Προς το περιεχόμενο

Πλησίαζει η εποχή του εικονικού σεξ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φήμες λένε ότι θα βγει και σε Linux :lol:

 

-Λοιπόν, Jessica, τώρα θέλω να μου κάνεις το *******.

-Εγώ δεν κάνω τέτοια πράγματα.

-Sudo λοιπόν, Jessica, τώρα θέλω να μου κάνεις το *******.

-Οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μυστικο για να μην βαρεθεις την γυναικα σου,ειναι να εχεις γκομενα.ετσι την αγαπας

και περρισοτερο.;)

 

Καλή η λογική σου, αν φυσικά ανέχεσαι να έχει και αυτή γκόμενο για να σε αγαπάει περισσότερο... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει αδικο, οσους 50αρηδες ξερω εχουν κατι πιτσιρικες μουρλια :)

Απο την αλλη και αυτη η λυση δεν ειναι ασχημη.

 

μονο οι παντρεμενοι καταλαβαινομαστε.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η συσκευή θα είναι φθηνή οπότε μπορει να κάνει εμπορική επιτυχία, απο την άλλη όμως δεν λειτουργέι αυτόνομα οπότε πάλι θα κληθείς να πληρώσεις σε δολλάρια για μισή ώρα απόλαυσης. Νομίζω ότ μόνο του αξίζει τον κόπο και απο εκει και πέρα τίποτα, να το βάλεις και το πισι και να περνάς με την ώρα. Φυσικά τα σχόλια απηχούν την πραγματικότητα, αλλά θυμίζω το τραγουδάκι του facebook που έχουμε ακούσει όλοι πως τα λέει το άτιμο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Λοιπόν, Jessica, τώρα θέλω να μου κάνεις το *******.

-Εγώ δεν κάνω τέτοια πράγματα.

-Sudo λοιπόν, Jessica, τώρα θέλω να μου κάνεις το *******.

-Οκ.

 

Randall Munroe called, he want his joke back.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλοι μιλάτε για κατάντια και για κατάσταση για κλάμματα. Δηλαδή ποιο ακριβώς είναι το κακό; Τι θα αλλάξει; Αυτός που πηγαίνει με γυναίκες επειδή μπορεί, το θέλει και το επιδιώκει, θα σταματήσει και θα αρχίσει το virtual; Όχι.

Απλά όσοι δουλεύουν το εργόχειρο, τώρα ήρθε το update για να είναι πιο ευχαριστημένοι. Που είν' το κακό; Δεν έχει κάποιος δικαίωμα στην ευχαρίστηση χωρίς να γίνεται βάρος σε κάποιον άλλον;

Αλλά το πιο σημαντικό είναι ότι υπάρχουν πολλοί, μα πάααρα πολύ συνανθρώποι μας (σίγουρα ξέρετε πολλούς) που για φ,χ,ψ λόγους δεν μπορούν να συνευρεθούν με γυναίκα. Ψυχολογικοί παράγοντες, σωματικές δυσλειτουργίες, αναπηρίες και χίλια άλλα δυο.

Αυτοί δηλαδή που θα ωφεληθούν, είναι κατακριτέο;

 

Πιστεύω ότι είναι λάθος να το βλέπουμε ότι είναι ένα ακόμα βήμα πιο κοντά στο ολοκληρωτικό "κάψιμο", αφού, επαναλαμβάνω, αυτοί που θέλουν, την βρίσκουν και μπορούν να κάνουν σεξ με μία "πραγματική" γυναίκα, θα συνεχίσουν να το κάνουν.

 

Και στην πιο τελική, ο κάθενας έχει δικαίωμα να κάνει ό,τι θέλει στην προσωπική σεξουαλική του ζωή. Έχει δικαίωμα να την βρίσκει όπως του αρέσει, ακόμα και με "ανωμαλίες" που ίσως χαρακτηρίστουν από άλλους. Αρκει πάντα να μην καταπατά την προσωπικότητα και την αξιοπρέπεια άλλων.

Αν κάποια στιγμή βγεί patch με παιδόφιλο υλικό, αυτό θα είναι πρόβλημα και κατακριτέο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...