Προς το περιεχόμενο

Nvidia Drivers


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εε, δεν θα κάθομαι να δίνω δεξιά και αιστέρα τα στοιχεία μου, έστω και το mail μου. Έχω γεμίσει ένα mail από spam από ούτε εγώ θυμάμαι εγγραφές.

 

ούτε σπαμ στέλνει ούτε τίποτα άλλο.Aν φτιάξεις nvidia account απλά έχεις εγγραφεί και στο φόρουμ τους παράλληλα.

Απλά να ξέρεις οτι στη νέα έκδοση,το shadowplay είναι πλέον Overlay στα παιχνίδια και το έχεις πατώντας alt+z και απο εκεί ταυτόχρονα κάνεις τις ρυθμίσεις που θες χωρίς να χρειάζεται να μπάινεις/βγαίνεις στο παιχνίδι όπως κάνεις με το 2.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

This is GeForce Hot Fix driver version 375.95 that addresses the following:

 

- Low memory clocks on certain factory-overclocked Pascal cards.

 

http://www.guru3d.com/files-details/geforce-375-95-hotfix-driver-download.html 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να αφήσω του .70. Μην την ξαναπατήσω. Από περιέργεια, κάποιο πρόβλημα αναφέρθηκε?

 

Άσχετο, υπάρχει δρόμος επιστροφής από corrupted βίντεο αρχείο (έχει μέγεθος, τρέχει το βίντεο αλλά δεν δείχνει εικόνα) τραβηγμένο από GFE?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, υπάρχουν άτομα (όχι αναγκαστικά απ' εδώ) που πήραν το GoW 4 με το GFE? Ή μούφα είναι να μαζέψει κόσμο?

 

Πάντως μετά που έβαλα την 3.0, τα μισά clips είναι corrupted (παίζει ήχος, εικόνα όχι) και κολλάει περισσότερο το PC όταν τα αποθηκεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανήλθα στην πράσινη μετά από τις περιπέτειες μου με την κόκκινη, με την 780 και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Συστηνετε να χρησιμοποιώ το geforce experience για τις αναβαθμίσεις των οδηγών ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συστηνετε να χρησιμοποιώ το geforce experience για τις αναβαθμίσεις των οδηγών ή όχι;

αν σε απασχολεί το GFE για καταγραφή gameplay,screenshots Κλπ κράτησέ το.

διαφορετικά ξήλωμα και διάβαζε απο εδώ για ενημερώσεις οδηγών,και για το αν χρειάζεται να τους περάσεις.

 

Πάντως μετά που έβαλα την 3.0, τα μισά clips είναι corrupted (παίζει ήχος, εικόνα όχι) και κολλάει περισσότερο το PC όταν τα αποθηκεύω.

παίζει να μην έχει codecs το pc;

πχ με vlc/bs player παίζουν;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει να μην έχει codecs το pc;

πχ με vlc/bs player παίζουν;

Ούτε τα players των Windows ούτε το VLC. Διάβασα κάπου ότι αν το περάσεις από το Handbbrake στρώνει, αλλά όχι. Πρώτη φορά συνέβη με το Shadowplay. Έχω clips που τα τράβηξα πριν λίγο καιρό, και τρέχουν όλα, χωρίς artifacs ή άλλα προβλήματα, αν και τα τελευταία ήταν με την 3.0 :mad:

Το shadowplay και τα temps και τα κανονικά βίντεο τα αποθηκεύει στον HDD.

 

Έτσι είναι τα τελευταία clips.

 

image.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε τα players των Windows ούτε το VLC. Διάβασα κάπου ότι αν το περάσεις από το Handbbrake στρώνει, αλλά όχι. Πρώτη φορά συνέβη με το Shadowplay. Έχω clips που τα τράβηξα πριν λίγο καιρό, και τρέχουν όλα, χωρίς artifacs ή άλλα προβλήματα, αν και τα τελευταία ήταν με την 3.0 :mad:

Το shadowplay και τα temps και τα κανονικά βίντεο τα αποθηκεύει στον HDD.

 

θα δοκιμάσω μέσα στην εβδομάδα να γράψω κανενα κλιπ ειτε απο bf4 είτε απο gtav.

θυμάμαι πάντως οταν πέρασα το 3.0 εκανα μερικές δοκιμές και έγραψε κανονικα 10-15" βιντεο.

παραπάνω δεν ειχα λόγο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα δοκιμάσω μέσα στην εβδομάδα να γράψω κανενα κλιπ ειτε απο bf4 είτε απο gtav.

θυμάμαι πάντως οταν πέρασα το 3.0 εκανα μερικές δοκιμές και έγραψε κανονικα 10-15" βιντεο.

παραπάνω δεν ειχα λόγο :-D

Και εγώ κάτι 10λεπτα τραβάω. Στο BF1 όλα τα προβλήματα, με το Alt + F10 (default) που τραβάει τα x λεπτά που του έχεις ορίσει. Δεν ξέρω αν έχει διαφορά απ' το Alt + F9 ως προς την αποθήκευση ή την επεξεργασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το experience που streamaro και κανω και record μερικα games κανει φοβερη δουλεια.ριχνει ελαχιστα τα fps αλλα γραφει εξαιρετικα.

Θα σας δειξω βιντεακι μετα για οσους δεν γνωριζουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...