Προς το περιεχόμενο

Console Gaming - Off-topic Συζήτηση


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Εχει φερει η De Agostini φιγουρες Street Fighter.Εγω παντως λιγο που εψαξα στα περιπτερα δεν το βρηκα.

 

Από ότι έμαθα βγήκε μόνο σε Αθήνα και μόνο σε επιλεγμένα ψιλικά.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Εχει φερει η De Agostini φιγουρες Street Fighter.Εγω παντως λιγο που εψαξα στα περιπτερα δεν το βρηκα.

 

3 ώρες πριν, infdi είπε

Από ότι έμαθα βγήκε μόνο σε Αθήνα και μόνο σε επιλεγμένα ψιλικά.  

Έχεις ιδέα που ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Έχεις ιδέα που ;

Δυστυχώς όχι, είμαι από Θεσσαλονίκη και τα έψαξα αρκετά μέχρι να μάθω το τι συμβαίνει. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω αν αξίζει να παίξω το Silent Hill 4 The Room στο PS2 (emulator?) Έχω παίξει τα προηγούμενα και τα ευχαριστήθηκα. Το The Room είναι κάπως πιο διαφορετικό και δεν ξέρω μμμμμ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, sp3cial είπε

Να ρωτήσω αν αξίζει να παίξω το Silent Hill 4 The Room στο PS2 (emulator?) Έχω παίξει τα προηγούμενα και τα ευχαριστήθηκα. Το The Room είναι κάπως πιο διαφορετικό και δεν ξέρω μμμμμ....

Εγώ το έχω παίξει σε υπολογιστή και μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά. Μπορείς να το βρεις για υπολογιστή στο gog.com με 10 ευρώ και είναι drm free.

Επεξ/σία από gokuthelegend
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Γυρισα 3 μεγαλα περιπτερα στο χαλανδρι, και τα 3 δηλωσαν αγνοια για τις φιγουρες.

Μέχρι στιγμής έχουν βγει δοκιμαστικά τα δύο πρώτα τεύχη της σειράς.

IMG_7027.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, gokuthelegend είπε

Εγώ το έχω παίξει σε υπολογιστή και μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά. Μπορείς να το βρεις για υπολογιστή στο gog.com με 10 ευρώ και είναι drm free.

Καλημέρα! Το DRM-free το ανέφερες σε περίπτωση που θέλω να κάνω cheat enabled στο παιχνίδι; Γιατί απόρησα λίγο. Έψαξα και στο Google να δω τι σημαίνει. Το γνωρίζω το gog σαν πλατφόρμα αλλά συνήθως αγοράζω από το steam. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, sp3cial είπε

Καλημέρα! Το DRM-free το ανέφερες σε περίπτωση που θέλω να κάνω cheat enabled στο παιχνίδι; Γιατί απόρησα λίγο. Έψαξα και στο Google να δω τι σημαίνει. Το γνωρίζω το gog σαν πλατφόρμα αλλά συνήθως αγοράζω από το steam. 

Drm free σημαίνει ότι δεν είναι κλειδωμένο στον λογαριασμό σου. Μπορείς να το αγοράσεις 1 φορά και να το δώσεις σε 10 άτομα. Έχει απλώς ένα setup που το κατεβάζεις και το τρέχεις. Τα cheats δεν έχουν σχέση με το drm.

Επεξ/σία από gokuthelegend
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...