Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια εμενα στο pc μου κανει ψιλοκοψιματα συνεχομενα..την αναλυση την εχω 1440χ900 (8:5) και εχω την ATI Radeon HD 2900 XT (PS3.0/VS3.0) με 512 MB cpu Intel® Core2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz x 4 (2.40Ghz ) k δυο GB RAM !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρε πάλιουρες, online με ps3 παίζει κανείς? ενώ το μηχάνημα είναι κανονικά online (αναβαθμισεις-κατέβασα 2-3 demos -είδα αρκετά βιντεο από youtube) όταν πάω να παίξω online μετά από 5-10 sec από την έναρξη του παιχνιδιού εμφανίζεται το μύνημα ότι - το παιχνίδι πρέπει να τερματιστεί διότι η σύνδεση επιδεινώθηκε.. κάπως έτσι- τό έχει αντιμετοπίσει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και χρόνια πολλά.Ακουσα μερικούς να λένε για μεγαλη βελτιωση με το patch 1.03.

Βελτιωση χαχαχα ας γελασω, ποια βελτιωσει ρε παιδια.. μάλλον επειδεινωση θέλετε να πειτε.

Εκτος απο το ΄΄οτι μπορείς να σωνεις τις ενδεκάδες και καποια setings που δεν μπορούσες πριν και ακόμη το ότι τωρα δεν κοντραρονται τόσο σα βοδια οι παικτες ολα τα αλλα διαληθηκαν. Στο προ 09 πηγαιναν ποιο νορμαλ οι παικτες, τωρα πρεπει να εχουν βαλει 11 yousein bolt στο γηπέδο να τρεχουν κατοσταρια για 90 λεπτα, η μπαλα πάει απο την μια πλευρα του γηπεδου στην αλλη σε κλασματα του δευτερολεπτου. Κανένας ρεαλισμος δεν υπαρχη στο παιχνίδι, π.χ περνουν το ρουμπινιο ή τον πατο και κανουν το γυρο του θριαμβου αφου τρέχουν σαν την σφαιρα και προσπερναν τους πάντες.Καμία απόδοση ρεαλισμου δεν υπάρχη με βάση την ταχυτητα των παικτων σε σχέση με τις διαστασεις του γηπεδου, και δεν μπορει να τρέχει συνεχεια ετσι η ομαδα αφου στην πραγματικοτητα είναι ανθρωπίνος αδύνατο.Σου φένεται ότι παίζουν σε γηπεδο 5χ5, οτι δλδ μικρηναν οι διαστάσεις του γηπεδου, μια αηδία δλδ.

Το 09 σαφώς καλήτερο απο το 2010, δε μπορει να παίζετε η μπαλα στο γηπεδο λες και παίζεις ΦΛΙΜΠΕΡΑΚΙ , το θρυλικο φλιμπερ το κυνήγι του θυσαυρου χαχαχα.

Μπραβο ρε κοναμι εσκισες πάλι.Και τωρα απ ότι βλέπω με το πατς αυτο ολοι περνουν μπαρτσα ή ρεαλ ή μαν σιτι λόγο ρουμπινιο και περναν τους παντες και τα πάντα με παικτες πυραυλους.

Θέλω να μου πειτε αν σας αρεσει ετσι το παιχνιδι τωρα, εχω απορία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα το νεο πατς με εφτιαξε μονο απο τα παπουτσια...

Μιλαμε βλεπεις το Μεσι και τον Ιμπρα και ολους τους αλλους με κατι κιτρινα παπουτσια και φτιαχνεσαι..

:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα το νεο πατς με εφτιαξε μονο απο τα παπουτσια...

Μιλαμε βλεπεις το Μεσι και τον Ιμπρα και ολους τους αλλους με κατι κιτρινα παπουτσια και φτιαχνεσαι..

:-D:-D:-D

αυτο που λες είναι καλο, αλλά άλλο ρωτησα και εθιξα εγω, το παιχνιδι πως σου φενεται οταν παιζεις, και τα παπουτσια αν ειναι καλο το gameplay και να μην υπαρχουν δε με νοιαζει, και ξυπολυτοι να παιζουν,σε στυλ νεατερνταλ ..χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και χρόνια πολλά.Ακουσα μερικούς να λένε για μεγαλη βελτιωση με το patch 1.03.

Βελτιωση χαχαχα ας γελασω, ποια βελτιωσει ρε παιδια.. μάλλον επειδεινωση θέλετε να πειτε.

