Προς το περιεχόμενο

Console Gaming - Off-topic Συζήτηση


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει δοκιμάσει κανείς το the ascent να μας πει εντυπώσεις? Τυχαία έπεσα πάνω του κ μου θυμίζει σαν χειρισμό πολύ dead nation κ diablo.

 

 

Επεξ/σία από ilias78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, ilias78 said:

Έχει δοκιμάσει κανείς το the ascent να μας πει εντυπώσεις? Τυχαία έπεσα πάνω του κ μου θυμίζει σαν χειρισμό πολύ dead nation κ diablo.

 

 

Μεσα στα τοπ5 καλυτερα παιχνιδια που επαιξα περσι. Αξιζει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, privateer είπε

Μεσα στα τοπ5 καλυτερα παιχνιδια που επαιξα περσι. Αξιζει.

Παίζει κ σε πολύ καλή τιμή στο Skroutz. Από ότι διάβασα έχει κ καλή διάρκεια (20 με 30 ωρες). Ευχαριστώ 

Επεξ/σία από ilias78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/4/2022 στις 8:58 ΠΜ, ilias78 είπε

Έχει δοκιμάσει κανείς το the ascent να μας πει εντυπώσεις? Τυχαία έπεσα πάνω του κ μου θυμίζει σαν χειρισμό πολύ dead nation κ diablo.

 

 

Το τερμάτισα πέρσι τον Αύγουστο.Υπεροχο παιχνίδι. 

Από τα καλύτερα του 21 για τα δικά μου γούστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

 

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς κάποιος φτάνει σε σημείο να σπάει τηλεχειριστήρια κτλ. επειδή εκνευρίζεται με ένα game. Αν μου τη δώσει ένα παιχνίδι, κάνω Instaquit και μπορεί να μην παίξω για μέρες αν πιστεύω πως κάτι είναι cheap, αλλά μέχρι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Charismo είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς κάποιος φτάνει σε σημείο να σπάει τηλεχειριστήρια κτλ. επειδή εκνευρίζεται με ένα game. Αν μου τη δώσει ένα παιχνίδι, κάνω Instaquit και μπορεί να μην παίξω για μέρες αν πιστεύω πως κάτι είναι cheap, αλλά μέχρι εκεί.

Νομίζω ότι σε όλους μας έχει τύχει να τσαντιστουμε με ένα παιχνίδι. Άλλοι αντιδρούν πιο ήρεμα κ άλλοι πιο άγρια. Εγώ έχω σπάσει 2 τραπεζακια ικεα πιο παλιά. Πλέον, απλά θα το κλείσω. Εκείνη την ώρα δεν νιώθεις κ πολλά. Θες κάπου να ξεσπάσεις. Μετά σκέφτεσαι πόσο θα αδειάσει το πορτοφόλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν φτιάχνεις σωστό SW παιχνίδι θα πουλήσει και με Lego. 

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga launch was nearly as big as Elden Ring | UK Digital Charts

Spoiler

It is comfortably the second biggest game launch of the year overall in the UK. And the fastest-selling LEGO game in history.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 hours ago, Charismo said:

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς κάποιος φτάνει σε σημείο να σπάει τηλεχειριστήρια κτλ. επειδή εκνευρίζεται με ένα game. Αν μου τη δώσει ένα παιχνίδι, κάνω Instaquit και μπορεί να μην παίξω για μέρες αν πιστεύω πως κάτι είναι cheap, αλλά μέχρι εκεί.

^^ Πώς φαίνεται αυτός που δεν έχει παίξει ποτέ Soulsborne game. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

^^ Πώς φαίνεται αυτός που δεν έχει παίξει ποτέ Soulsborne game. :P

Τα έχω παίξει όλα και στο Elden Ring έχω και Platinum. :P

Όπως είπα, όταν κάτι με triggάρει κάνω ragequit. Αλλά ακόμα και τα πιο σπαστικά bossfights τα προσπαθώ πριν με κουράσουν και βγω midgame.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...