Προς το περιεχόμενο

Console Gaming - Off-topic Συζήτηση


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα και καλο Σαββατοκυρακο! Εχω φαει τον κοσμο να βρω το Sekiro για ps4.

Επειδη ειναι σε ελλειψη, δυο τρια μεταχειρισμενα που παιζουν εδω στις αγγελιες και στο facebook, η τιμη τους ειναι στα υψη!

Αραγε να ξαναστοκαρουν ποτε τα καταστηματα? Γιατι τοσο ελλειψη? Σταματησε γρηγορα η παραγωγη σε δισκακια και το γυρισαν μονο σε ps store. Και εκει πανακριβο ειναι 69.99

Θα περιμενω προσφορα στο ps store. Ειχαν βγαλει Μαρτη αλλα δεν το ηξερα δυστυχως.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 minutes ago, James. said:

Καλησπερα και καλο Σαββατοκυρακο! Εχω φαει τον κοσμο να βρω το Sekiro για ps4.

Επειδη ειναι σε ελλειψη, δυο τρια μεταχειρισμενα που παιζουν εδω στις αγγελιες και στο facebook, η τιμη τους ειναι στα υψη!

Αραγε να ξαναστοκαρουν ποτε τα καταστηματα? Γιατι τοσο ελλειψη? Σταματησε γρηγορα η παραγωγη σε δισκακια και το γυρισαν μονο σε ps store. Και εκει πανακριβο ειναι 69.99

Θα περιμενω προσφορα στο ps store. Ειχαν βγαλει Μαρτη αλλα δεν το ηξερα δυστυχως.

 

Εχω ενα κλειστο ζελατινα ,αν εισαι απο αθηνα κ έρθεις να το πάρεις στο χαρίζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή τελευταία έγινε χαμός με το νεο Zelda, ακούω εδώ και χρόνια συνεχώς  "οι δικηγόροι της Nintendo". 

Όμως οι δικηγόροι αυτοί έχουν όνομα και δεν είναι αποκλειστικά της Νintendo πάρα εξωτερικοι συνεργάτες. 

Και βλέποντας το ιστορικό τους στο Χολυγουντ, προκαλούν όντως δεος. Είναι μαλιστα το μεγαλοδικηγορικό γραφείο που οδήγησε στο κλείσιμο του Napster πριν χρόνια. Που να τα βάλουν απλοί δημιουργοί λογισμικού μαζί τους. Πλέον έχουν πλάνο με χειρουργική ακρίβεια. 

https://www.hollywoodreporter.com/news/general-news/mitchell-silberberg-amp-knupp-at-119868/

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...