Προς το περιεχόμενο

Τα πρώτα βήματα στο Web Development


Maniakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί αν και συμπαθέστατο για πολύ αρχάριους, έχει (ή είχε τουλάχιστον) σοβαρά λάθη και πολύ λάθος πρακτικές, οπότε είναι κακό σημείο αναφοράς.

 

Αυτό είχε δημιουργηθεί αντιδρώντας στα προβλήματα που είχε (έχει?)

http://www.w3fools.com/

 

Μετά άλλαξαν τα πράγματα και υπάρχουν πλέον πολύ καλύτερα σημεία αναφοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ανάλογα τι προτιμάει ο καθένας, είτε αναβαθμίζει την άποψή του για το site είτε την υποβαθμίζει για το συγκεκριμένο μάθημα.

 

Αν πρόκειται για εισαγωγικό μάθημα, το λες πρόχειρη λύση. Αν είναι πιο προχωρημένο όμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας παιδια θελω να ασχοληθω με το web development τι ακριβως πρεπει να μαθω ωστε να ξεκινησω βημα βημα στον τομεα αυτο..απο προγραμματισμο ξερω C/C++/Java και λιγα πραγματα απο html..εχω στο μυαλο μου να ασχοληθω με PHP και site δεν ξερω εσεις τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Θα ήθελα να ενημερώσω όσους διαβάζουν το guide αυτό, ότι είναι πανάρχαιο και πολλά πράγματα δεν ισχύουν πλέον και καλό θα ήταν να το αγνοήσουν. Έχω ζητήσει από τους moderators να το κάνουν unpin ξανά και ξανά αλλά δυστυχώς δεν έχω λάβει απάντηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ενημερώσω όσους διαβάζουν το guide αυτό, ότι είναι πανάρχαιο και πολλά πράγματα δεν ισχύουν πλέον και καλό θα ήταν να το αγνοήσουν. Έχω ζητήσει από τους moderators να το κάνουν unpin ξανά και ξανά αλλά δυστυχώς δεν έχω λάβει απάντηση. 

 

Γεια σου Maniakos. Δεν είχε πέσει στην αντίληψή μου τέτοιο αίτημα, αλλά μιας και τώρα έπεσα επάνω στο post σου αυτό, το κάνω αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου Maniakos. Δεν είχε πέσει στην αντίληψή μου τέτοιο αίτημα, αλλά μιας και τώρα έπεσα επάνω στο post σου αυτό, το κάνω αμέσως.

 

Δυστυχώς δεν τα έχω κρατήσει τα PMs για να σου έλεγα ακριβώς ημερομηνία αποστολής αλλά all good :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...