Προς το περιεχόμενο

Nvidia Drivers


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλυτερα να δοκιμασεις μονος σου μια μια οτι λεει PCI στο device manager imo, οχι οτι δεν ειναι safe στη χειρότερη απλα αν δεν πιάσει δεν θα γινει τίποτα(θεωρητικα παντα) εγω προσωπικά αν και δεν ειχα κανενα IRQ conflict οτι μπορούσα απο καρτες ηχου κτλπ το έστειλα MSI mode και εχω πολυ καλύτερο latency. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

To Shadowplay σας δουλεύει κανονικά? Εμένα σε αρκετά παιχνίδια ούτε record κάνει ούτε δείχνει τα fps.

 

Έκανα DDU και τελευταία driver αλλά δεν λύθηκε. Κάτι διάβασα στο reddit, ότι θέλει λογαριασμό στην Nvidia για να σου το λειτουργήσει σωστά.

 

Τι "παίζει"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Shadowplay σας δουλεύει κανονικά? Εμένα σε αρκετά παιχνίδια ούτε record κάνει ούτε δείχνει τα fps.

 

Έκανα DDU και τελευταία driver αλλά δεν λύθηκε. Κάτι διάβασα στο reddit, ότι θέλει λογαριασμό στην Nvidia για να σου το λειτουργήσει σωστά.

 

Τι "παίζει"?

Τα fps μια χαρά τα βλέπω(δοκίμασα το rise of the tomb raider DX12)και έδειξε κανονικά.

Για εγγραφή αν θες το βλέπω αύριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GeForce 372.54 WHQL

 

Τέλος η υποστήριξη για XP.

 

Microsoft Windows XP/Windows XP 64-bit driver support for GeForce GPUs has been deprecated with driver branch R370_00 and onward. Driver 368.81 is the last driver to support Windows XP/Windows XP 64-bit.

 

Game Ready

Provides the optimal experience for No Man’s Sky, Deus Ex: Mankind Divided, Obduction, F1 2016, and the Open Beta for Paragon

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...