Προς το περιεχόμενο

Η σφαγή του Πάσχα


@@sos@@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιοί κανόνες υγιενής και τι πιο καθαρά απ' το σπίτι σου και μούφες...εσείς οι Αθηναίοι έχετε τρελαθεί τελείως.Το ρίξαμε βλέπω πολύ στη πίπα και τη φιλοσοφία τελευταία.Μα αν είναι δυνατόν δηλαδή να συζητάμε για το σφάξιμο των αρνιών και για το αν πονάνε κατα τη διάρκεια του σφαξίματος.Αυτή είναι η δουλειά του χασάπη να σφάζει.Μήπως να κάναμε και καμιά αναισθησία στη μήτρα του pc επειδή μπορεί να πονέσει κατά την αλλαγή της κάρτας γραφικών;Που είσαι θεε μου κατέβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 639
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ποιοί κανόνες υγιενής και τι πιο καθαρά απ' το σπίτι σου και μούφες...εσείς οι Αθηναίοι έχετε τρελαθεί τελείως.Το ρίξαμε βλέπω πολύ στη πίπα και τη φιλοσοφία τελευταία.Μα αν είναι δυνατόν δηλαδή να συζητάμε για το σφάξιμο των αρνιών και για το αν πονάνε κατα τη διάρκεια του σφαξίματος.Αυτή είναι η δουλειά του χασάπη να σφάζει.Μήπως να κάναμε και καμιά αναισθησία στη μήτρα του pc επειδή μπορεί να πονέσει κατά την αλλαγή της κάρτας γραφικών;Που είσαι θεε μου κατέβα.

 

Σιγά ρε σφαγέα, θα σπάσεις τα αυγά.

Μάθετε επιτέλους να τηρείτε τους νόμους, μπας και γίνεται άνθρωποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοί κανόνες υγιενής και τι πιο καθαρά απ' το σπίτι σου και μούφες...εσείς οι Αθηναίοι έχετε τρελαθεί τελείως.Το ρίξαμε βλέπω πολύ στη πίπα και τη φιλοσοφία τελευταία.Μα αν είναι δυνατόν δηλαδή να συζητάμε για το σφάξιμο των αρνιών και για το αν πονάνε κατα τη διάρκεια του σφαξίματος.Αυτή είναι η δουλειά του χασάπη να σφάζει.Μήπως να κάναμε και καμιά αναισθησία στη μήτρα του pc επειδή μπορεί να πονέσει κατά την αλλαγή της κάρτας γραφικών;Που είσαι θεε μου κατέβα.

 

Στο επόμενο θέμα θα δούμε κίνημα κατά των δολοφόνων των κουνουπιών.

 

Πόσο δύσκολο είναι να καταλάβεις ότι όλοι εδώ μέσα λένε ότι ναι μεν τα σφάζεις επειδή αποτελούν τροφή αλλά υπάρχουν κάποιοι τρόποι για αυτό,δεν χρειάζεται να τα βασανίζεις πριν το κάνεις.

 

Και στην τελική αν σε μια κοινωνία ο σκύλος αποτελούσε γεύμα σε πόσους θα άρεσε να βσανίζονται και να σφάζονται σκυλιά;

 

Και τέλος μακάρι να έρθει ο ΕΤ :lol: κάποτες και να γδάρει ζωντανούς όλους με αυτές τις απόψεις αλλά και τις οικογένειες τους επειδή ο sapiens θα συμπεριλαμβάνεται στο μενού τους.

 

Δύσκολο να ανεβάσει κάποιος το IQ του για να καταλάβει απλές σκέψεις μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά ρε σφαγέα, θα σπάσεις τα αυγά.

Μάθετε επιτέλους να τηρείτε τους νόμους, μπας και γίνεται άνθρωποι.

 

Ποιούς νόμους ρε παληκάρι μου;Γι' αυτό υπάρχουν οι χασάπηδες για να σφάζουν τα ζωντανά που εσύ και εγώ θέλουμε τσακίσουμε με λεμονάκι και μουστάρδα.Δε θα μπορούσα να σκοτώσω ένα ζώο σαν το αρνάκι για να το φάω.Εγώ βλέπω κατσαρίδα και σιχαίνομαι να τη πατήσω. :P Για σκέψου και τα κουνελάκια...σαν κατοικίδιο δεν είναι;Θα σου πήγαινα καρδιά να το πειράξεις;Noμίζω πως γίνεστε υπερβολικοί με το να συζητάτε κάτι τέτοιο.

