Προς το περιεχόμενο

Nvidia Drivers


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Fail στο fail και εσείς μου λέτε ότι έπρεπε ddu( και ας έπρεπε) και ιστορίες για αγρίους. Εγώ βλέπω πως το πρόβλημα ήταν να τικάρεις το clean installation και όλα μετά ήταν κομπλέ. Αλλά και πάλι κάτι βρωμάει εδώ. Τόσα χρόνια και που δεν χρησιμοποιούσα ddu/clean install etc, ποτέ δεν υπήρχε πρόβλημα από  drivers σε drivers, τουλάχιστον τέτοιο πρόβλημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα θέλει ο πισινός σου..

Μα και οι αλλοι που ειχαν προβληματα με drivers με clean instal τους περναγαν και παλι τα ιδια ειχαν. Πλεον τι κανεις clean install  τι απο nvidia experience το ιδιο ειναι.Προσωπικα και εγω 3 χρονια που παιρναω ετσι τους drivers προβλημα δεν ειχα ποτε μου(παρολο που και εγω στην αρχη πηγαινα με το κλασσικο clean install κλπ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

GeForce 364.72 WHQL driver download

 

Optimal experience for Quantum Break, Killer Instinct, Dark Souls III, and Paragon early-access.

 

Virtual Reality 

Virtual reality is here! This Game Ready driver brings full support for the Oculus Rift virtual reality headset, optimizations and enhancements for virtual reality games such as EVE: Valkyrie, Chronos, and Elite Dangerous, and the latest support for NVIDIA VRWorks. Make sure your PC is GeForce GTX VR Ready before stepping into the Rift!
The new driver also brings the latest support and enhancements for the upcoming HTC Vive headset.

 

Windows 10 fixes:

  • [364.54] System hang or BSOD on express installation of 364.54 driver over 364.51 driver with single HDMI monitor connected. [200181626]
  • [Razer Dock] Hot unplug then plug causes “Display driver has stopped responding and has recovered” notification. [200172155]
  • [sLI, Tom Clancy's The Division] Frequent freezes and pauses as well as low GPU usage result in low FPS. [1744361]
  • [364.51, SLI] BSOD when SLI enabled on 364.51 or 364.47. [1739730]
  • [364.51, SLI] In a multi-monitor configuration with one G-SYNC monitor and one non G-SYNC monitor, the FPS in games drops to single digits if Chrome hardware acceleration is enabled and V-SYNC is off. [1719037]
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://unboxholics.com/news/tech/14570-sovara-provlhmata-me-tous-neous-drivers-tis-nvidia

 

Τι κάνουν εκεί στην nvidia, εγώ βέβαια δεν πέτυχα κάποιο πρόβλημα με τους συγκεκριμένους drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://unboxholics.com/news/tech/14570-sovara-provlhmata-me-tous-neous-drivers-tis-nvidia

 

Τι κάνουν εκεί στην nvidia, εγώ βέβαια δεν πέτυχα κάποιο πρόβλημα με τους συγκεκριμένους drivers.

προσωπικά έφαγα crash χτες στο BF4 αλλα δεν παίρνω όρκο οτι ηταν απο την κάρτα γιατί το παιχνίδι γενικότερα ακόμα κάνει που και που τέτοια πράγματα.

Freezαρε ολο το pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα ντε.. Πραγματικά δεν θυμάμαι από πότε έχει να αλλάξει αυτό UI, το οποίο ανεξάρτητα από το σύστημα που έχει κάποιος είναι αργό, στο άνοιγμα αλλά και στις λειτουργίες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...