Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με μια χάρα εγκατέστησα την Verde 295.73 WHQ αλλά δεν έκατσε ούτε ένα βράδυ κ επανήλθε η beta από το BF3 forum

Εμένα μου έφεραν tearing οι 295 και θα γυρίσω στους 285.79 beta μόλις κάνω κάτι test ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβουλη

 

Σε καθε update που γινεται σε origin ή bf3, καντε sign out και sign in παλι σε origin και battlelog, για να συνδεθει/φορτωσει game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μια ερώτηση . μπορω στο game όταν επιλέγω μια κλάση και μετα επιλέγεις τα όπλα.μπορω σε κάθε όπλο να βάζω διάφορες διοπτρες η red dot η κάτι άλλο; η απλά οπως ειναι το περνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το παιχνίδι για να το εγκαταστήσω έφαγα πολλές ώρες, κατέβαζα το update 4gb !!! μου έβγαζε σφάλμα και ξανά απο την αρχή! Μάτωσα!!

 

Εκει που έκραζα το Steam αυτο το πράγμα το origin είναι 10 φορές χειρότερο.

 

Τώρα αφου εχω τις χειρότερες εντυπώσεις απο την ολη φάση του πως λειτουργεί το παιχνίδι, μέσο browser, έλεος εχω θέμα μέσα στο παιχνίδι με την κατεύθυνση : οταν προχωράω και παω να στρίψω με τα πλήκτρα σε συνδιασμό με το ποντίκι ο παίχτης μου στρίβει σαν τρελός και χάνω την μπάλα, σαν να στρίβει ανάποδα και να επανέρχεται στην αρχική του θέση, δεν μπορώ να το εξηγήσω καλύτερα. Εχετε αντιμετωπίσει κάτι ανάλογο για να με βοηθήσετε ? Ετσι οπως μου κάνει απλά δεν μπορώ να παίξω !!

 

οκ το έφτιαξα με reset, αλλά το game μου φαίνεται ολίγον μπούρδα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Steam είναι παράδεισος μπροστά στο Origin. Και λίγα λέω.

 

Αρχικά κι εγώ είχα χαλαστεί με την ιστορία του Battlelog και της σύνδεσης μέσω browser κλπ, αλλά τώρα πια μού φαίνεται ότι είναι πολύ καλή ιδέα και την προτιμώ σε σχέση με τον... παραδοσιακό τρόπο.

 

Το "μπούρδα" βέβαια είναι η γνώμη σου, εντελώς σεβαστή. Προσωπικά μού φαίνεται ότι είναι εξαιρετικό παιχνίδι, παρά τις όποιες ατέλειές του.Συγκριτικά με το αντίπαλο δέος (βλ. MW3) είναι απείρως καλύτερο από κάθε άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με το Inside DICE #1, αυτήν την εβδομάδα που διεξάγεται η GDC αναμένουμε πολλές πληροφορίες, όχι μόνο για το patch άλλα και για expansions και (ελπίζω) battlerecorder και άλλα ζουμερά νέα "για το μέλλον του BF3". Ίδωμεν.

 

Τι είναι στο μυαλό μου τώρα; Βάζω τα τελευταία κομμάτια στην παρουσίαση που θα κάνω στο GDC στο Σαν Φρανσίσκο. Για κάθε οπαδό το GDC θα έχει κάποια πολύ ενδιαφέροντα νέα για το μέλλον του Battlefield 3.

 

...

 

Αλλά και πάλι κάποια γεγονότα πρέπει να παρουσιαστούν στο GDC. Γιατί; Γιατί, και ίσως εξηγώ το προφανές, θέλουμε όσο το δυνατόν περισσότερα μάτια στραμμένα σε αυτό που κάνουμε. Είναι πως παίρνουμε προσοχή, πως μεγαλώνουμε και πως καθιστούμε σίγουρο το ότι θα συνεχίσουμε να βγάζουμε παιχνίδια επιτυχίες, ενώ ξεκινήσαμε ως ένα στούντιο μιας παρέας φίλων που έφτιαχνε pinball για την Amiga.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...