Εκτος απο το ΄΄οτι μπορείς να σωνεις τις ενδεκάδες και καποια setings που δεν μπορούσες πριν και ακόμη το ότι τωρα δεν κοντραρονται τόσο σα βοδια οι παικτες ολα τα αλλα διαληθηκαν. Στο προ 09 πηγαιναν ποιο νορμαλ οι παικτες, τωρα πρεπει να εχουν βαλει 11 yousein bolt στο γηπέδο να τρεχουν κατοσταρια για 90 λεπτα, η μπαλα πάει απο την μια πλευρα του γηπεδου στην αλλη σε κλασματα του δευτερολεπτου. Κανένας ρεαλισμος δεν υπαρχη στο παιχνίδι, π.χ περνουν το ρουμπινιο ή τον πατο και κανουν το γυρο του θριαμβου αφου τρέχουν σαν την σφαιρα και προσπερναν τους πάντες.Καμία απόδοση ρεαλισμου δεν υπάρχη με βάση την ταχυτητα των παικτων σε σχέση με τις διαστασεις του γηπεδου, και δεν μπορει να τρέχει συνεχεια ετσι η ομαδα αφου στην πραγματικοτητα είναι ανθρωπίνος αδύνατο.Σου φένεται ότι παίζουν σε γηπεδο 5χ5, οτι δλδ μικρηναν οι διαστάσεις του γηπεδου, μια αηδία δλδ.

Το 09 σαφώς καλήτερο απο το 2010, δε μπορει να παίζετε η μπαλα στο γηπεδο λες και παίζεις ΦΛΙΜΠΕΡΑΚΙ , το θρυλικο φλιμπερ το κυνήγι του θυσαυρου χαχαχα.

Μπραβο ρε κοναμι εσκισες πάλι.Και τωρα απ ότι βλέπω με το πατς αυτο ολοι περνουν μπαρτσα ή ρεαλ ή μαν σιτι λόγο ρουμπινιο και περναν τους παντες και τα πάντα με παικτες πυραυλους.

Θέλω να μου πειτε αν σας αρεσει ετσι το παιχνιδι τωρα, εχω απορία...

 

!!!Εισαι ο μονος παγκοσμιως που δεν ειδε βελτιωση με το patch.Τερματοφυλακες βελτιωθηκαν,διαιτητες πλεον σφυριζουν τα παντα και αφηνουν σωστα πλεονεκτημα, το ΑΙ παιζει ακομα καλυτερα με καθετες μπαλιες και ψηλες και χαμηλες.Οσο για την ταχυτητα την αλλαζεις οποτε θελεις απο kitserver.Αν βαλεις και το patch απο GamingAccess μετα θα παραπονιεσαι οτι ειναι αργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

!!!Εισαι ο μονος παγκοσμιως που δεν ειδε βελτιωση με το patch.Τερματοφυλακες βελτιωθηκαν,διαιτητες πλεον σφυριζουν τα παντα και αφηνουν σωστα πλεονεκτημα, το ΑΙ παιζει ακομα καλυτερα με καθετες μπαλιες και ψηλες και χαμηλες.Οσο για την ταχυτητα την αλλαζεις οποτε θελεις απο kitserver.Αν βαλεις και το patch απο GamingAccess μετα θα παραπονιεσαι οτι ειναι αργο.

 

τερματοφύλακες βελτιωθηκαν, οπως τα έτρωγαν τα τρωνε, διετητες σφυρίζουν τα πάντα.. δε το ειδα αυτο και πολοί άλλοι που σηζητησα σε άλλα φορουμ,AI των παικτων και του παιχνιδιου, τους κάνεις πάσα και μπερδεύετε η μπάλα στα πόδια τους λές και τους πέταξες μπαλάκι του τένις, χμμ :).

Eίμαι ο μόνος παγκοσμίως..: σου αρέσουν οι υπερβολές μου φένεται, για ρίξε μία ματια εδώ http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=12381&st=5895 .

και όταν λές με το KITSERVER πως το κάνεις και που βρίσκεις το κιτσ σερβερ.

μου αρέσει το παιχνίδι να ειναι σωστο χωρις τροποποιησεις απο μόνο του και για αυτο δε ψάχτηκα με αυτο που λές, και απο ότι έχω ακούσει χρησημοποιόντας kitserver αδικεις τον άλλο που δε το χρησιμοποιει όταν πέζεις online μάζι του, έτσι δεν είναι?

