Προς το περιεχόμενο

Console Gaming - Off-topic Συζήτηση


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ηξερα που να το ποσταρω .

https://survey.alchemer.com/s3/7017965/Legacy-of-Kain-franchise-survey

Εβγαλε survey η crystal dynamics για την σειρα legacy of kain.Οσοι ειναι φαν ας το συμπληρωσουν μπας και γινει κανα θαυμα και αναβιωσει η σειρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Δεν ηξερα που να το ποσταρω .

https://survey.alchemer.com/s3/7017965/Legacy-of-Kain-franchise-survey

Εβγαλε survey η crystal dynamics για την σειρα legacy of kain.Οσοι ειναι φαν ας το συμπληρωσουν μπας και γινει κανα θαυμα και αναβιωσει η σειρα.

Remake και μετά reboot να πάρει τη δόξα που της αξίζει η σειρά. Το συμπλήρωσα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα, δεν ηξερα που ακριβως να γραψω οποτε σορρυ αν ειμαι off topic.

Θελω να ξεκινησω τα metal gear solid απτην αρχη (1,2,3,4,GZ,5)...δεν τα εχω παιξει ποτε και το εχω καημο...η ερωτηση μου ειναι που μπορω πλεον να τα παιξω τα παιχνιδια και το κυριοτερο ειναι playble πλεον ή δεν βλέπονται (προφανως και μιλαω για τα πρωτα)?

Εχω στην κατοχη μου ολα τα παιχνιδια περαν του 1.

Γνωριζει καποιος να βοηθησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνωρίζει κάποιος αν το CarX Drift στο xbox one είναι μόνο online και άρα χρειάζεται συνδρομή; Δε με ενδιαφέρει το multiplayer, θέλω μόνο offline.

  

Επεξ/σία από 1988panos2171
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/10/2022 στις 6:08 ΜΜ, kjtzemis είπε

Παιδια καλησπερα, δεν ηξερα που ακριβως να γραψω οποτε σορρυ αν ειμαι off topic.

Θελω να ξεκινησω τα metal gear solid απτην αρχη (1,2,3,4,GZ,5)...δεν τα εχω παιξει ποτε και το εχω καημο...η ερωτηση μου ειναι που μπορω πλεον να τα παιξω τα παιχνιδια και το κυριοτερο ειναι playble πλεον ή δεν βλέπονται (προφανως και μιλαω για τα πρωτα)?

Εχω στην κατοχη μου ολα τα παιχνιδια περαν του 1.

Γνωριζει καποιος να βοηθησει?

To ότι δε βλέπονται τα δύο πρώτα είναι δεδομένο. Γνωρίζοντας όμως το επικό gameplay του 1 θα έλεγα χαλάλι τα γραφικά. 

Εγώ θα έλεγα να τα παίξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/10/2022 στις 6:08 ΜΜ, kjtzemis είπε

Παιδια καλησπερα, δεν ηξερα που ακριβως να γραψω οποτε σορρυ αν ειμαι off topic.

Θελω να ξεκινησω τα metal gear solid απτην αρχη (1,2,3,4,GZ,5)...δεν τα εχω παιξει ποτε και το εχω καημο...η ερωτηση μου ειναι που μπορω πλεον να τα παιξω τα παιχνιδια και το κυριοτερο ειναι playble πλεον ή δεν βλέπονται (προφανως και μιλαω για τα πρωτα)?

Εχω στην κατοχη μου ολα τα παιχνιδια περαν του 1.

Γνωριζει καποιος να βοηθησει?

Αν σε ενοχλούν αισθητικά τα γραφικά από τις παλιές κονσόλες η επιλογή σου είναι μια.Τα παίζεις σε emulator με υψηλότερη ανάλυση.Θα σου πρότεινα το πρώτο που είναι για psone να το παίξεις σε psp.Η μικρή οθόνη βελτιώνει απίστευτα την εικόνα ώστε να μη φαίνεται πιξελιασμένο όπως σε μια καινούργια τηλεόραση που θα δείχνει χάλια.Γενικά όλα τα παιχνίδια του psone στο psp είναι εκατό φορές καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...