 

 

...όσο για τ' αυγά έλα να τα τσουγκρίσουμε μαζί το Σάββατο. :devil:

 

 

/edit: @Elven σόρυ ρε φίλε αλλά αδιαφορώ αν το βασανίζουν ή όχι.Δεν είμαι μπροστά να το βλέπω και ούτε θέλω.Στο πιάτο σου ψόφιο σου το πασάρουν.Φάτο και μη μιλάς μιλιά αλλιώς τσάκισε καμια τσουκνίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συμφωνω με τον elven

 

καποιος να μου κανει ηλεκτροσοκ γρηγορα:P:-D

 

αν ποτε υποστηριξω την M$ (the gdpxx spirit lives on:devil:) η την Kawasaki,Ducati παρακαλω μπαναρετε με μεχρι να συνελθω:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συμφωνω με τον elven

 

καποιος να μου κανει ηλεκτροσοκ γρηγορα:P:-D

 

αν ποτε υποστηριξω την M$ (the gdpxx spirit lives on:devil:) η την Kawasaki,Ducati παρακαλω μπαναρετε με μεχρι να συνελθω:-D

 

Ελα ρε,αφού κατα βάθος συμφωνείς και στα άλλα,απλά δεν το παραδέχεσαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΙΠΑ και φιλοσοφία αβέρτα!Ρε τα ψαράκια πονάνε επειδή τους περνάνε το αγκίστρι μέσα απ' το στόμα!Όταν τραβάνε έξω απ' το νερό τα αφήνουν και ξεψυχούν!Έτσι απλά!Αργός και βασανιστικός θάνατος!Κάντε τους ένα suffocation με μια τσάντα απ' το σουπερ μαρκετ καλύτερα!Τι απάνθρωποι που είμαστε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΙΠΑ και φιλοσοφία αβέρτα!Ρε τα ψαράκια πονάνε επειδή τους περνάνε το αγκίστρι μέσα απ' το στόμα!Όταν τραβάνε έξω απ' το νερό τα αφήνουν και ξεψυχούν!Έτσι απλά!Αργός και βασανιστικός θάνατος!Κάντε τους ένα suffocation με μια τσάντα απ' το σουπερ μαρκετ καλύτερα!Τι απάνθρωποι που είμαστε!

 

Yeap,ακριβώς το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκα ωραία τα λες αλλά αυτή είναι η δουλειά του χασάπη να σφάζει!Δε μπορείς να το καταλάβεις;Γιατί πρέπει ντε και καλά να έχω χαμηλό IQ?Θα σκεφτεί ο χασάπης πως θα αισθανθεί το ζώο ή για το αν θα πάει η μάνα σου να αγοράσει ένα αρνάκι του γάλακτος 30κιλο;Ρε πλάκα με κάνετε δε μπορεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκα ωραία τα λες αλλά αυτή είναι η δουλειά του χασάπη να σφάζει!Δε μπορείς να το καταλάβεις;Γιατί πρέπει ντε και καλά να έχω χαμηλό IQ?Θα σκεφτεί ο χασάπης πως θα αισθανθεί το ζώο ή για το αν θα πάει η μάνα σου να αγοράσει ένα αρνάκι του γάλακτος 30κιλο;Ρε πλάκα με κάνετε δε μπορεί.

 

Όχι ρε παλιηκάρ,το σφάζει,δουλειά του είναι.

 

Υπάρχουν όμως κάποιες οδηγίες/νόμοι? για το πως να γίνει,είπαμε επειδή θα το φας δεν σημαίνει ότι θα το βασανίζεις κιολας.

 

Αν είναι να το δέσω στο αυτοκίνητο να βγω εθνική και να το σέρνω μέχρι να ψοφήσει.Δουλειά μου είναι,σιγά μη σκεφθώ πως θα αισθανθεί το ζώο,εμένα έτσι μ' αρέσει.

 

Είπαμε,υπάρχουν κανόνες/οδηγίες/νόμοι?,αν δεν θες να τους τηρείς τότε υπάρχουν και τα πρόστιμα κτλ κτλ

 

elven δε σχολίασα το δικό σου ή εσένα, αν δεν το πρόσεξες. :-(

Το σχολίασα εγώ το δικό μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...