Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

 

Στο πλαίσιο μου είπαν ότι θα τα στείλουν στις 27.

 

Έτσι μου είπαν και εμένα για θεσσαλονίκη,ότι στην αποθήκη θα το έχουν από 25/10..και θα το στείλουν 27..B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Έχει λίγο lag/delay η μου φαίνεται; ειδικά στο sniping part.

A ρε DICE ...

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μίλησα με την ZWAN και όταν τους είπα το λόγο που χρειάζομαι ένα container κονσέρβες, μου απάντησαν ότι δυστυχώς θα πρέπει να περιμένω στην ουρά τουλάχιστον 2 εργάσιμες γιατί προηγούνται άλλοι bf3 πελάτες!! :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Battlefield 3 and Call of Duty: Modern Warfare 3 Will Generate Over $1.4 Billion in Q4

 

Both EA and Activision have been pushing these huge games with astronomical marketing budgets. Each publisher has spent over $100 million to sell these two titles, including a lavish Call of Duty XP fan event and a towering billboard in Times Square for Battlefield 3. And that doesn’t include the cost of developing Battlefield 3 at DICE and Modern Warfare 3 at Infinity Ward and Sledgehammer Games.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edit: Βγήκε η πρώτη εκδοση του server administrator's manual

δλδ μπορούμε να ελέγχουμε όλες τις παραμέτρους χωρίς αυτόματα ο server να εμφανίζεται ως hardcore??? Όπως και να'χει, με όλες τις επιλογές διαθέσιμες, μπορούμε να μιλάμε για πλήρη ικανοποίηση των παλιών BFαδων!

 

vars.3dSpotting – when set, spotted targets are marked with icons in the 3D world.

vars.regenerateHealth – when set, health regeneration is enabled.

vars.onlySquadLeaderSpawn – when set, players can only spawn on the squad leader.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ωραίο θα ήταν να φτιάξουν και ένα map με Jets μόνο... αλλά ίσως αυτό προξενούσε διάφορα προβλήματα στο όνομα του τίτλου, παρόλο που θα έλεγε άσχημα.

Δεν ξέρω βέβαια αν θα ήταν πιθανό κάτι τέτοιο με τα mod tools, εάν τα διαθέσουν ποτέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν ξέρω βέβαια αν θα ήταν πιθανό κάτι τέτοιο με τα mod tools, εάν τα διαθέσουν ποτέ...

 

αν θυμάμαι παλιά παλιά,είχαμε πει ότι δεν θα τα δώσουν.....γιατί είναι ''δύσκολο'' για αυτούς που θα θέλουν να φτιάξουν maps :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...