Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά πως παίζετε χωρίς να έχει ανοίξει ακόμη στην Ελλάδα; Όλοι εξωτερικό είστε; Εμένα στο date validation με σταματάει και λέει ότι ανοίγει στις 28/10 02:00.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το βαζω κανονικα και στην οθονη του loading ή στην οθονη της Electronic Arts με πεταει εξω..Ειμαι με 5850 και με 11.10preview3..Ανανεωσα και το DirectX αλλα τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην βέτα δεν τα πήγαινα καλα με το συστημα της υπογραφής, στο canirunit.com πήρα pass, θα το παίζω το κανονικό game ; σε μέτρια ανάλυση ; 1280 * 1024

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι... μόλις τρέξω το ξαναφορτωμένο exe, βγάζει μνμ ότι πάπαλα και τα γνωστά (close or error report+close).

 

Με το κανονικό, μου βγάζει την επιβεβαίωση μέρας/χώρας.

 

Ιδέες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, ειναι η δεν ειναι αλητες εκει στις εταιριες... ετοιμος να παραγγειλω ημουν αποψε (εχοντας μεινει στη λογικη οτι θα πληρωσω 37 ΜΑΖΙ με τα μεταφορικα) και μπαινοντας βλεπω οτι στην καλυτερη θα πληρωσω 42 ευρω..... Ελεος μαμω το Ελλαδισταν μου μαμω, οταν βλεπουν οτι μοσχοπουλαει κατι το χρυσωνουν.... Αθανατο ο πνευμα του Ελληναρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι 4 ώρες..? Κάτι τέτοια άκουγα και για το Killzone3 και μου πήρε περίπου 8 ώρες στο Normal και 7 στο Elite..

Ανεβάστε και λίγο δυσκολία. Στο easy όλα τσακ-μπαμ φεύγουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αισθάνομαι καταραμένος....

 

Εχω περάσει τα προφιλ,έβαλα και τους νεους οδηγούς αλλα και πάλι,μόλις παει να φορτώσει την αποστολή,λαστ γιαρ...Κρασαρει

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...