Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με το tab βλέπω τον πίνακα με τους παίχτες και λοιπά στοιχεία, οπως τι ping εχουν, το δικό μου γιατι δεν το βλέπω το ping ?? :whistle:

 

Γιατί μόνο ο Τσακ Νόρις μπορεί να βλέπει το δικό του ping.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με το tab βλέπω τον πίνακα με τους παίχτες και λοιπά στοιχεία, οπως τι ping εχουν, το δικό μου γιατι δεν το βλέπω το ping ?? :whistle:

 

είναι θέμα του παιχνιδιού από την αρχή αυτό, αλλά καλά κρυμμένες πληροφορίες λένε ότι η dice θα το φτιάξει με patch το 2013με κόστος ότι θα παίζεις μόνο κανά 10λεπτο και μετά το παιχνίδι θα σε πετάει εκτός, λέγοντας ότι υπάρχει θέμα με το punkbuster... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εχουν σκατέψει τα παιχνίδια εντελώς..

 

Θα μπορούσαν να φτιάξουν το παιχνίδι βάση του Bad Company 2 που και τα γραφικά δεν εχουν διαφορά ιδιαίτερη αλλά οι απαιτήσεις είναι η νύχτα με την μέρα.

Ολα αυτα με τα Origin κτλ που υποτίθεται είναι κατά της πειρατείας στην τελική καταφέρνουν να είναι κατά της αγοράς.

 

Επίσης κάτι άλλο που με ενοχλεί είναι οτι οταν κάνω capture ενα σημείο πετάγεται σαν κέρατο πάνω απο το όπλο μου το όνομα της περιοχής με αποτέλεσμα να μου χαλάει το οπτικό πεδίο αλλά και την ατμόσφαιρα.

 

Στο conquest κάνανε άχρηστο το πεζικάριο,δεν υπάρχει πια μάχη σώμα με σώμα, ερχεται ο τυπος με το τανκ και σε καθαρίζει, το auto-fix στα οχήματα απλά τραγικό !!!

 

Προσπαθώ να καταλάβω οπως και χιλιάδες άλλοι χρήστες γιατί κάθε 10-15 λεπτά με πετάει απο το παιχνίδι.

Και τέλος αναρωτιέμαι αν θα πρέπει να αγοράσω ξανά παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E καλα τι περιμενες και εσυ; Link

 

Το κακό ειναι οτι εχουν παρα πολλα οχηματα σε μερικες πιστες με αποτελεσμα ο engineer να ειναι must.

 

Οσο για τα disconnects, δοκιμασε να κανει το UPNP disable απο το router.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το tab βλέπω τον πίνακα με τους παίχτες και λοιπά στοιχεία, οπως τι ping εχουν, το δικό μου γιατι δεν το βλέπω το ping ?? :whistle:

 

Παλιά το βλέπαμε -LOL- τώρα με το update το κρατάνε μυστικό, συνήθως οι users ρωτάνε κατά την διάρκεια του παιχνιδιού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Battlefield 3: Close Quarters was announced at an EA event last night for this upcoming June, the first major paid piece of DLC for the game since last December's "Back to Karkand." The expansion includes four maps, 10 weapons and no vehicles -- it's about close quarters, after all.

 

http://www.joystiq.com/2012/03/07/battlefield-3-close-quarters-announced-for-june-two-more-packs/

 

http://www.battlefield.com/battlefield3/1/close-quarters

 

Players 2-16 :rolleyes:

 

 

http://videos.pcgames.de/video/7167/GDC-Medal-of-Honor-Warfighter-und-BF-Close-Quarters

 

gameplay στο ~40sec

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 expansion packs, περίπου ανά 3 μήνες το καθένα

 

Close Quarters (Ιούνιο): 4 χάρτες, 10 όπλα, χωρίς οχήματα, έμφαση στο close-quarter combat ενδεχομένως εντός μεγάλων κτιρίων με πολλά δωμάτια "as everything from furniture to plaster gets shot to pieces".

 

Armored Kills (Φθινόπωρο): νέοι χάρτες, νέα οχήματα και "the biggest map in Battlefield history" (<_<) .

 

End Game (Χειμώνα): καμία πληροφορία ως τώρα, λέτε να είναι το τελευταίο dlc πριν το 2143/BF4 :D

 

 

Πηγή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Close Quarters Α καλά σιγά μην το πάρω.Για να μου βάλει χάρτες μέσα σε κτήρια που στο ένα δωματιο θα είναι η μια ομάδα και στο δίπλα η άλλη και θα πετάνε μεταξύ τους χειροβομβίδες;Ή για 10 νέα όπλα που ανάθεμα αν 1 θα είναι χρήσιμο.Και ποιός ξέρει θα έχει καμιά 15αριά ευρώ.Δε σφάξανε.

Δεν πειράζει ας μείνω με το Β2Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες το patch που λέγανε που θα έκανε balance τα όπλα βγήκε?

π.χ. είχα διαβάσει πώς στο AS-VAL θα βάζανε extended magazine αν έφτανες τα 200 kills. Εμένα δεν μου έχει βγάλει κάποιο patch να εγκαταστήσω και συγκεκριμένα, όταν βλέπω τις αναβαθμίσεις που μπορεί να δεχτεί το AS-VAL δεν μου έχει την επιλογή για extended mag...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.c...layer_embedded#

 

το cod σε όλο του το μεγαλείο !

pffff...δεν μου άρεσε καθόλου..δεν είναι bf αυτό...είναι cs,cod ..bf πάντως δεν είναι!

Και αν ο τίτλος είναι και τόσο close στα maps που θα χει..καλά κρασά!

 

Άρα Close Quarters = COD DLC ε; :P

 

ποπο ναι... SO FAILLLLL!

 

παλιά λέγαμε...τι ωραίο που είναι το bf για το μοναδικό του gameplay..Αλλά μάλλον δεν...όλα τίνουν να γίνουν ένα είδος... :-( :-( :-( :-( :-( :-(

 

bftw.png

και η κουβέντα μεταξύ τους συνεχίζεται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε πισινα????? οmg :(

 

ναι το vid που έβαλα από πάνω,αλλά βλέπω ότι δεν είναι διαθέσιμο πια..ήταν έτσι..Τραγικότατο..

Πίστευω ένα μήνυμα του twitter όλοι μαζί,θα το πιάσουν το νόημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...