Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία. Άλλωστε τόσο έχει ένα service. Πείτε του να το μετρήσει ως προς την ακρίβεια και να του αλλάξει και φλάντζα κτλ.

Αν είναι σωστός ξέρει και τα κάνει αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, mr.Vox είπε

Ωραία. Άλλωστε τόσο έχει ένα service. Πείτε του να το μετρήσει ως προς την ακρίβεια και να του αλλάξει και φλάντζα κτλ.

Αν είναι σωστός ξέρει και τα κάνει αυτά.

Είπε ότι θα τα αλλάξει,  το θέμα είναι είχα και εγώ ενα ρολόι οχι σεικο ενα των 30€ παλι με ημερομηνια και μερα  η κορονα σκουριασε και το πήγα να μου αλλαξει την κωρονα, με εβαγλε λιγο ποιο μεγάλη έφυγα για στρατό γιατι ημουν με αδεια και είδα μετα οτι η ημερομηνια και η μερα δεν αλλαζαν ειχανε χαλασει, του το πηγα ξανα οταν ειχα ερθει με αδεια και με ειπε θελει αλλαγμα τα γραναζακια μέσα γιατί είναι παλια,  πως γίνεται οταν αλλάχτηκε η κωρονα να χαλασουν και τα γραναζακια,  σαν ανθρωπος ειναι αριστος στην δουλεια του βαζει μπαταριες renata παντα, αλλα μηπως δεν ειναι και τοσο σωστος;  και το σεικο εχει μέσα πολύ καλό μηχανισμό δεν ξερω τι θα κανει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, mr.Vox είπε

Μπαταρίες αλλάζουν όλοι. Βέβαια ρολόι 30 ευρώ δεν θα το επισκεύαζα. Εκτός και πάλι συναισθηματικών λόγων και αυτό δύσκολα.

Ναι εντάξει 3€ κόστισε η αλλαγή της κορώνας άλλα όχι να με βγάλει μετά και τα γραναζακια για την ημερομηνία και την μέρα πρόβλημα και να με λέει ότι έχουνε φθαρεί και να ζητάει άλλα 10€ για αλλαγή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/2/2019 στις 12:30 ΜΜ, amagawd είπε

Πόσο σιχαίνομαι τους ψεύτες, έλεος τι κερδίζουν αν ανεβάζουν ψεύτικες φωτογραφίες στον ίντερνετ προσποιούμενοι κάτι που δεν είναι;

On topic τώρα να και το δικό μου, δώρο από καλό πελάτη που του έκανα μπίζνα εκατομμυρίων

 

spacer.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
4 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Ολοι οι billionaire's μέσα σε ένα φόρουμ

Μπράβο ρε σεις 

😂😂😂

Φοραμε και την ιδια gucci σαγιοναρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φορουσα ποτε τιποτα εκτος απο μερικες φορες τον χρονο που φορουσα το citizen BJ2111-08E, Ηθελα το Amazfit Stratos 2 που μου το εκανε δωρο η κοπελα μου, το φοραω συνεχεια εκτος απ οταν κοιμαμαι ειναι πολυ ελαφρυ και για την δουλεια μου με εχει εξυπηρετησει παρα πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, amagawd είπε

vm.jpg

Το δικο μου daily beater , το πηρα μισο μηνιατικο. 

 

19 ώρες πριν, Vasivouzoukos είπε

Πόσο σιχαίνομαι τους ψεύτες, έλεος τι κερδίζουν αν ανεβάζουν ψεύτικες φωτογραφίες στον ίντερνετ προσποιούμενοι κάτι που δεν είναι;

On topic τώρα να και το δικό μου, δώρο από καλό πελάτη που του έκανα μπίζνα εκατομμυρίων

spacer.png

Απλά έτυχε να έχετε ίδιες παντόφλες, ίδιο μέγεθος χεριού, ίδιο χρωμα τρίχες, ίδια δάχτυλα στα πόδια και ίδιο background? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...