Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2010


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει βγει time expander?

 

Από γραφικά είναι πολύ καλό αλλά σαν παιχνίδι κάπως!!!Οι τερματοφύλακες είναι για τα μπάζα, τα τρώνε όπως να ναι!!!Πάσα στα 10 μέτρα και δεν μπορούν να την δώσουν σωστά!Πατάς προωθημένη πάσα και πάει πιο αργά και από χελώνα!!!Είναι σπαστικό το gameplay και ας έχει ένα κάρο ρυθμίσεις για το πως να στήσεις την ομάδα

 

Αυτό με το φως γίνεται μόνο στο anfield

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μπαίνουν όντος λίγο γελοία τα γκολ κυρίως λόγο τερματοφύλακα (κοιτάει τη μπάλα λες και θα ταΐσει περιστέρι!)

γιατί πρέπει μετά από κάποια βήματα μπροστά να πηγαίνουμε και αρκετά πίσω ; αυτό ποτέ δεν το κατάλαβα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται ή όλα είναι μία ταχύτητα πίσω?Πατάς πάσα και δεν τις κάνει απευθείας!!!Ελπίζω να είναι του demo αυτά

 

Συμφωνω απολυτα. Πολυ αργο.

Πατας πασα τωρα και την κανει μετα απο 2 βηματα. Ελεος.

Οι παιχτες ( οταν δεν εχεις μπαλα ) δεν τρεχουν πανω στον αντιπαλο γρηγορα οπως παλια.

 

Αν ειναι αυτο το τελικο pes 2010 τοτε τι να πω ??

Μεγαλη μουφιά:-(

 

Μονο απο τα γραφικα σωζεται αλλα δε φτανει μονο αυτο.

Ειδικα το Gerard που ειδα και τον Torres τους εχει ολοϊδιους:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα το Fifa 2010 δεν υπαρχει...Οσο για το Pro 2010 Demo εχει καλυτερα γραφικα ο εκνευριστικος φωτισμος ωφειλεται στην επιλογη του ματς (εχει μονο summer-day) οι κινησεις ειναι καλυτερες δεν περνας τους παιχτες σαν ακινητους οι τερματοφυλακες δεν ειναι τραγικοι αν πατησεις εξοδο στο κορνερ βγαινουν αλλιως τα στηλωνουν στην εστια τους και η αναπτυξη του παιχνιδιου ειναι διαφορετικη λογω επιλογων απο το formation....Παλι γκρινιαζουμε για το πως θα επρεπε να ειναι-να ειναι δηλαδη ολα τελεια αλλα παλι θα λιωνουμε οποτε.....ας το απολαυσουμε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ψιλοασχετη απορια πιστευεται οτι αυτο το pc ου θα παρω θα το υποστηρίζει να παιξω στην lg 32'' full hd (ή εστω hd ready....)

επεξεργαστης: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.559966

καρτα γραφικων on-board: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.522724

 

και 2 giga μνημη

 

λετε να πρεπει να παρω και καρτα γραφικων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως βρε παιδια περισσοτερο απο το 2009 μου αρεσε.Θα δειξει η τελικη εκδοση.Μπορει να εχει διαφορα καλουδια στο 'Γινε θρυλος' και στα αλλα σε σχεση με το 2009

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ψιλοασχετη απορια πιστευεται οτι αυτο το pc ου θα παρω θα το υποστηρίζει να παιξω στην lg 32'' full hd (ή εστω hd ready....)

επεξεργαστης: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.559966

καρτα γραφικων on-board: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.522724

 

και 2 giga μνημη

 

λετε να πρεπει να παρω και καρτα γραφικων...

 

Xαχαχα !!!

Με την καμια :lol::lol::lol:

 

Με onboard καρτα γραφικων δεν κανεις τπτ:-)

 

Εδω με την 9500Gt σε ενα φιλο μου που δοκιμσαμε το Grid , το CoD WaW και το Moto Gp σε 17" με 1280χ1024 εμενα προσωπικα μου εσπασε τα νευρα. Με πονεσαν τα ματια.

Πολυ χαμηλα fps το οποιο εκανε μπαμ και δεν μπορουσες να παιξεις αξιοπρεπες. Και χαλια εικονα.

Γενικα σε κουραζε πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφικά πανέμορφα. Επιτέλους κατάλαβαν εκεί στην Κόναμι την αξία του φωτός/σκιάς. Ως gameplay, δυστυχώς έχουν δίκιο ορισμένοι που διαμαρτύρονται. Κάποια κραχτά μειονεκτήματα έχουν διατηρηθεί και φαίνεται ότι διαιωνίζονται χωρίς κανείς να καταλαβαίνει το γιατί.

