Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά αυτά που συμβαίνουν μια στο τόσο, δεν είναι πρόβλημα.

 

Όταν, όμως, πχ δεν έχω πάρει ποτέ μου πέναλτι (!) υπάρχει τεράστιο πρόβλημα. 'Η όταν στους μισούς αγώνες το αποτέλεσμα κρίνεται από τη μια επίθεση που έκανε η αντίπαλη ομάδα και για κάποιο λόγο η άμυνά μου αδράνησε σε προφανώς εύκολες φάσεις. Προσοχή! Δε μιλάω για μια φορά! Συμβαίνει πολύ συχνά.

 

Όπως είπα, το παιχνίδι δε σε αφήνει να το πάρεις στα σοβαρά.

 

Εγώ πχ παίζω Master League (ή Become a Legend) και είχα αποφασίσει ότι δε θα "κλέψω" ποτέ το παιχνίδι (ξέρετε, μόλις τελειώσει ο αγώνας και χάνεις, δεν το αφήνεις να κάνει save, κλείνοντας το PES2010, σε κρίσιμους αγώνες). Αλλά δε γίνεται ρε συ να αφιερώνω τόσο χρόνο στο παιχνίδι και αυτό να με προδίδει με μπούρδες ΣΥΝΕΧΩΣ. Εντάξει, θα γίνουν και στραβές, αλλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με καμια 200 games on line, πιστευω οτι ειναι μια χαρα και επιτελους στο online κερδιζει ο καλυτερος και οχι το lag.

Δυστηχως για pc ειναι μονοδρομος το pro, εχω δοκιμασει fifa ,3 χρονια και δεν αντεξα ουτε ολοκληρο αγωνα.

 

 

Πλακα πρεπει να κανεις...

Εγω στο online δε την παλευω...

 

Παταω την κινηση τωρα και την κανει μετα απο 3 δευτερολεπτα...

Αυτο με το οτι δεν υπαρχει lag μη το ξανακουσω...:mad:

 

Τρελες καταστασεις μιλαμε τωρα....

Κατι πρεπει να κανει η ΚΟΝΑΜΙ ρε γαμωτο..:mad:

Δε παλευεται αλλο η κατασταση...:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πιστεύω ότι μερικοί παίζουν άλλο παιχνίδι ή παίζουν στο super εύκολο και για αυτό τους αρέσει. Δεν μπορεί κάποιος που παίζει να λέει ότι είναι καλό ποδοσφαιράκι και ότι κρίνεται από αυτόν που παίζει καλύτερα. Η άμυνα σε προδίδει, οι παίχτες κολλάνε και δεν πάνε στην μπάλα ,οι τερματοφύλακες είναι πάντα ένα τσικ πίσω στην κίνηση και οι διαιτητές είναι για τα @@.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πιστεύω ότι μερικοί παίζουν άλλο παιχνίδι ή παίζουν στο super εύκολο και για αυτό τους αρέσει. Δεν μπορεί κάποιος που παίζει να λέει ότι είναι καλό ποδοσφαιράκι και ότι κρίνεται από αυτόν που παίζει καλύτερα. Η άμυνα σε προδίδει, οι παίχτες κολλάνε και δεν πάνε στην μπάλα ,οι τερματοφύλακες είναι πάντα ένα τσικ πίσω στην κίνηση και οι διαιτητές είναι για τα @@.

 

Tα παραλες ρει...:P

Δεν ειναι τοσο τραγικο οπως τα λες...

Δεν ξερω ποσο καιρο ασχολεισαι με το pes αλλα πιστευω πως αν ξερεις να παιζεις και εχεις και καλο συστημα ουτε η αμυνα σε προδιδει και γκολ βαζεις..

 

Το online εχει ενα θεματακι μονο...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα πρεπει να κανεις...

Εγω στο online δε την παλευω...

 

Παταω την κινηση τωρα και την κανει μετα απο 3 δευτερολεπτα...

Αυτο με το οτι δεν υπαρχει lag μη το ξανακουσω...:mad:

 

Τρελες καταστασεις μιλαμε τωρα....

