Προς το περιεχόμενο

Forthnet ADSL - Ελεος!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Downstream Margin: 15 db

Upstream Margin: 9 db

Downstream Line Attenuation: 31 db

Upstream Line Attenuation: 6.5 db

Downstream Transmit Power: 12 db

Upstream Transmit Power: 20 db

δεν γραφεις στα ποσα κλειδωνεις

εμενα μου εβγαλαν τον χαλκο και μου εβαλαν αλουμινο-τιτανιο και απο τοτε παω σφαιρα!

ειναι καλυτερο το σιδηρο ανθρακικο τιτανιο.σε πιασαν κοροιδο:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χθές ξαναέστειλα e-mail κράζοντάς τους αρκετά. Εν αρχεί μπορείτε κ εσείς να κάνετε το ίδιο, ίσως τους δώσει ένα μήνυμα. Αλλά προτείνω, να ορίσουμε μια ημερομηνία, να πάμε 30-40 άτομα, ή έστω όσοι μπορούν, να περάσουμε απο τα γραφεία τους, για να τους δείξουμε οτι δεν γίνεται πλέον αυτή η ιστορία στο Ηράκλειο Κρήτης. Περιμένω απόψεις

Υπολογιζε 4 άτομα μαζι με μένα.Πες μέρα και ώρα και φύγαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπολογιζε 4 άτομα μαζι με μένα.Πες μέρα και ώρα και φύγαμε

 

και θα πατε εκει θα τους πειτε οτι σουρνομαστε και θα σας πουνε το ξερουμε.θα γινει αναβαθμιση.τι ειναι ετερεια εργων να στειλει εναν εκεινη την στιγμη να το φτιαξει η θα δειρετε καποιον υπαλληλο που δεν θα μπορει να πει κατι παραπανω αφου δεν κανει αυτος την αναβαθμιση.η υπολογιζετε να παρετε μια απαντηση που θα θελατε να ακουσετε την οποια δεν θα ακουσετε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια, ειμαι απο Ηρακλειο Κρητης και εχω και εγω τα γνωστα προβληματα με forthnet.

το κυριως προβλημα μου ειναι οτι κατεβαζει αρχεια με ταxυτητες που δεν ξεπερνανε τα 30kbps/sec, και προβληματιζομαι γιατι απο download manager κατεβαζω μεχρι και 1000kbps. φταιει μονο το "προσωρινο" προωλημα της forthnet η και κατι αλλο? παραθετω και τα παρακατω στοιχεια μου. ευχαριστω

 

Item Downstream Upstream Unit

SNR Margin 6 13 dB

Line Attenuation 13 6 dB

Data Rate 18046 1020 kbps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια, ειμαι απο Ηρακλειο Κρητης και εχω και εγω τα γνωστα προβληματα με forthnet.

το κυριως προβλημα μου ειναι οτι κατεβαζει αρχεια με ταxυτητες που δεν ξεπερνανε τα 30kbps/sec, και προβληματιζομαι γιατι απο download manager κατεβαζω μεχρι και 1000kbps. φταιει μονο το "προσωρινο" προωλημα της forthnet η και κατι αλλο? παραθετω και τα παρακατω στοιχεια μου. ευχαριστω

 

Item Downstream Upstream Unit

SNR Margin 6 13 dB

Line Attenuation 13 6 dB

Data Rate 18046 1020 kbps

τα χαρακτηριστικα σουθ ειναι μια χαρα.δοκιμασε να κατεβασεις ενα αρχειο απο το http://www.apple.com και να δεις εκει ταχυτητα χωρις download manager.διοτι ως γνωστο ελαχιστοι servers δινουν γρηγορα.εναλακτικα http://www.ati.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ για το reply. απο apple μου κατεβαζει με μεγιστη 250 χωρις τον manager, ενω το ιδιο αρχειο με manager φτανει κοντα 2000.

εκτος ομως αυτων των servers ολα τα υπολοιπα ειναι με ταχυτητες <30kbps. νομιζω οτι κατι δεν παει καλα την στιγμη οπου με αλλο παροχο με 1024bps κατεβαζα στα 120kbps. sorry αμα βγαινω off topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και θα πατε εκει θα τους πειτε οτι σουρνομαστε και θα σας πουνε το ξερουμε.θα γινει αναβαθμιση.τι ειναι ετερεια εργων να στειλει εναν εκεινη την στιγμη να το φτιαξει η θα δειρετε καποιον υπαλληλο που δεν θα μπορει να πει κατι παραπανω αφου δεν κανει αυτος την αναβαθμιση.η υπολογιζετε να παρετε μια απαντηση που θα θελατε να ακουσετε την οποια δεν θα ακουσετε???

 

Οτιδἠποτε αρκεί να μην κάθομαι να κάνω το μαλ@κ@ παθητικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαξε isp-απλα.Η forthnet εχει χασει την μπαλα εδω και μηνες στο ηρακλειο.Δεν σου φταιει ο υπαλληλος.Το μονο που εκανα μονο και μονο απο τα νευρα μου ηταν να πω σε σειρα υποψηφιων πελατων που περιμεναν στην ουρα απ'εξω απο το μαγαζι την ωρα που πληρωνα τον τελευταιο,ελπιζω,λογαριασμο,τους λογους που την εκανα απο την εταιρια.Η ουρα μειωθηκε σχεδον κατα 3/4.Η κακη διαφημιση rulz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...