Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι αλκοολ?

Πολύ από όλα. Είχε γενέθλια ο αδερφός. Δεν είναι και του ρολογιού. Κάτι ουζα φοράει και άλλες τέτοιες χαζομάρες σε συνδυασμό με στενά παντελόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok δικαιολογημενος :-)

χρονια πολλα για τον αδερφο σου

Σε ευχαριστώ πολύ να σαι καλά.

 

Ειδού και το 50€ ρολόι που φορώ όταν κάνω δουλειές για να μην φοβάμαι να το χτυπήσω.

Χάνει λιγότερο από το ρολεξ μου (datejust perpetual oyster-κληρονομιά) το συμπαθώ περισσότερο από το rado και το longines που έχω και δε το λυπάμαι καθόλου αλλά δεν έχει σημάδι όσο κι αν το φορώ.

post-222241-0-73687800-1464859458_thumb.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Θα βάλω ένα 100αρι εγώ, 8900 ακόμα θέλω. Για ξεκίνα ρε Ζιο εσύ που είσαι και δημοφιλής και συμπαθής μπας και κάνουμε πρόοδο.

 

 

 

Τα omega ή γενικα μιλας? Γενικά ο φόβος μου στα ρολόγια είναι οι γρατσουνίες και τα σπασίματα..

Τα Omega είναι μια χαρά ρολογάκια. Αθάνατα κιόλας. Αλλά υπάρχουν περιπτώσεις (πολύ μεμονομένες) που σπάνε και ραγίζουν. Αλλά αμα σε σπάσει omega είσαι τελειωμένος. Θα δώσεις πάρα πολλά μετά για να το φτιάξεις.

 

Προσωπικά πιστεύω ότι οι γρατζουνιές δεν είναι τόσο άσχημες σε δερμάτινο ρολόι γιατί προσθέτουν ηλικία και αυτό προσωπικά μου αρέσει. Τα σπασίματα από την άλλη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ να σαι καλά.

 

Ειδού και το 50€ ρολόι που φορώ όταν κάνω δουλειές για να μην φοβάμαι να το χτυπήσω.

Χάνει λιγότερο από το ρολεξ μου (datejust perpetual oyster-κληρονομιά) το συμπαθώ περισσότερο από το rado και το longines που έχω και δε το λυπάμαι καθόλου αλλά δεν έχει σημάδι όσο κι αν το φορώ.

που ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασικο κ διαχρονικο

Και σκυλί.

Έχει και όμορφο μηχανισμό στο μεταξύ. Απλό κι ωραίο. Γενικά έχω δώσει χρήματα σε ρολόγια αλλά αν το πάμε σε αποκλειστικό vfm τα ξεσκίζει όλα. Επίσης επειδή το φοράω συχνά είναι και το μόνο που έχω συνηθίσει.

post-222241-0-38323600-1464860231_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Omega είναι μια χαρά ρολογάκια. Αθάνατα κιόλας. Αλλά υπάρχουν περιπτώσεις (πολύ μεμονομένες) που σπάνε και ραγίζουν. Αλλά αμα σε σπάσει omega είσαι τελειωμένος. Θα δώσεις πάρα πολλά μετά για να το φτιάξεις.

 

Προσωπικά πιστεύω ότι οι γρατζουνιές δεν είναι τόσο άσχημες σε δερμάτινο ρολόι γιατί προσθέτουν ηλικία και αυτό προσωπικά μου αρέσει. Τα σπασίματα από την άλλη...

Για την κάσα λεω γρατσουνιές οχι για το λουράκι. Γρατσουνιές στο λουράκι ειναι αμελητέες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...