Κατι πρεπει να κανει η ΚΟΝΑΜΙ ρε γαμωτο..:mad:

Δε παλευεται αλλο η κατασταση...:mad:

 

Το έχω 2,5 μήνες περίπου, εχει να μου τύχει 2 μηνες, στην αρχη οντως ακουγε μετα 1 δευτ. την εντολη. Aν εχεις εμπειρια 4χρονια pro online και με πολυ lag, καταλαβαίνεις οτι τωρα παιζεις ενα αξιοπρεπες online. Δοκιμαστε για port forward

 

Πραγματικά πιστεύω ότι μερικοί παίζουν άλλο παιχνίδι ή παίζουν στο super εύκολο και για αυτό τους αρέσει. Δεν μπορεί κάποιος που παίζει να λέει ότι είναι καλό ποδοσφαιράκι και ότι κρίνεται από αυτόν που παίζει καλύτερα. Η άμυνα σε προδίδει, οι παίχτες κολλάνε και δεν πάνε στην μπάλα ,οι τερματοφύλακες είναι πάντα ένα τσικ πίσω στην κίνηση και οι διαιτητές είναι για τα @@.

 

Παιζω παντα το ποιο δυσκολο, στο pro10 οντως παιζεις δυσκολο pro και οντως εχει διαιτητές σκυλια. Συμφωνω με ολα αυτα που γραφοντε, δεν σημενει ομως οτι δεν μπορεις να παιξεις, τα περισσοτερα συμβαίνουν στο πραγματικο γηπεδο, αλλα το πολυ ρεαλιστικο ενοχλει.

Πεναλντι σιγουρα θα εχουν βαλει λιγοι. Εχει αλλαξει ο τροπος εκτελεσης και εχει γινει και σε αυτο το σημειο αρκετα ρεαλιστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πιστεύω ότι μερικοί παίζουν άλλο παιχνίδι ή παίζουν στο super εύκολο και για αυτό τους αρέσει. Δεν μπορεί κάποιος που παίζει να λέει ότι είναι καλό ποδοσφαιράκι και ότι κρίνεται από αυτόν που παίζει καλύτερα. Η άμυνα σε προδίδει, οι παίχτες κολλάνε και δεν πάνε στην μπάλα ,οι τερματοφύλακες είναι πάντα ένα τσικ πίσω στην κίνηση και οι διαιτητές είναι για τα @@.

 

Αυτό το είδα!!Τα παιδιά έπαιζαν στο εύκολο επίπεδο,και τους είπα να το ανεβάσουν στο πιο μεγάλο,αλλά και πάλι ότι έγγραψα πριν..

Δεν το έχω το παιχνίδι,αλλά όποτε μου δοθεί η ευκαιρία θα το παίξω πάλι με καλή καρδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειρότερο είναι να έχεις replay από goal που έβαλες και δε μέτρησε :P

 

Έχω γκολ στο οποίο περνάει όλη η μπάλα μέσα και δε το μέτρησε και σε άλλα που έχει περάσει λιγότερο η μπάλα το μέτρησε.

 

Είναι πιο ρεαλιστικό αλλά δεν γίνονται αυτά στα γήπεδα. Τα πέναλτι έπρεπε να τα κάνουν πιο δύσκολα από ότι συνηθως αλλά όχι στο άλλο άκρο

 

Για όποιον δεν βαριέται

 

http://rapidshare.com/files/335378617/goal_den_metrise.rar.html

 

http://rapidshare.com/files/335378902/goal_offside.rar.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κι εμένα δεν με χαλάει να μην δίνει φάουλ ή πέναλτι (ας υπάρχει μια τέτοια... αδικία ας πούμε, μέσα στο παιχνίδι είναι κι αυτά) αλλά όχι και τόσο μαρς, είπαμε! Ακόμα κι ο Παπουτσέλης θα τα 'δινε (σε μία φανταστική ανατροπή της πραγματικότητας) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κι εμένα δεν με χαλάει να μην δίνει φάουλ ή πέναλτι (ας υπάρχει μια τέτοια... αδικία ας πούμε, μέσα στο παιχνίδι είναι κι αυτά) αλλά όχι και τόσο μαρς, είπαμε! Ακόμα κι ο Παπουτσέλης θα τα 'δινε (σε μία φανταστική ανατροπή της πραγματικότητας) :P

 

Είδες τα replay?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδες τα replay?

