Προς το περιεχόμενο

Console Gaming - Off-topic Συζήτηση


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια αραγε μπορω να αγορασω μια ομπρελα βροχης απο resident evil umbrella που ειναι κοκκινο/ασπρο?Σε σκρουτζ αλλα ουτε και αμαζον βρισκω που εψαξα λιγο,νομιζω την διναν και σαν συλλεκτικη στο ρεσι 6 παλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators
2 hours ago, Lotof said:

🤦‍♂️

 

Μήπως γίνεται να μπει option για να αφαιρούνται εντελώς τα όπλα, τα φωτόσπαθα κλπ, γιατί είμαι φιλειρηνιστής και δεν μπορώ την βία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Malthador είπε

Μήπως γίνεται να μπει option για να αφαιρούνται εντελώς τα όπλα, τα φωτόσπαθα κλπ, γιατί είμαι φιλειρηνιστής και δεν μπορώ την βία; 

Family Guy Blue Harvest GIF - Family Guy Blue Harvest Obi Wan - Discover &  Share GIFs

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Mitroglou7 είπε

Μόνο εμένα μου φαίνεται άρρωστο το ότι σε διάστημα λίγων μηνών θα βγεί:

  • νέο Zelda
  • Diablo 4
  • Starfield
  • FF16
  • Armored Core 6

Ναι ισχύει.

Λέγαμε για τα παιχνίδια στις αρχές της χρονιάς, αλλά και το καλοκαίρι προβλέπεται να έχει δύσκολες αποφάσεις για τον τρόπο με τον οποίο θα μοιράσουμε το χρόνο μας με όλα αυτά που βγαίνουν.

Αναγκαστικά για εμένα κάποια θα πάνε πίσω. Σκέφτομαι Diablo IV μιας και θα παίζω ήδη Zelda και θα περιμένω το balance που χρειάζεται πάντα ένα καινούριο Diablo και μετά να πιάσω FFXVI και για σβήσιμο καλοκαιριού το Armored Core VI που έτσι κι αλλιώς θα βγει μετά από 2-3 μήνες.

Το Starfield θα το αφήσω για τέλος της χρονιάς, αλλά τότε θα έχουμε άλλους τόσους τίτλους.

Πάντα έτσι κάνω πλάνα και στο τέλος με βλέπω να παίζω Zelda μέχρι το Δεκέμβριο. 😆

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Mitroglou7 είπε

Μόνο εμένα μου φαίνεται άρρωστο το ότι σε διάστημα λίγων μηνών θα βγεί:

  • νέο Zelda
  • Diablo 4
  • Starfield
  • FF16
  • Armored Core 6

Nαι. 😛

Μονο το Starfield με ενδιαφερει απο αυτα, αλλα μαλλον εγω ειμαι ο παραξενος εν προκειμενω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...