Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις δίκιο σ'αυτό. Μαζεύονται άπειρες, απλά εγώ ανοίγω τα tabs με τα θέματα κατά δεκάδες όλα μαζί :-D

Μάλλον βολεύει ο τρόπος σου.

 

Δεν βολεύει όμως η διαχείρηση τους με τις υπάρχουσες δυνατότητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατά καιρούς όποτε χρειάστηκα βοήθεια τη βρήκα άμεσα και αποτελεσματικά εδώ αυτό το forum. Αύξησα σημαντικά τις γνώσεις μου και έλυσα προβλήματα που μόνος μου δεν θα μπορούσα να αντιμετωπίσω

Συμφορουμίτες αφιερώνουν τον προσωπικό τους χρόνο και τις γνώσεις τους αφιλοκερδώς και λύνουν προβλήματα που θα μας κόστιζαν χρόνο ή χρήμα.

Πρόταση : Σαν ένδειξη αναγνώρισης αυτής της ανιδιοτελούς προσφοράς αλλά και ως κίνητρο για να ενθαρρύνονται τέτοιες προσπάθειες , νομίζω θα ήταν χρήσιμο να καθιερωθεί θεσμός ΜVP η MVM (ανά μήνα ή χρόνο) , σαν ηθική αμοιβή.

Δηλαδή μόνο όποιος ανεβάζει ένα θέμα να έχει δικαίωμα να επιλέξει μια ή δύο από τις πιο χρήσιμες για το θέμα του απαντήσεις που θα προσμετρούνται αυτόματα στο χρήστη που έδωσε τη καλλίτερη και βοήθησε αποτελεσματικά.

Αν αυτό είναι εφικτό βέβαια.

Τι λέτε;

post-238867-0-94299300-1351970561_thumb.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Θα μoυ αρεζε στo σαιτ διπλα απo καθε θεμα πoυ ανoιγει ενας χρηστης αν αφoρα πρoβλημα και δωθηκε η λυση να επιτρεπεται να βαλει στo τιτλo τoυ θεματoς διπλα ενα solved για να ξερει o καθενας oταν βρισκει ενα πρoβλημα πoυ μoιαζει στo δικo τoυ oτι εχει λυθει.η να τo βαζoυν oι moderator.

 

Αποστολή από το U8800 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά με το response του site τι θα γίνει; Είναι κρίμα το καλύτερο ελληνικό forum να είναι ταυτόχρονα και το πιο αργό. Θα γίνει επιτέλους κάτι; Εχει δρομολογηθεί κάποια λύση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά με το response του site τι θα γίνει; Είναι κρίμα το καλύτερο ελληνικό forum να είναι ταυτόχρονα και το πιο αργό. Θα γίνει επιτέλους κάτι; Εχει δρομολογηθεί κάποια λύση;

 

http://www.insomnia.gr/topic/465106-εδώ-και-κάτι-μέρες-το-site-έχει-γίνει-πάρα-πολυ-αργό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ε μετά από 2 χρόνια αναμονή έπρεπε :P

 

το forum του DiabloFans (IPBoard) που είναι Αμερική (170ms) είναι πιο γρήγορo από το Insomnia που είναι Ελλάδα (7ms)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μoυ αρεζε στo σαιτ διπλα απo καθε θεμα πoυ ανoιγει ενας χρηστης αν αφoρα πρoβλημα και δωθηκε η λυση να επιτρεπεται να βαλει στo τιτλo τoυ θεματoς διπλα ενα solved για να ξερει o καθενας oταν βρισκει ενα πρoβλημα πoυ μoιαζει στo δικo τoυ oτι εχει λυθει.η να τo βαζoυν oι moderator.

 

Αποστολή από το U8800 με τη χρήση Insomnia App

 

Έρχεται

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θέλετε και εσείς, εκεί στις πληροφορίες, εκτός από msn και skype, βάλτε και το facebook, και επίσης αν γίνεται να υπάρχει και ένα κουμπάκι που θα πατάμε και το τρέχον θέμα που μας άρεσε, να δημοσιεύεται στο φβ :D όπως στο youtube, κατα κάποιο τρόπο δηλαδή να γίνεται

Associate accounts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω να προτείνω κάτι τρομερό, ίσως την υπάρξη ενός Live Chat & να τονίσω πως στο συγκεκριμένο φόρουμ δεν υφίσταται κομπλεξισμός και λογοκρισία σε σχέση με άλλα παρόμοια φόρουμ που μας το παίζουν ιστορία-υπεράνω-"αντικειμενικά"

 

κρατήστε αυτό το ύφος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω να προτείνω κάτι τρομερό, ίσως την υπάρξη ενός Live Chat & να τονίσω πως στο συγκεκριμένο φόρουμ δεν υφίσταται κομπλεξισμός και λογοκρισία σε σχέση με άλλα παρόμοια φόρουμ που μας το παίζουν ιστορία-υπεράνω-"αντικειμενικά"

 

κρατήστε αυτό το ύφος.

 

ναι :) τσατ με τους φίλους στο ινσομνια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δε νομιζω οτι θελουν αλλα και οτι πρεπει να γινει κατι τετοιο, καθως αυτοματα θα μειωθει κατακορυφα η κινηση του φορουμ.

Και τι ειναι το ινσομνια χωρις το φορουμ του? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...