Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

oh snap!...

 

 

-----Προστέθηκε 12/1/2009 στις 10 : 34 : 34-----

 

 

Software (To βλέπουν 87)

Για οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με κάποια εφαρμογή [windows], εδώ είναι το κατάλληλο μέρος. Απαγορεύονται θέματα σχετικά με warez καθώς και η αναζήτηση serial και cracks προγραμμάτων

 

Η αλλαγή που έχω ως bold είναι δύσκολο να γίνει? Γιατί ναι, ας είναι μόνο για windows ως επικρατέστερο και αυτονόητο, αλλά μια λέξη είναι. Essential pedantry is essential.

Επεξ/σία από soturin
Αυτόματη ένωση μηνυμάτων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

alexzzz επειδή είσουν σπασικλάκι σε άλλο Topic δεν υπογράφω ρε !

 

Emo style :P

 

/Koritsi_Gia_PC

 

Μπροστά στο κοινό καλό πρέπει να αφήσουμε τους εγωισμούς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλλαγή που έχω ως bold είναι δύσκολο να γίνει? Γιατί ναι, ας είναι μόνο για windows ως επικρατέστερο και αυτονόητο, αλλά μια λέξη είναι. Essential pedantry is essential.

 

Δεν έχεις κι άδικο. Αν και δε θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που χρειάστηκε να μετακινήσω θέμα από το Software στο Linux subforum. Δε θυμάμαι καν αν το έκανα και ποτέ. Οι Linux users φαίνεται πως βρίσκουν εύκολα το δρόμο τους και ποστάρουν στη σωστή ενότητα του forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αντιθέτως η πλειοψηφία που ζητάει να στήσουμε PC αντί να βάζει το topic στο section των αναβαθμίσεων το βάζει στο Hardware Γενικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να έχουμε την δυνατότητα να σβήνουμε τα δικά μας ποστ. Σε πολλά fora αυτό γίνετε...

thelab.gr outofspecs.gr κλπ κλπ θα γλιτώσουν και δουλειά οι mods....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω προσεξει αυτό το forum ως προς τον σχεδιασμο του

το βρίσκω όμορφο αισθητικά και στα συν βάζω την εργονομια (καθαρη και λιτη εμφανιση) την επιλογή reputation , τα σημαιακια των χωρων, (βεβαια απευθυνεται σε πολυεθνικό κοινό) κλπ

Μπορει να χρησιμευσει ως ιδεα για κάτι

... αυτα

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω προσεξει αυτό το forum ως προς τον σχεδιασμο του

το βρίσκω όμορφο αισθητικά και στα συν βάζω την εργονομια (καθαρη και λιτη εμφανιση) την επιλογή reputation , τα σημαιακια των χωρων, (βεβαια απευθυνεται σε πολυεθνικό κοινό) κλπ

Μπορει να χρησιμευσει ως ιδεα για κάτι

... αυτα

:)

 

Το ωραίο είναι το ελαφρός διαφορετικό χρώμα κάθε 2 πόστ. Τα ξεκαθαρίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το reputation δεν ξέρω, λίγο υποκειμενικό

 

η εναλλαγή τόνων ανα post όμως είναι πολύ καλή και τα related θα δώσουν μια πιο άμεση χρηστικότητα στα tags

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγγελίες,πάλι.

Ένα καινούργιο φρούτο που ωρίμασε τελευταία,είναι και η μή αναγραφή τιμής,με συνέπεια να κοιτάει κάποιος ενδιαφερόμενος αγοραστής κάθε τόσο,μήπως έχει ενημέρωση απ' τη μεριά του πωλητή.Και φυσικά,αν και όταν επιτευχθεί η επιθυμητή τιμή,το πουλάει και αν θέλει σε ενημερώνει για να μην περιμένεις τζάμπα.Έχουνε ξεφύγει,εντελώς όμως!

 

Οι Αγγελίες δεν επέχουν θέση δημοπρασίας,ας το καταλάβουν αυτό οι υποψήφιοι πωλητές.Υπάρχουν άλλα sites που πραγματεύονται αυτήν ακριβώς τη πράξη.

 

Παρακαλώ ας με επαναφέρει ο αρμόδιος smod σε περίπτωση που παρεκτρέπομαι.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...