Προς το περιεχόμενο

Πλησίαζει η εποχή του εικονικού σεξ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι κάτι παραπάνω από τραγικά από αυτά που διαβάζω. Παίδες ας συνέλθουμε... δεν είναι καθόλου αστείο αυτό που πάνε να μας πλασάρουν. Ας ξυπνήσουμε λιγάκι. Έχετε δει το WALL E ? Όσοι το έχετε δει απλά θυμηθείτε τα ανθρωπάκια στις πολυθρόνες... λυπάμαι τα εγγόνια μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας πρόσφατη την ανάμνηση του "home-made" video από το χειρουργείο με τον τύπο που του βγάζανε το δονητή μπορώ ήδη να φανταστώ την επόμενη περίπτωση όπου ανάμεσα στους γιατρούς θα υπάρχουν και 2-3 με μπλούζες από το Πλαίσιο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κάτι παραπάνω από τραγικά από αυτά που διαβάζω. Παίδες ας συνέλθουμε... δεν είναι καθόλου αστείο αυτό που πάνε να μας πλασάρουν. Ας ξυπνήσουμε λιγάκι. Έχετε δει το WALL E ? Όσοι το έχετε δει απλά θυμηθείτε τα ανθρωπάκια στις πολυθρόνες... λυπάμαι τα εγγόνια μου...

 

Δεν έχω κάτι προσωπικό αλλά αυτού το είδους σχόλια έχουν πλημυρίσει το θρεντ.Οι εποχές αλλάζουν και καλά θα κάνουμε να προσαρμοστούμε και να μην είμαστε στα γεράματα σαν τους παπούδες μας που μόνο τη τηλεόραση ξέρουν να δουλεύουν.Παλιά αυτοί έπαιζαν με αυτοσχέδια τόξα και βέλη και τραυματιζόντουζαν σοβαρά.Εμείς παίζαμε με έτοιμα με βεντούζες,τα σημερινά παιδιά μέσω του xbox live.Στο θέμα του σεξ αυτό που ανέφερε κάποιος παραπάνω.Αυτός που γαμπίπ γκόμενες δεν θα πάψει να το κάνει.Απλά πολύ άνθρωποι που είτε λόγω ασχήμιας,έλλειψης θάρρους ή ακόμα και βαρεμάρας δεν μπορούν να συνουσιαστούν με αυτό θα το κάνουν.Αλλά εγώ θα προτιμούσα ένα android σε στύλ terminator(θηλυκού γένους όπως η cameron), και όχι μισές δουλειές.Και είμαι σίγουρος οτι αν έβγαινε human -like όλοι θα το δοκίμαζαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω κάτι προσωπικό αλλά αυτού το είδους σχόλια έχουν πλημυρίσει το θρεντ.Οι εποχές αλλάζουν και καλά θα κάνουμε να προσαρμοστούμε και να μην είμαστε στα γεράματα σαν τους παπούδες μας που μόνο τη τηλεόραση ξέρουν να δουλεύουν.Παλιά αυτοί έπαιζαν με αυτοσχέδια τόξα και βέλη και τραυματιζόντουζαν σοβαρά.Εμείς παίζαμε με έτοιμα με βεντούζες,τα σημερινά παιδιά μέσω του xbox live.Στο θέμα του σεξ αυτό που ανέφερε κάποιος παραπάνω.Αυτός που γαμπίπ γκόμενες δεν θα πάψει να το κάνει.Απλά πολύ άνθρωποι που είτε λόγω ασχήμιας,έλλειψης θάρρους ή ακόμα και βαρεμάρας δεν μπορούν να συνουσιαστούν με αυτό θα το κάνουν.Αλλά εγώ θα προτιμούσα ένα android σε στύλ terminator(θηλυκού γένους όπως η cameron), και όχι μισές δουλειές.Και είμαι σίγουρος οτι αν έβγαινε human -like όλοι θα το δοκίμαζαν.

 

Ναί μόνο που αν έβγαινε human -like θα ήταν τόσο ακριβό που δεν θα μπορούσες να το πάρεις.Οπότε μία η άλλη είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι δεν μπορουν απο το αλλο ειτε για λογους αναπηριας ή ψυχολογικων ή αλλων προβληματων γιατι να μην το εχουν?

Επισης αν αυτο με καποιο τροπο εξελιχθει καλυτερο απο το αλλο ποσοι απο τους υπολοιπους δε θα το παρουν ?

(Με οποιες συνεπειες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι το manual του. Όλα τα λεφτά. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧαχ.

 

Αυτό που θα αξίζει θα είναι η ενότητα troubleshooting faq:

Q -I cannot engage in sexual activity with my cyber-partner:

A - Ensure that you have an erection before trying to commence intercourse

 

Q - My virtual penus is not as long as I desire

A - It's not the size that matters, it's how you use it (μερικά πράγματα δεν αλλάζουν)

 

Q - My virtual partner doesn't allow anal penetration

A - Make sure you have administrator rights.

 

Q - I've managed to undress my virtual partner but nothing happens. What should I do?

A - Let me tell you a little story about the bees ...

 

Q - During the installation I entered the incorrect sexual preference and now I'm getting gang-banged by a couple of Buddhist monks instead of 2 asian chicks. What do I do?

A - Disconnect the device from your rectum and perform a hard reset (see chapter 1)

 

Q - I have been using the device for more than 40 hours and now I see stars and spots on my screen.

A- DO NOT use the device for more than 4 hours in a session. Seek immediate medical attention if symptoms persist.

 

:lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που θα αξίζει θα είναι η ενότητα troubleshooting faq:

Q - My virtual partner doesn't allow anal penetration

A - Make sure you have administrator rights.

 

Q - I have been using the device for more than 40 hours and now I see stars and spots on my screen.

A- DO NOT use the device for more than 4 hours in a session. Seek immediate medical attention if symptoms persist.

:lol::lol:

:lol::lol: Φαντάζεσαι να κολλήσει και κανά spyware; Που θα πηγαίνεις σε δερματολόγο ή σε pcstore;:lol::lol:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντάξει μικρή η πρόοδος θα έλεγα. Αντί να είναι σε 5.25 Ιντσών, το βγάλανε σε USB.

 

Αυτό για όσους θυμούντε το http://www.fuckyoufuckme.com ;)(μην το ψάχνετε, δεν υπάρχει πλέον)

Επεξ/σία από Sorath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους γιατί το κανονικό είχε αρχίσει να με κουράζει.

Άσε που πρέπει να υποστείς και την όλη μαρτυρική διαδικασία του φλέρτ-ραντεβού για να φτάσεις εκεί.

Η επιστήμη στην υπηρεσία της ανθρωπότητας!

 

Σταματήστε την γή, θέλω να κατέβω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...