Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 17/3/2019 στις 4:23 ΜΜ, Πανος999 είπε

Ξερει κανεις που μπορω να βλέπω ποτε ενας δημος έχει εθελοντικη αιμοδοσια?Ενδιαφερομαι να δωσω.. 

Τον είχα βρεί εδώ https://forums.watchuseek.com/f21/beware-rob-monsterwatches-4843703.html και τον ανέφεραν σε αρκετά ποστ

 

Τώρα που το έψαξα λίγο καλύτερα βλέπω ότι μερικοί είχαν πρόβλημα στην επικοινωνία και στον χρόνο παράδοσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
5 ώρες πριν, ronnie79 είπε

Τον είχα βρεί εδώ https://forums.watchuseek.com/f21/beware-rob-monsterwatches-4843703.html και τον ανέφεραν σε αρκετά ποστ

Τώρα που το έψαξα λίγο καλύτερα βλέπω ότι μερικοί είχαν πρόβλημα στην επικοινωνία και στον χρόνο παράδοσης

Δεν θα σου φάει τα λεφτά, έχει καλές τιμές για Ευρώπη και αλλάζει σωστά οτι του ζητήσεις

 

Δυστυχώς είναι της υπομονής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
23 λεπτά πριν, ritchie77 είπε

Φοράω διάφορα φθηνά ρολόγια. Θα ήθελα όμως ένα Rolex Submariner. Το βρίσκω πανέμορφο

πλέον εχει φτάσει σε τιμή μόνο για πλούσιους και ανεβαίνει , σου εύχομαι να το αποκτήσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, amagawd είπε

πλέον εχει φτάσει σε τιμή μόνο για πλούσιους και ανεβαίνει , σου εύχομαι να το αποκτήσεις 

Eυχαριστώ, να σαι καλά. Είχα μείνει στο 5χίλιαρο εγώ 😁 

Ίσως πάω για μτχ αν και όποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ritchie77 είπε

Eυχαριστώ, να σαι καλά. Είχα μείνει στο 5χίλιαρο εγώ 😁 

Ίσως πάω για μτχ αν και όποτε...

Καινούργιο έχει 7.400 , άλλα επειδή υπάρχει αναμονή τσιμπάει 1000 με 1500, 8Κ το no date , 8.5K με κυκλωπα

μεταχειρο μια από τα ιδια , Z series του 2004-6  με χαρτιά κουτί κτλπ απο 4800-5000 πέρσι +1500 φέτος  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, amagawd είπε

Καινούργιο έχει 7.400 , άλλα επειδή υπάρχει αναμονή τσιμπάει 1000 με 1500, 8Κ το no date , 8.5K με κυκλωπα

μεταχειρο μια από τα ιδια , Z series του 2004-6  με χαρτιά κουτί κτλπ απο 4800-5000 πέρσι +1500 φέτος  

Αυτά να τα βλέπουν αυτοί που θεωρούν ότι τα ρολόγια δεν είναι επένδυση και κοροϊδεύουν και από πάνω 😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κανέναν τι ρολόι έχω, αλλά ας το πω: ένα απλό Q&Q με δείκτες, που μου έκαναν δώρο πριν από καμιά δεκαριά χρόνια. Πριν απ' αυτό, είχα για καμιά δεκαπενταριά χρόνια ένα ψηφιακό Casio που είχα βρει στο δρόμο κάπου στην Αθήνα.
Μπορώ, επομένως, να υπερηφανεύομαι ότι δεν έχω αγοράσει ποτέ ρολόι μέχρι τώρα. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, accipio είπε

Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κανέναν τι ρολόι έχω, αλλά ας το πω: ένα απλό Q&Q με δείκτες, που μου έκαναν δώρο πριν από καμιά δεκαριά χρόνια. Πριν απ' αυτό, είχα για καμιά δεκαπενταριά χρόνια ένα ψηφιακό Casio που είχα βρει στο δρόμο κάπου στην Αθήνα.
Μπορώ, επομένως, να υπερηφανεύομαι ότι δεν έχω αγοράσει ποτέ ρολόι μέχρι τώρα. :)

Μια χαρά είναι τα casio τα ρολόγια φτηνά και αξιόπιστα,  και αυτά τα Q&Q επίσης πολύ καλά ρολόγια τα οποία έχουνε γίνει της μόδας, επίσης με γιαπωνέζικο μηχανισμό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η q&q θυγατρική της citizen είναι

1 ώρα πριν, ritchie77 είπε

Αυτά να τα βλέπουν αυτοί που θεωρούν ότι τα ρολόγια δεν είναι επένδυση και κοροϊδεύουν και από πάνω 😃

Σε ελάχιστες περιπτώσεις είναι, αλλά αυτό ενδιαφέρει περισσότερο αυτούς που τα αγοράζουν για να τα μεταπωλησουν, αν απλά το παίρνεις για πάρτη σου είναι αδιάφορο νομίζω

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...