Προς το περιεχόμενο

Nvidia Drivers


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω είχα θέμα στο R6 Siege, αν έκανες alt tab στο παιχνίδι αρκετές φορές πχ ενώ περιμένεις να τελειώσει το round είχε ένα bug ο driver - το ίδιο και ο αμέσως προηγούμενος - και τα γραφικά πήγαιναν απο medium-high στο low. 

 

Γύρισα στους 362.00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδια στους 364.xx σε windows 10 εχετε την επιλογη στο adjust desktop size and position, no scaling, perform scaling on display/gpu?? Εγω εχω μονο επιλογη για gpu και θελω να το βαλω display γιατι κανει input lag το scale στην gpu αλλα η επιλογη εχει εξαφανιστει παλια ειμαι σιγουρος οτι υπηρχε. Το λεει και απο κατω μαλιστα "select display if you want μπλα μπλα" αλλα display δεν υπαρχει.

 

Ρωτησα 2 ατομα με nvidia ο ενας στα w10 δεν την εχει ο αλλος στα 8.1 την εχει, τι παιζει ξερει κανεις τιποτα γιατι το ψαχνω και δεν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εψαξα, ειναι μονο στα windows 10 το προβλημα ειναι καιρο και δεν νομιζω να το επαναφερουν, μπορεις να το λυσεις με custom resolution αλλα δεχεται μονο 120hz, wtf nvidia why... :mad:  :mad:  :mad:

 

Input lag χωρις λογο ενω εχει scaler η οθονη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Nvidia GeForce 365.10 WHQL

 

These drivers are game-ready for "Forza Motorsport 6," "Overwatch: Open Beta," "Paragon Beta," and "Battleborn." These include NVIDIA SLI profiles (on games which support them), GeForce Experience optimal settings.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nvidia GeForce 365.10 WHQL

 

These drivers are game-ready for "Forza Motorsport 6," "Overwatch: Open Beta," "Paragon Beta," and "Battleborn." These include NVIDIA SLI profiles (on games which support them), GeForce Experience optimal settings.

 

Τους περασε κανεις? Ειναι ολα ενταξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το update που βγαζει το catalyst control center για εναν νεο driver beta που ειναι διαθεσιμο, πως το απενεργοποιουμε; μου το βγαζει καθε φορα που θα ανοιξει το pc!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. 365.10 σταθεροί μέχρι τώρα.

 

Παιδιά, έχω μείνει με τους 361! Τα προβλήματα που υπήρχαν, διορθώθηκαν? Γιατί σήμερα, 2 φορές μου έχει crash-άρει  ο driver..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GeForce 365.19 WHQL

 

This is a game ready driver for DOOM, Homefront: The Revolution, and Master of Orion, the driver team is working up until the last minute to ensure every performance tweak and bug fix possible makes it into the Game Ready driver. As a result, you can be sure you’ll have the best day-1 gaming experience for your favorite new titles.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπάρχει θέμα με το Shadow Play με τους 365.19; Γιατί από τότε που μπήκαν, δεν μπορώ να κάνω record πχ σε ένα βίντεο που τρέχει σε browser σε full screen, ενώ πριν δεν είχα κανένα απολύτως θέμα. Δοκίμασα ddu και clean installation αλλά @@..

 

Δεν νομίζω να με εμποδίζει κάτι άλλο, κάθομαι τώρα και ψάχνομαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...