Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Πίστευω ένα μήνυμα του twitter όλοι μαζί,θα το πιάσουν το νόημα..

 

Με omg και τέτοια δεν θα ασχοληθούν.

 

Εδώ με κανονικά και σοβαρά λόγια για άλλα πράγματα και ακόμα περιμένουμε battlerecorder, κλπ.

 

Μην ελπίζεις. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με omg και τέτοια δεν θα ασχοληθούν.

 

Εδώ με κανονικά και σοβαρά λόγια για άλλα πράγματα και ακόμα περιμένουμε battlerecorder, κλπ.

 

Μην ελπίζεις. :/

 

εε είχα γράψει βρισιά βασικά και την έσβησα και το έβαλα,γιατί δεν ήξερα τί να τους πω..

Το είδες εσύ το vid που λέω;Το έχουν κατεβάσει από παντού.

 

Συγνώμη τα παλιά καλά map θα τα καταργήσουν? Γιατί τόσο πανικός από ένα βιντεακι που δεν δείχνει τίποτα?

φυσικά και όχι.

δεν νομίζω να πάει έτσι..

Το θέμα είναι να βγαίζουν ουσιώδη πράγματα..και όχι στο άλλο άκρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικά και όχι.

δεν νομίζω να πάει έτσι..

Το θέμα είναι να βγαίζουν ουσιώδη πράγματα..και όχι στο άλλο άκρο.

 

Και απο που βγαίνει το συμπέρασμα οτι το συγκεκριμένο DLC δεν θα έχει ουσία? Υποθετικά μιλάτε? Δεν μπορώ να καταλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο που βγαίνει το συμπέρασμα οτι το συγκεκριμένο DLC δεν θα έχει ουσία? Υποθετικά μιλάτε? Δεν μπορώ να καταλάβω.

 

στο ότι δεν υπάρχει καν στην ιδέα του BF τα maps αυτά...! χειρότερα και από το metro map θα είναι..Μιλάμε για άλλο τελείως παιχνίδι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γιατί η EA δεν κρατά το MOH ως αντίπαλο του COD να τελειώνουμε και το Battlefield να μείνει Battlefield. Αφού βλέπει πως οι 2 κοινότητες είναι τελείως διαφορετικές γιατί επιμένει να τις αναμειγνύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο που βγαίνει το συμπέρασμα οτι το συγκεκριμένο DLC δεν θα έχει ουσία? Υποθετικά μιλάτε? Δεν μπορώ να καταλάβω.

 

Γιατι δεν μπορεις να καταλαβεις? Πισίνα λεμε !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μην συγκρινεις τωρα το cs με το bf.To cs ειχε και lego map ,μεχρι και κουζινα οτι ναναι δηλαδη ,αλλα αυτες οι πιστες ηταν γρηγορες σαν τον θανατο επρεπε να εισαι πολυ καλος .Για αυτο σου λεω ,το bf που ολη του η ιστορια ειναι τα maps του θα φαει ηττα χοντρη ,ηδη με το metro map ειδες τι εγινε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες το patch που λέγανε που θα έκανε balance τα όπλα βγήκε?

π.χ. είχα διαβάσει πώς στο AS-VAL θα βάζανε extended magazine αν έφτανες τα 200 kills. Εμένα δεν μου έχει βγάλει κάποιο patch να εγκαταστήσω και συγκεκριμένα, όταν βλέπω τις αναβαθμίσεις που μπορεί να δεχτεί το AS-VAL δεν μου έχει την επιλογή για extended mag...

 

Κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...