Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν με αφηνει να ανοιξω καινουργιο θεμα οποτε θελω να σας ρωτησω εδω εαν ξερετε τπτ..

Λοιπον σαν φανατικος ποδοσφαιροφιλος πηγα και αγορασα (απο εναν γνωστο)το pro2010,το παλικαρι μ του εδωσε συμπιεσμενο σε 2 cd....

το παιρναω στο Pc σαν καλο παιδι και αμεσως το κανω αποσιμπιεση στον σκληρο μου (C:)

Επειτα κανω Setup και ολα λειτουργουν κανονικα (δεν θυμαμαι να εκανα τπτ αλλο)

Μετα απο καμια βδομαδα παιχνιδιου και ενω επαιζα κανονικα ειπα να κανω ενα format το pc μου να παρει μια "ανασα" ..

Κανω το format και λειτουργει κανονικα το Pc περασα τα XP μου μεσα εκανα τις ενημερωσεις κατεβασα το Java-Flash-Directx και εχω το εξης προβλημα...

οταν παιρναω το παιχνιδι μεσα στο pc και το κανω αποσιμπιεση μεσα στον σκληρο ολα καλα οταν ομως παω να πατησω το Setup μ βγαζει το παραθυρακι για την εγκατασταση και κολλαει εκει....

μ βγαζει δεν ανταποκρινεται και αυτη η "δουλεια" παει τωρα 1 βδομαδα...

μηπως εχω ξεχασει να κατεβασω κατι ???η μηπως ειναι καποιο αλλο το προβλημα???

διοτι μετα το Format δεν εχω πειραξει κατι στο Pc moy πχ να αλλαξω καρτα γραφικων:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για λύστε μου μια απορία ρε παιδιά:

 

Έχει πάρει ποτέ κανένας σας πέναλτι στο Master League; Ούτε ένα μέσα σε 100+ αγώνες! Και μου έχουν γίνει αρκετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για λύστε μου μια απορία ρε παιδιά:

 

Έχει πάρει ποτέ κανένας σας πέναλτι στο Master League; Ούτε ένα μέσα σε 100+ αγώνες! Και μου έχουν γίνει αρκετά.

 

Αν το βάζεις στο Professional και πάνω, τα δίνει πολύ δύσκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για λύστε μου μια απορία ρε παιδιά:

 

Έχει πάρει ποτέ κανένας σας πέναλτι στο Master League; Ούτε ένα μέσα σε 100+ αγώνες! Και μου έχουν γίνει αρκετά.

 

1 (ένα).

 

Και το έχασα.

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείτε ότι παίζω στο τελευταίο επίπεδο δυσκολίας, αλλά άλλο δύσκολα κι άλλο ΟΥΤΕ ΕΝΑ. Προσωπικά είχα αρχίσει να σιγουρεύομαι ότι πρόκειται για bug του παιχνιδιού. Μιλάμε ότι έχω παίξει τόσους και τόσους αγώνες.

 

Για να λέει, όμως, ο liopyr ότι του δόθηκε ένα, σημαίνει ότι υπάρχει ελπίδα.

 

Έξω από την περιοχή μου δίνει φάουλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά το ρίχνεις στο κέντρο. Σχεδόν πάντα μπαίνει. Και όταν ρίχνει ο Η/Υ κάθεσαι στο κέντρο. Έχεις πιθανότητες είτε να το στείλει πάνω σου, είτε έξω.

 

Αν και ο Η/Υ βάζει και στα πλάγια.

 

Γενικά υπάρχει πολύ παράγκα στο PES υπέρ του Η/Υ. Τρελό σπάσιμο νεύρων. Μήπως εκτός από τον εξελληνισμό των μενού, έκαναν και εξελληνισμό του παιχνιδιού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αρχίσει και τις καραγκούνικες βουτιές στην περιοχή με το παραμικρό μαρκάρισμα.

Προς το παρών έχω γεμίσει κίτρινες όλους τους επιθετικούς, αλλά που θα πάει, θα μου κάτσει.

 

:D

 

Στο 09 1 στις 5 βουτιές τσίμπαγα πεναλτάκι!

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, με βουτιά το πήρες το πέναλτι; Γιατί τότε είναι πολύ πιθανό να εξακολουθεί να ισχύει αυτό που λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...