Προς το περιεχόμενο

Τί project φτιάχνετε;


ntaryl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
μπορει να ακουστηκε πολυ "pro" αλλα δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο ... βασικα περιμενε 1α να το τελειωσω :lol:

Δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο; Καπου σε χανω, αλλα οπως ειπες κατσε να δουμε και το αποτελεσμα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν έχω κατασταλάξει αν θα το συνεχίσω ή όχι. Δεν έχω απορρίψει και την πιθανότητα να το ανεβάσω στο gitHub ώστε όποιος θέλει να το συνεχίσει.

Όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων.

Σας ευχαριστώ πάντως για τα καλά λόγια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα να φτιάχνω την πρώτη γλώσσα προγραμματισμού έκτης γενιάς που στην ουσία είναι μια abstract γλώσσα που υποβοηθάται από A.I με απώτερο σκοπό την αλλαγή του κλασικού μοντέλου γράφω κώδικα για τα πάντα αλλά απλά περιγράφω τις βασικές ανάγκες και κανόνες και μετά το λογισμικό "γράφετε" μόνο του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια απορία...μπορεί να είναι λίγο χαζή αλλά είμαι ακόμα μικρός και δεν έχω φτάσει στο σημείο να χρειαστεί να κάνω κάποιο project! Καταρχάς μόνο στα τμήματα πληροφορικής φτιάχνεις καποιο project σχετικά με προγραμματισμό? Σε τμήμα πχ εφαρμοσμένων μαθηματικών κάνουν κάτι στο ίδιο επίπεδο προγραματισμού? Και δευτερον σε περίπτωση εξόδων, αν πχ κάποιος φοιτητής επιλέξει να κάνει μια κατασκευή, το παν/μιο θα καλύψει τα έξοδα??Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...