Η συνολική αίσθηση είναι ... μια από τα ίδια, απλά σε πιο ευχάριστο οπτικά περιτύλιγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ψιλοασχετη απορια πιστευεται οτι αυτο το pc ου θα παρω θα το υποστηρίζει να παιξω στην lg 32'' full hd (ή εστω hd ready....)

επεξεργαστης: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.559966

καρτα γραφικων on-board: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.522724

 

και 2 giga μνημη

 

λετε να πρεπει να παρω και καρτα γραφικων...

 

την θες την καρτουλα σου...με 50 ευρω εισαι αρχοντας στο pro( π.χ αυτη:4670

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο γκασμάδες είναι εκεί στην Konami και κλειδώνουν για άλλη μια χρονιά το space bar; Δηλαδή τόσο δύσκολο τους είναι να σε αφήνουν να βάλεις ΟΠΟΙΟ ΚΟΥΜΠΙ ΕΣΥ ΘΕΛΕΙΣ; :mad:

 

Πραγματικά έλεος με αυτό το ζήτημα! Έχω να παίξω καινούργιο PES από το PES6 εξαιτίας αυτής της μπούρδας. Δε θέλω ρε KONAMI να συνηθίσω άλλο κουμπί! Τι να κάνουμε τώρα; Ε, ρε κόλλημα. Εύχομαι τουλάχιστον φέτος (αφού ξεπεράσαμε το πρόβλημα της εγκατάστασης, γιατί το PES2009 ούτε καν έκανε install) να υπάρχει καμία πλάγια μέθοδος (να πειράξω κάποιο αρχείο με settings, κάτι βρε αδερφέ) ώστε να βάλω το space, μπας και παίξουμε επιτέλους.

 

Και το χειρότερο είναι ότι το εναλλακτικό που χρησιμοποιούσα στο PES2008, έχει ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΦΕΤΟΣ:

 

Για οσους παιζουν με keyboard δυστυχια, καθως το ALT με το οποια αλλαζα παικτη παλια τωρα βγαζει σε window mode

 

Δεύτερο ΕΛΕΟΣ!

 

Τι να κάνω τώρα εγώ ρε γμτ μου; Δεν υπάρχει άλλο κουμπί εκεί κοντά, να μπορώ να το πατάω με τον αντίχειρα. Με βλέπω να πηγαίνω τα κουμπιά QWEASD στα 456RTY και να τρέχω με το N (εκεί που πέφτει ο αντίχειρας).

 

Α ΡΕ ΚΟΝΑΜΙ για άλλη μια φορά!

 

Δύο ματσάκια που έπαιξα πάντως, μου άρεσε το demo, το βρήκα ενδιαφέρον.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 02:00 ----------

 

Μου φαίνεται ή όλα είναι μία ταχύτητα πίσω?Πατάς πάσα και δεν τις κάνει απευθείας!!!Ελπίζω να είναι του demo αυτά

 

Εμένα μου ψιλο-άρεσε αυτό το χαρακτηριστικό, με την προϋπόθεση να λειτουργεί καλά σε βάθος χρόνου. Δηλαδή η ταχύτητα της πάσας δείχνει να εξαρτάται πλέον από τη θέση του παίχτη και της μπάλας και διάφορα άλλα χαρακτηριστικά, όπως γίνεται και στο σουτ.

 

Βασικά για μένα όλα θα κριθούν μετά από 2 μήνες παιχνιδιού και την αντοχή που θα έχει αποκτήσει. Πχ δε θυμάμαι τι αίσθηση είχα για το PES6, ξέρω όμως ότι το παίζω 3 χρόνια και ακόμα έχει ενδιαφέρον. Το PES2008 μετά το πρώτο πρωτάθλημα που έπαιξα, είχα εξαντλήσει το gameplay και πιστεύω ότι αυτό οφείλεται στο ότι ήταν γρήγορο, οπότε μόλις μάθαινες μερικές τακτικές τελείωναν όλα.

 

Ότι και να γράφετε τώρα για το PES2010 είναι ανούσιο. Η κρίση γίνεται σε βάθος χρόνου σε τέτοιο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι με την μείωση ταχύτητας δυσκολεύει το παιχνίδι και οι αντεπιθέσεις είναι πιο δύσκολες. ΤΑ πέναλτυ είναι κάπως όπως τα δείχνουν. Επίσης πρόσεξα όταν είχε μπάρτσα και έπαιζα με την liverpool μου βγάζανε offside συνέχεια τον Henry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...