 

Εμενα δεν μου εχει τυχει τοσο μεγαλη αδικια, αρα πολυ σπανιο, οπως σπανια γινεται και στην πραγματικοτητα, παιζω μονο online, τωρα ξεκινησα master leage και δεν εχω δει τοσο χοντραδες. Το κακο ειναι οτι δεν υπαρχει ανταγωνιστης σε pc για να υπαρχει συγκριση.

Το κανανε πολυ real και δεν υπαρχουν ουτε τα θεαματικα γκολ που βεπαμε στα προηγουμενα pro.

Γενικα παντως μου αρεσει πολυ το νεο pro, το κακο ειναι οτι μου εχει καψει τον αντιχειρα το gamepad:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν, όμως, πχ δεν έχω πάρει ποτέ μου πέναλτι (!) υπάρχει τεράστιο πρόβλημα. 'Η όταν στους μισούς αγώνες το αποτέλεσμα κρίνεται από τη μια επίθεση που έκανε η αντίπαλη ομάδα και για κάποιο λόγο η άμυνά μου αδράνησε σε προφανώς εύκολες φάσεις. Προσοχή! Δε μιλάω για μια φορά! Συμβαίνει πολύ συχνά.

 

Όπως είπα, το παιχνίδι δε σε αφήνει να το πάρεις στα σοβαρά.

 

Εγώ πχ παίζω Master League (ή Become a Legend) και είχα αποφασίσει ότι δε θα "κλέψω" ποτέ το παιχνίδι (ξέρετε, μόλις τελειώσει ο αγώνας και χάνεις, δεν το αφήνεις να κάνει save, κλείνοντας το PES2010, σε κρίσιμους αγώνες). Αλλά δε γίνεται ρε συ να αφιερώνω τόσο χρόνο στο παιχνίδι και αυτό να με προδίδει με μπούρδες ΣΥΝΕΧΩΣ. Εντάξει, θα γίνουν και στραβές, αλλά!

 

Όταν τα έλεγα εγώ στο Review μου τα διαχρονικά προβλήματα του PES, κάποιοι εδώ μέσα έλεγαν ότι το έπαιξα μια ώρα και έβγαλα συμπέρασμα, δεν ήταν αντικειμενικό, δεν πατούσα καλά τα κουμπιά και κάτι εντελώς ΑΚΥΡΕΣ δικαιολογίες του κwλου. Χαίρομαι που επιτέλους ολοένα και περισσότερα άτομα βλέπουν τις φανφαριές του PRO ;)

 

PS: Μα αν μου δώσουν να κάνω review το 2011, αυτό θα γίνει με εξωτερική κάμερα και αντί για FRAPS videos, θα συνοδεύουν το άρθρο κανονικά videos με τα γνωστά καντήλια που πέφτουν σε κάτι τέτοιες στιγμές :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας. 2 πράγματα όσον αφορά το PES 2010.

 

Επειδή δοκίμασα και το WE Hellas Patch σίγουρα εχουν κάνει εξαιρετική δουλειά τα παιδιά.

 

Αλλά αυτό όμως [ame]http://www.youtube.com/watch?v=sOAvk_1p0TM&feature=player_embedded[/ame] είναι το κάτι άλλο.

Αυτό έχω βάλει και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Δώστε προσοχή ιδιαίτερα στην τελευταία κατηγορία Rest of the teams να δείτε πόσες ομάδες βρίσκονται εκει μέσα. Και φυσικά οι περισσότερες ομάδες είναι πλέον συγχρονισμένες με το PES Database την ακριβέστερη κατα την γνώμη μου βάση δεδομένων για PES στο net.

 

Και το δευτερο που έχω να πω είναι ότι πολύ σύντομα ετοιμάζεται κάτι απίστευτο το οποίο υποψιάζομαι ότι θα είναι υπεύθυνο για μυθικά "καψίματα"..

Check it out

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=fOOyQs-sQC8&feature=player_embedded[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μαγκες επαιζα online και ενας τυπος ειχε βρει μια τσατσια κ οποτε εχανε ακυρωνε τη συνδεση χωρις να χανει ομως βαθμους στην καταταξη...ξερει κανεις πως γινεται αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μαγκες επαιζα online και ενας τυπος ειχε βρει μια τσατσια κ οποτε εχανε ακυρωνε τη συνδεση χωρις να χανει ομως βαθμους στην καταταξη...ξερει κανεις πως γινεται αυτο?

 

Mε Alt-F4, δεν πιανει παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...