Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η πλήρης διαφήμιση της ομάδας θα ακολουθήσει αργότερα, όταν έχουμε τους servers, άλλα πιστεύω αξίζει να δείτε το countdown (με milliseconds) σε συνδυασμό με το main theme. Θυμίζει κάτι από The Rock :D

 

http://www.hel-px.gr/

 

 

 

@afentiko: Έχουν δηλώσει ότι το dlc θα κοστίζει ~15$, ψάξτο στο επίσημο blog τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Δηλ. υπάρχουν διάφορες lim. εκδόσεις και πως θα καταλάβουμε για ποιά πρόκειται?

Υπάρχει καμιά λίστα με τις διαθέσιμες εκδόσεις ?

 

Εάν θυμάμαι καλά κάπου είχε αναφερθεί πως θα πρόσφερε και κάποια όπλα επιπλέον, ισχύει αυτό ?

 

Τα ρωτώ αυτά, διότι είναι προτιμότερο να πληρώσω κάτι παραπάνω τώρα και να είμαι καλυμμένος και μελλοντικά,

από το να πληρώσω τώρα λιγότερα, αλλά να πρέπει μετά να είμαι αναγκασμένος να ξαναπληρώνω, να κατεβάζω,....

 

Όχι, η limited είναι μία έκδοση παντού, δηλαδή μαζί με το Back to Karkand. Το κάθε μαγαζί όμως μπορεί να δίνει παραπάνω dogtags (δεν ξέρω αν θα μπορούν να αγοραστούν ξεχωριστά), το specact kit (skin, θα μπορείς να το αγοράσεις ξεχωριστά μετά νομίζω) ή το physical warfare pack (κάποια όπλα, θα είναι δωρεάν για κατέβασμα 1 μήνα μετά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, η limited είναι μία έκδοση παντού, δηλαδή μαζί με το Back to Karkand. Το κάθε μαγαζί όμως μπορεί να δίνει παραπάνω dogtags (δεν ξέρω αν θα μπορούν να αγοραστούν ξεχωριστά), το specact kit (skin, θα μπορείς να το αγοράσεις ξεχωριστά μετά νομίζω) ή το physical warfare pack (κάποια όπλα, θα είναι δωρεάν για κατέβασμα 1 μήνα μετά).

 

Κατατοπιστικότατος, σε ευχαριστώ.

Οπότε λαμβάνοντας υπ'όψιν όλα αυτά που ανέφερες, ποιά είναι η πιο συμφέρουσα αγορά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το e-shop πάντως, Limited αναφέρει στην παραγγελία που κατέθεσα, Limited θα απαιτήσω στην παραλαβή με την πληρωμή.

φιλε πετρο αγορασε το αφοβα, και μην κοιτας φωτογραφιες ! δες την περιγραφη και θα καταλαβεις, και το bfbc2 απο εκει το πηρα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινησα το SP campaign.Σχετικα καλο για BF φαινεται μεχρι στιγμης.Θα παιξω με συγκεκριμενα ατομα φυσικα online διοτι δεν γουσταρω να σπασουν τα νευρα μου με ασχετους που αγνοουν το team play.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sMJ36.png

2 Ώρες έμειναν, nice! :)

 

Τι λέτε, να κάνω Live stream ή άστο καλύτερα?

 

Που βρίσκεσαι και ανοίγει σήμερα

 

Το battlelog έχει ανοίξει ήδη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...