Προς το περιεχόμενο

Forthnet ADSL - Ελεος!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

κι εγω στην αλεξανδρουπολη τα ιδια προβληματα εχω!εδω κι εναμιση μηνα κανουν αναβαθμιση!και ολο να κανω υπομονη!οταν μου στειλουν λογαριασμο θα τους πω κι εγω να κανουν υπομονη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μα λογω ping ποσταρα

παλι δεν θα εκανα Ping με speedtest.καλυτερα να κανω Ping κανα site.

Εχω παρει αρκετες φορες τηλ. εχω περασει και απο το καταστημα αλλα δεν εγινε τπτ!!!Η αληθεια ειναι οτι τις τελευταιες 2 μερες σαν να'χει στρωσει λιγο το φαινομενο του ping στα games αλλα τωρα εχω το φαινομενο του lag........Αρχιζω να πιστευω πως αδικος κοπος......

Ειναι πολοι αυτοι που εχουν μπει στο ιδιοκτητο της forthnet και οι γραμμες δεν την παλευουν.......αλλα τι να κανεις οταν βλεπεις con-x με 30ε το μηνα + το παγιο το οτε και forthnet 25,50ε..........πας στην forthnet φυσικα!!!Ποσο μαλιστα αν εισαι και φοιτητης που μετρας και το τελευταιο ευρο!!!!!!

Ας ελπισουμε πως θα κανουν αυτην την αναθεματισμενη αναβαθμηση........πριν λαλησουμε.....και ενας φιλος που μιλησε για ping 70-120......αυτο δεν ειναι απλα καλο.......ειναι απλα αθλιο......οταν αλλοι (οτε) εχουν 20 με 40.....!!!!!!ειδωμεν!!!

το lag απο το μεγαλο Ping βγενει .....

ΤΕΛΛΑΣ τώρα, με σούπερ αναβάθμιση και έρχεται και διπλασσιασμός με εξωτερικό. Απλά πετάει!

 

ενταξει μεχρι να ξαναγεμισει και παει λεγοντας.κυκλος ειναι.με τον οτε καποτε που εκαναν αναβαθμιση μετα απο 10 χρονια οταν υπηρχαν μονο τα dslam του οτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολες ετσι ειναι :P οπως ηταν και ο οτε καποτε μονο που εκει ηταν μονοπωλιο οποτε και να μην εκαναν δεν μπορουσες να κανεις κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα απο Αλεξανδρούπολη. Εδώ κι ένα μήνα τουλάχιστον σέρνεται.... και η μόνιμη δικαιολογία της forthent.... είμαστε σε στάδιο αναβάθμισης.....

με λίγα λόγια .. πέφτει μεγάλο δούλεμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τεχνικός μου είπε (χτες) να κάνω υπομονή ως τις 15 Φεβρουαρίου... Ίδωμεν!

 

Για το Ηρακλειο αυτο? Μιλησες στο τηλεφωνο μαζι του? εχο απογοητευτεί πλεον, δεν αντέχεται ουτε για να δεις videakia στο youtube :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως και η Tellas ενα ματσο χαλι ειναι το οτι πεταει εγω δεν το εχω δει ακομα εδω και παρα πολλα χρονια που ειμαι συνδρομητης!Να παρει και που ελεγα να παω forthnet και εκει προβληματα,τελικα που μπορουμε να ειμαστε σιγουροι?Πουθενα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντα ολοι καποια στιγμη σουρνονται.το βασικο ειναι αν πραγματι κανουν αναβαθμιση η αν παιζουν μονιμα με πιτα dslam.px παλια στον οτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προστίθεμαι και εγώ στην λίστα .. αν και εγώ είμαι από Νέο Ηράκλειο Αττικής...:-(

 

Χάλια μαύρα παίδες... έμενα κάνει κάτι τρελά..:confused:

Είναι ώρες που δν κατεβαίνει τπτ... και άλλες που πάει σφαίρα.. Καμιά βδομάδα τώρα.. αλλά και πάλι εξαρτάτε την σελίδα που κατεβάζω ..

δλδ μπορεί να μπαίνω π.χ Google και να σένεται ενώ την ίδια στιγμή να είμαι insomnia και να πετάει... :rolleyes:

(:shifty:γλίψημο: Φενεται είναι το site :-D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...