δώσε link απο που θα το κατεβάσω αυτο και πως το χρησιμοποιω για να δώ τι γίνετε.

Και δε χρειαζεται να υποστιριζεις τοσο πολυ την κοναμι που επι 4 χρονια την κράζουν οι πάντες, και αν ήταν πολύ καλό το παιχνίδη δεν θα έμπαιναν στο online τουλαχιστο 800-1000+ παικτες, τωρα όμως μπαίνουν 300-400 μόνο σε ώρες αιχμής.Δεν είμαι ούτε φαν αλλα ούτε και κράχτης του πρό, απλα μιση ώρα που θα παίζω θέλω να παίζω ποδοσφαιρο και οχι κατι που μοιαζει με αυτο.Και σημείωση δεν έχω κάτι μαζί σου αλλα βλέπω στραβα και τα λέω, ο καθε ένας εχει την γνώμη του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τερματοφύλακες βελτιωθηκαν, οπως τα έτρωγαν τα τρωνε, διετητες σφυρίζουν τα πάντα.. δε το ειδα αυτο και πολοί άλλοι που σηζητησα σε άλλα φορουμ,AI των παικτων και του παιχνιδιου, τους κάνεις πάσα και μπερδεύετε η μπάλα στα πόδια τους λές και τους πέταξες μπαλάκι του τένις, χμμ :).

Eίμαι ο μόνος παγκοσμίως..: σου αρέσουν οι υπερβολές μου φένεται, για ρίξε μία ματια εδώ http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=12381&st=5895 .

και όταν λές με το KITSERVER πως το κάνεις και που βρίσκεις το κιτσ σερβερ.

μου αρέσει το παιχνίδι να ειναι σωστο χωρις τροποποιησεις απο μόνο του και για αυτο δε ψάχτηκα με αυτο που λές, και απο ότι έχω ακούσει χρησημοποιόντας kitserver αδικεις τον άλλο που δε το χρησιμοποιει όταν πέζεις online μάζι του, έτσι δεν είναι?

δώσε link απο που θα το κατεβάσω αυτο και πως το χρησιμοποιω για να δώ τι γίνετε.

Και δε χρειαζεται να υποστιριζεις τοσο πολυ την κοναμι που επι 4 χρονια την κράζουν οι πάντες, και αν ήταν πολύ καλό το παιχνίδη δεν θα έμπαιναν στο online τουλαχιστο 800-1000+ παικτες, τωρα όμως μπαίνουν 300-400 μόνο σε ώρες αιχμής.Δεν είμαι ούτε φαν αλλα ούτε και κράχτης του πρό, απλα μιση ώρα που θα παίζω θέλω να παίζω ποδοσφαιρο και οχι κατι που μοιαζει με αυτο.Και σημείωση δεν έχω κάτι μαζί σου αλλα βλέπω στραβα και τα λέω, ο καθε ένας εχει την γνώμη του

 

Μονο που λες οτι δεν ξερεις καν το kitserver σημαινει οτι ουδεποτε ασχοληθηκες με το προ ακομα και οταν ηταν παρα πολυ καλο.Δεν υποστηριζω καμια εταιρια.Οσοι εχουν pc εχουν τροποποιημενο το παιχνιδι και δεν επηρεαζεται το online.Μπες εδω:

 

http://gamingaccess.com/

 

ή εδω:

 

http://www.moddingway.com/game/1.html

 

Στο φετινο προ μπορεις να βαλεις οσα πρωταθληματα θελεις μεσα.Μιλαμε για ξεχωριστο παιχνιδι και εντελως διαφορετικο gameplay απο το default διοτι ΟΛΑ ειναι τροποποιημενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο που λες οτι δεν ξερεις καν το kitserver σημαινει οτι ουδεποτε ασχοληθηκες με το προ ακομα και οταν ηταν παρα πολυ καλο.Δεν υποστηριζω καμια εταιρια.Οσοι εχουν pc εχουν τροποποιημενο το παιχνιδι και δεν επηρεαζεται το online.Μπες εδω:

 

http://gamingaccess.com/

 

ή εδω:

 

http://www.moddingway.com/game/1.html

 

Στο φετινο προ μπορεις να βαλεις οσα πρωταθληματα θελεις μεσα.Μιλαμε για ξεχωριστο παιχνιδι και εντελως διαφορετικο gameplay απο το default διοτι ΟΛΑ ειναι τροποποιημενα.

to 2005 ασχολήθηκα μερικούς μήνες παίζοντας με to υπολογιστη, offline βεβαια μόνο.

