Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

ειχαν συνεργασια καποτε με την καρτιε,πανω στην τελειοποίηση του αυτοματου μηχανισμου νομιζω

αν κ τις δαφνες τις πηρε η ρολεξ

Το όνομα κερδίζει πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καρτιε εχει φτιαξει ενα απο τα ομορφοτερα tourbillon

αντι να ανοιξει μια τρυπα οπως κανουν οι περισοτερες ,εβαλε το τουρμπιγιον στην θεση του δεικτη δευτερολεπτων

post-204789-0-82045800-1464976572_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.
Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω.
Υπάρχει κάποιο site που να στέλνεις φωτογραφία  το ρολόι και να μπορεί να γίνει μία εκτίμηση ?
Ρωτάω γιατί από τον γάμο μου ο πεθερός μου είχε κάνει δώρο ένα ASTON MARTIN. Το είχα φορέσει μόνο στον γάμο μου και από τότε το είχα παρατημένο στο συρτάρι, το ανακάλυψα προχτές και δεν ξέρω αν αξίζει ή όχι.
Στο internet δεν βρήκα τίποτα εκτός από κάποια ASTON MARTIN και τίποτα άλλο. Υπάρχει κάποιο site για βοήθεια ή κάποιος ο οποίος γνωρίζει ??

 

Κάθε βοήθεια θα ήταν ευπρόσδεκτη.
Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ομέγκα όμως πιστεύω για τους παλιούς ότι διαδώθηκε γιατί επί ένα φεγγάρι φορέθηκε από μεγάλα πρόσωπα (Κένεντυ, Λίντον και τα λοιπά).

 

 

συμφωνω με το φεγγαρι,θεωρω οτι ηταν η μεγαλυτερη στιγμη στην ιστορια της,κ ρολεξ φορουσε ο κενεντυ

ηταν κατι σαν το ρολεχ που εφτασε στο πιο βαθυ σημειο στην θαλασσα

.

 

Κάπου μπερδευτήκατε λίγο νομίζω...ένα φεγγάρι λέει ο GTA, για το φεγγάρι λέει ο volos! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τώρα που βγήκα πριν λίγο το είδα και θυμήθηκα παλιό μου πόνο:
Γιατί να φορέσεις μεγάλα καντραν σε ρολόγια; (Οοzoo).

 

ΓΙΑΤΙ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα oozoo και πλέον δεν θέλω ούτε να το βλέπω. Απλά ήταν κάποια στιγμή μόδα παλιά (όχι ότι την ακολουθώ, κάθε άλλο), μου άρεσε και το πήρα.

 

150 ευρώ είχε τότε ...όσο πέρναγαν τα χρόνια έπεσε η τιμή τους στα 70 και φίλος με εταιρεία ρολογιών, όταν το είδε που το είχα πάρει, με ρώτησε το ποσό που έδωσα, γιατί χονδρική εκείνος το έπαιρνε 25 ευρώ..  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα οοζοο ειναι αντιγραφες των U-BOAT που ειναι μια ιστορικη εταιρεια,τα ρολογια της ειναι μεγαλα κ ογκωδη,δεν αρεσουν σε ολους  εχει ομως το κοινο της 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...