Προς το περιεχόμενο

Sony PSP® 3004 - Hack - Questions


spyros83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλημερα,εχω βαλει στο psp το Chickhen και το ενεργοποιησα αλλα δεν ξερω που να βαλω τα iso για να παιξουν,τα εβαλα στο φακελο game και δεν το βρισκει.

καμια ιδεα?

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα,εχω βαλει στο psp το Chickhen και το ενεργοποιησα αλλα δεν ξερω που να βαλω τα iso για να παιξουν,τα εβαλα στο φακελο game και δεν το βρισκει.

καμια ιδεα?

ευχαριστω

 

Συνδεσε το psp και φτιαξε εναν φακελο με το ονομα ISO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα,εχω βαλει στο psp το Chickhen και το ενεργοποιησα αλλα δεν ξερω που να βαλω τα iso για να παιξουν,τα εβαλα στο φακελο game και δεν το βρισκει.

καμια ιδεα?

ευχαριστω

 

Πρώτον με το chickhen και γενικά με κανένα hen δεν μπορείς να παίξεις iso/cso

Και πρέπει να τα βάζεις στον φάκελο ISO όχι στον GAME...

Για περισσότερα δες αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τελικά δουλεύει αυτό το μαραφέτι η θα μας σπάσει τα νεύρα. Στο δικό μου πσπ προσπαθώ απεγνωσμένα να βάλω το chickHen αλλά δεν κάνει επανεκκινηση, μοναχά κλείνει. έχω το psp3004 με έκδοση 4.23 την οποία έκανα επιτυχώς σε 5.03 αλλά απο κει και πέρα τιποτα.... κάνω κάτι που δεν θα έπρεπε??? ξέρει κανείς να μου πει???

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 23:50 ----------

 

Τελικά παιδιά τα κατάφερα. μετά από πολεεεεεεες προσπάθειες δοκίμασα να βαλώ το chickhen στον φάκελο picture (αντί για το photo) που είναι στο root μετά απο φορματ που έκανα στην μνήμη και με την τρίτη προσπάθεια έπαιξε κανονικά??? Λίγο ανορθόδοξο αλλά αφού έπαιξε δεν μας πειράζει κιόλας...... απλά το αναφέρω μήπως τύχει και σε κανέναν άλλον.... Καληνύχτα για καλό gaming..!!..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

εχω κανει τα παντα απο αφτα που εγραψες

εχω τιν βερσιον 4.21 κ δεν μπορω να το σπασω

επεισεις εμενα μου βγαζει το προβλιμα (the game could not be started (80020148) ) παρακαλω τι μπορω να κανω?

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 00:22 ----------

 

μιλαω για τον hugo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδες! Μολις πηρα ενα psp 3004 και ειναι v4.21 και θελω να κανω την γνωστη διαδικασια.. Απ οσα διαβασα ψιλομπερδευτηκα. Ειχα και παλιοτερα ενα αλλα τοτε ηταν πιο ευκολα τα πραγματα. Μπορει καποιος να με καθοδηγησει εστω και μεσω πμ;

 

Ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας θελω να ρωτησω κατι εχω το psp 3004 slim pianoblack.και θελω να περασω παιχνιδια στην καρτα μνημης.πρεπει να το hackαρω?και αν ναι θα μπορουσε καποιος να μου πει τον τροπο? α επισης απο το κουτι δεν μπορω να βρω ποιο λογισμικο εχει το psp.Και κατι αλλο,αν το κανω τι γινεται με τη μπαταρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα χρησιμοποιήσεις τον όρο " Search " θα πέσεις σε ενα θεμα που αφορά αυτό που θες να κάνεις. Ύστερα με λίγη θέληση και υπομονή θα μπορέσεις να κάνεις τη δουλειά σου ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Ρε παιδιά τελικά δουλεύει αυτό το μαραφέτι η θα μας σπάσει τα νεύρα. Στο δικό μου πσπ προσπαθώ απεγνωσμένα να βάλω το chickHen αλλά δεν κάνει επανεκκινηση, μοναχά κλείνει. έχω το psp3004 με έκδοση 4.23 την οποία έκανα επιτυχώς σε 5.03 αλλά απο κει και πέρα τιποτα.... κάνω κάτι που δεν θα έπρεπε??? ξέρει κανείς να μου πει???

 

Παιδια παθαινω ακριβως το ιδιο με το φιλαρακι. Δηλαδη μολις μπω στον φακελο chickHEN δεν κανει restart αλλα shut down και αυτο συμβαινει οποτε στο φακελο PICTURES εχω εκτος απο το φακελο του chickHEN και φακελους με αλλες φωτογραφιες. Πως μπορω να περασω φωτογραφιες στο psp χωρις να κολλαει το chickHEN;;;

Επεξ/σία από varvag1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...