Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά εμένα λέει Κατάσταση: Ξεκίνησε Picking Η παραγγελία σας είναι σε διαδικασία ελέγχου και συσκευασίας.

Καλό αυτό, μάλλον αύριο θα το έχουμε

 

ΝΑΙ ρε φίλε!!

Τρομάξαμε λίγο το πρωί!

37,90 € Ξεκίνησε Picking

Κατάσταση: Ξεκίνησε Picking Η παραγγελία σας είναι σε διαδικασία ελέγχου και συσκευασίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εκει που θα μου ερχοταν +10 ευρω για μεταφορικα...αλλαξαν τακτικη στο πλαισιο και ειναι +3..παει με το βαρος και τον ογκο!

http://www.plaisio.gr/CorporateTerms.aspx?show=0310DeliveryCosts... αμα μου ερθει και αυριο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που το αγόρασα από online store μπορώ να παίξω απο σήμερα; Προς το παρόν ακόμα το κατεβάζω.

 

όχι..Έχουμε πει για Ελλάδα, 28/10 στις 02.00 ξεκλειδωνόμαστε !:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόλις τσέκαρα κι εγώ και λέει picking...Δουλεύοντας παλαιότερα στις μεταφορές του Πλαισίου τολμώ να πω πως άυριο θα το έχουμε.... :D

Τριημεράκι καψίματος προβλέπεται so...

1. Δέστε σκυλιά,γατιά,σπουργίτια και σκίουρους!!

2. Στείλτε (οπουδήποτε!) γυναίκες και παιδιά!!

3. Πάρτε τις απαραίτητες προμήθειες (καφέδες, καπνούς, χαρτάκια, τασάκια, πατατάκια, σοκολάτες, κωλόχαρτα κτλ κτλ) και....

C u all in the battlefield!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η βετα το αδικούσε γενικός, πες μου τι καλύτερο έχεις να αντιπαραθέσεις σήμερα...στο Ultra δε μου έρχεται κάτι αντίστοιχο ^_^

 

 

 

Ξέρεις με ποιά έννοια το λέω;Όχι ότι δεν έχει καλά γραφικά.Απλά μου άφησε μια γλυκόπικρη γεύση επειδή έχει σε αρκετά σημεία ανομοιομορφίες.Συνολικά δεν ξέρω αν είναι το καλύτερο ή όχι, σίγουρα είναι στη λίστα των παιχνιδιών με τα καλύτερα γραφικά.Με το τωρινό σύστημα και σε αυτή την ανάλυση δεν έχω δοκιμάσει και πολλά δυνατά σε αυτόν τον τομέα παιχνίδια.

Πάντως υπάρχουν πολλά σημεία στα οποία θα μπορούσαν να έχουν δώσει μεγαλύτερη προσοχή.Πχ τα texture στα αυτοκίνητα τα πολιτικά, δε συμβαδίζουν με τα υπόλοιπα (κάτι σαν τα παλιότερα nfs...), οι φοίνικες το ίδιο.Οι τοίχοι,οι πέτρες και πολλές επιφάνειες επίσης από κοντά έχουν χαμηλότερης ανάλυσης υφές απ' ότι θα περίμενε κανείς (μου έφερε στο μυαλό το rage σε κάποια σημεία).Οι ουρανός πάλι για παράδειγμα στην αποστολή going hunting είναι μια στατική εικόνα που χτυπάει άσχημα...Το ίδιο και η επιφάνεια της γης.Κάποια μικρότερα σύννεφα επίσης που υπάρχουν απομακρυσμένα είναι πολύ τετραγωνισμένα και μοιάζουν με ψηφίδες.Τα αίματα που σκάνε στην οθόνη όταν τραυματίζεσαι είναι άλλη στατική εικόνα που επίσης φαίνεται ότι δε συμβαδίζει.Ακόμα και σε στιγμές έντονης μάχης μου χτυπούσαν στα μάτια έντονα τετράγωνα.

 

Δηλαδή είναι αρκετές λεπτομέρειες που μετριάζουν την πολύ καλή κατά τα λοιπά εικόνα.Γι αυτό δε με εντυπωσίασε, μας προϊδέαζαν και για περισσότερα εξάλλου και για κάτι το συνταρακτικό.Εγώ θα έλεγα ότι από γραφικής απόψεως είναι απλώς αρκετά καλό για τα γούστα μου γιατί χάνει σε (αρκετούτσικα) σημεία.Πάντως τρέχει ανέλπιστα καλά χωρίς πειράγματα και τσιγκλισματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες τί παίζει με το Πλαίσιο..;;;

Μας είπανε ότι δεν έχουν παραλάβει ΤΙΠΟΤΑ!!:eek:

 

Εγώ πρίν λίγο μίλησα με Πλαίσιο Καλλιθέας και μου είπαν αύριο να πάω να παραλάβω ότι ώρα θέλω! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...