποι και πως και από που τα τσεπώνουν. Φταει όμως ο κοσμος.

FB_IMG_1648131987651.jpg

Ρε άνθρωπε και γω "σονακιας" είμαι όσο και αν συχαινομαι αυτές τις γελοίες κατηγοριοποίησεις αλλά 0 στο Ori???μηδέν??? Ίσως ότι καλύτερο έχω παίξει στο Xbox ποτε, αριστούργημα πραγματικό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα πήγαμε να καθαρίσουμε ένα σπίτι που έχουμε για να το νοικιάσουμε, και δεν μπορούσα να μην πάρω και αυτά για να δω αν δουλεύουν ακόμα. Χάρηκα και για τα 2 

Το xbox μόνο μου κάνει κάτι νερά. Αρχικά δεν άνοιγε το disc tray, και απο οτι είδα είναι κλασικό θέμα, οπότε καθάρισα τον ιμάντα που έχει. Απλά τώρα δεν διαβάζει τα CD, και αν δεν βαρεθώ, θα το ανοίξω αύριο. 

Ευτυχώς στο δωμάτιο της αδερφής μου έχουμε ακόμα TV με scart 😂, με την οποία είχαμε λιώσει το ghosthunter, αλλά για κάποιο λόγο το CD είναι χάλια :P. Το βρήκα μτχ και θα το τσιμπήσω αύριο να το έχω. 

20220329_220243.jpg

20220329_223659.jpg

20220329_230551.jpg

20220330_015714.jpg

20220329_234834.jpg

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS9 trailer

το θυμαστε αυτο? για να δουμε θα ειναι ετσι τελικα...90+ ετων θα ειμαστε μερικοι τοτε, αν προλαβουμε να το ζησουμε...χαχα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας θρύλος επιστρέφει(θα την έχω αύριο), πιστεύω ότι αξίζει να ασχοληθείτε ακόμα και όσοι δεν την είχατε...Έχει φοβερή βιβλιοθήκη παιχνιδιών και ήταν ένα φανταστικό μηχάνημα για την εποχή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 χρόνια και με crunch σε Lego τίτλο που περιλαμβάνει ΟΛΕΣ τις ταινίες ; Απλά WOW! Χαίρομαι που η δουλειά τους αποτυπώθηκε σε reviews και πωλήσεις. 

https://www.metacritic.com/game/playstation-5/lego-star-wars-the-skywalker-saga

As reported by GamesIndustry.biz, the title has enjoyed the second biggest launch in the UK this year, beating the impressive launch weekend sales of Elden Ring and Horizon Forbidden West. In fact, it's the largest launch for a LEGO game ever, and that's without including digital sales.

https://www.pushsquare.com/news/2022/04/uk-sales-charts-lego-star-wars-the-skywalker-saga-sales-are-impressive-most-impressive

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...