Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Holy c...p!

 

Σήμερα δηλαδή! Άντε να σκάει μύτη σιγά σιγά!

 

(ελπίζω το φετινό να μπορώ να το κάνω install, γιατί είτε το πιστεύετε είτε όχι, δεν μπόρεσα ποτέ να παίξω το PES2009 γιατί δε λειτουργούσε το install του. Αναθεματισμένη KONAMI, γκρρρ....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Eλπίζω να φροντίσει κάποιο καλόπαιδο να το σκορπίσει στους θείους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι.Το εκανα εγκατασταση και μπηκε αυτοματα ελληνικα.Τρεχω το παιχνιδι και τι βλεπω??Ελληνικο μενου!!Δεν το ηξερα οτι η Konami θα εβγαζε το pro στα ελληνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α και το παιχνιδι παιζει μια χαρα.Το κακο ειναι οτι ειναι μονο πεντε λεπτα το ματς.Παντως σε γενικες γραμμες,θα το ελεγα βελτιωμενο σε σχεση με το 2009.Εμενα προσωπικα μου φανηκε πιο ωραια η κινηση των παικτων.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 13:00 ----------

 

pes2010_2009-09-17_12-46-45-32.jpg

 

κοιταξτε εκφραση ριμπερι μετα απο ενα αχαστο γκολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α και το παιχνιδι παιζει μια χαρα.Το κακο ειναι οτι ειναι μονο πεντε λεπτα το ματς.Παντως σε γενικες γραμμες,θα το ελεγα βελτιωμενο σε σχεση με το 2009.Εμενα προσωπικα μου φανηκε πιο ωραια η κινηση των παικτων.

 

Θα βγει σημερα το βραδυ time expander.Ακομη δεν το κατεβασα για να πω εντυπωσεις.Παντως στα forum επισημαινουν τα εξης:

- Πολυ καλη η 360 κινηση

- Πιο στιβαρο παιχνιδι,μεγαλυτερο βαρος στην μπαλα και στο σουτ

- Βελτιωμενα animations

- Καλυτεροι GK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, μόλις τώρα το είδα σε Vista64 και παίζει μια χαρά. Όχι μόνο αυτό, αλλά δεν μου φάνηκε καθόλου άσχημο. Για την ακρίβεια πέρσι είχα αντέξει να παίξω ακριβώς 22 αγωνιστικά λεπτά πριν το βγάλω, ενώ τώρα έπαιξα όλο τον αγώνα. ΜΕ ΤΟ FIFA10 ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ, το λέω από τώρα προς αποφυγή παρεξηγήσεως. Είναι απλώς ένα συμπαθητικό ποδοσφαιράκι. Έχει κάποια κουσούρια, κυρίως στην κίνηση και την αδράνεια των παιχτών (ώρες ώρες κοκαλώνουν λες και τους κάρφωσες στο γήπεδο) αλλά γενικά μου άρεσε. Πολύ ωραία και τα γραφικά. Και μενού στα ελληνικά, πρωτοφανές!!

 

Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν το τραγικό responsiveness. Αυτό το πράμα είναι χειρότερο και από το Fifa2008, δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ακρίβεια πέρσι είχα αντέξει να παίξω ακριβώς 22 αγωνιστικά λεπτά πριν το βγάλω, ενώ τώρα έπαιξα όλο τον αγώνα. ΜΕ ΤΟ FIFA10 ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ, το λέω από τώρα προς αποφυγή παρεξηγήσεως.

 

δεν εννοείς το fifa10 για Pc έτσι ;

 

δεν είδα το pro ...μόνο το fifa στο pc είδα και ξενέρωσα αρκετά, γιαυτό ρωτάω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...