Μετα το 2008 ασχολήθηκα και με το ονλινε, και το 2009 το ίδιο.το 2008 και το 2009 δεν τροποποιήσα το game επειδη δεν ξέρω να βάζω τα πατς καλα, και σε αυτο βοηθάει το ότι δε ξέρω καλα αγγλικα.Μια φορα που εβαλα πατσ στο 09 απο το wehellas μου σημβαιναν κάτι κουλα με το Ofline kai to online, όχι οτι σε αυτο φταίει το patch ή η wehellas έτσι :),αυτό που φταίει είναι οτι δεν ξέρω εγω μερικά πράγματα.Από το gamingaces που μου έδωσες ποιο patch einai o kitserver που λές,είδα patch για 23 νέες ομάδες και patch που λέει για DLC compatible.Oσο για αυτο που είπες οκ είσαι ποιο ψαχμένος απο μένα στα pro, αα και δε μου είπες όσοι με pc το έχουν τροποποιημένο το παιχνίδι επωφελούνται στο online όταν παιζουν με κάποιον που δεν το έχει τροποποιημένο.Τροποποίηση εννωείς και τα cheat που κάνουν, εν ολίγης αν θες πες τι ακριβως κάνει ο kitserver, thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, sorry για την άγνοιά μου. Το ελληνικό patch πώς μπορώ να το κατεβάσω; Έκανα εγγραφη στο wehellas αλλά δεν δουλεύουν τα links. To παιχνίδι το αγόρασα προχτές, και έχω πάθει πλάκα. Θέλω όμως να έχει όλες τις ελληνικές ομάδες. Αυτό δεν κάνει το patch; Δεν με ενδιαφέρει το online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τερματοφύλακες βελτιωθηκαν, οπως τα έτρωγαν τα τρωνε, διετητες σφυρίζουν τα πάντα.. δε το ειδα αυτο και πολοί άλλοι που σηζητησα σε άλλα φορουμ,AI των παικτων και του παιχνιδιου, τους κάνεις πάσα και μπερδεύετε η μπάλα στα πόδια τους λές και τους πέταξες μπαλάκι του τένις, χμμ :).

Eίμαι ο μόνος παγκοσμίως..: σου αρέσουν οι υπερβολές μου φένεται, για ρίξε μία ματια εδώ http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=12381&st=5895 .

και όταν λές με το KITSERVER πως το κάνεις και που βρίσκεις το κιτσ σερβερ.

μου αρέσει το παιχνίδι να ειναι σωστο χωρις τροποποιησεις απο μόνο του και για αυτο δε ψάχτηκα με αυτο που λές, και απο ότι έχω ακούσει χρησημοποιόντας kitserver αδικεις τον άλλο που δε το χρησιμοποιει όταν πέζεις online μάζι του, έτσι δεν είναι?

δώσε link απο που θα το κατεβάσω αυτο και πως το χρησιμοποιω για να δώ τι γίνετε.

Και δε χρειαζεται να υποστιριζεις τοσο πολυ την κοναμι που επι 4 χρονια την κράζουν οι πάντες, και αν ήταν πολύ καλό το παιχνίδη δεν θα έμπαιναν στο online τουλαχιστο 800-1000+ παικτες, τωρα όμως μπαίνουν 300-400 μόνο σε ώρες αιχμής.Δεν είμαι ούτε φαν αλλα ούτε και κράχτης του πρό, απλα μιση ώρα που θα παίζω θέλω να παίζω ποδοσφαιρο και οχι κατι που μοιαζει με αυτο.Και σημείωση δεν έχω κάτι μαζί σου αλλα βλέπω στραβα και τα λέω, ο καθε ένας εχει την γνώμη του

 

Δεν ξέρω τι λέτε αλλά... ο διαιτητής δε σφυρίζει πέναλτι (εναντίον του Η/Υ) και φάουλ γενικά με τίποτα...

και είναι ένα μεγάλο μείον αυτό.. μάλλον σε άλλο official patch konami θα διορθοθεί γιατί σε αυτό δεν βλέπω καμία διαφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το φετινο pro ειναι για πεταμα. Δεν μπορω να καταλαβω τι ασχολειστε μαζι του. Μας κοψανε την μπαλα τα παλιοκινεζια!!!

Aν ειναι το φετινο για πεταμα το περσινο δεν επρεπε καν να ειχε κυκλοφορησει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...