Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Soflam έκανε και παλιά Lock μόνο του , τώρα δεν ξέρω αν θα είναι πιο αποτελεσματικό πλέον..

 

Καμια ουσιαστικη διαφορα στην λειτουργια του soflam. Τωρα απλα σου δινει ποντους οταν λοκαρει ακομα και εαν δεν το χρησιμοποιεις ενεργα (δεν βλεπεις δηλαδη απο την καμερα του).

 

Με αλλα λογια τωρα εχουν οι snipers πολυ μεγαλυτερο κινητρο στο να το χρησιμοποιουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το καινούριο minimap αν και νομίζω το παρακάνανε με το εικονίδιο του revive,επίσης δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε αλλά έχει αλλάξει και ο ήχος του παιχνιδιού προς το καλύτερο.Το fall damage δεν είδα να άλλαξε,πάλι πέφτεις από μικρά ύψη και χάνεις αρκετή ζωή.Τέλος θέλουν ψάξιμο τα attachments για τα όπλα γιατί έχουν αλλάξει...Αυτά μέχρι στιγμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν νομίζω ότι θα έπρεπε...

Μπα, γιατί το λες αυτό..

Ρίχνεις με RPG μέσα στη μάπα του αντιπάλου και ακόμα ζει ας πούμε, τι πιο φυσιολογικό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, γιατί το λες αυτό..

Ρίχνεις με RPG μέσα στη μάπα του αντιπάλου και ακόμα ζει ας πούμε, τι πιο φυσιολογικό..

 

βασικά ρίχνεις, rpg στο τζιπακι και ζούνε όλοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, γιατί το λες αυτό..

Ρίχνεις με RPG μέσα στη μάπα του αντιπάλου και ακόμα ζει ας πούμε, τι πιο φυσιολογικό..

Κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει και δεν μου έχει συμβεί ποτέ. Δεν υπάρχει λόγος να σκοτώνει σε απόσταση μεγαλύτερη του ενός μέτρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει και δεν μου έχει συμβεί ποτέ. Δεν υπάρχει λόγος να σκοτώνει σε απόσταση μεγαλύτερη του ενός μέτρου.

πιστεύω έχεις irony mode ON στο παραπάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι όλοι, αν σημαδέψεις τα τζάμια-πόρτες ;)

 

εε,όχι ακριβώς..Το θέμα είναι να πέφτει,και να σκάει να πεθαίνουν..δεν είναι τανκ να έχει τις γωνίες του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί μεγαλεία είναι αυτά...

 

In-game (self) ping!

 

Ο ήχος όντως σπέρνει (πολύ πιο "ξερός", νομίζω).

 

Commorose (λίγο bloated, νομίζω)

 

Δεν τα κάνανε πολύ σκ@τά με ότι χαλάσανε - 1 ωρίτσα το δοκίμασα, δε βρήκα πολλά πράγματα να μη λειτουργούν :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, σοβαρευτείτε..

RPG είναι για όνομα Του Θεού, άμα πέσει RPG έστω και 2 μέτρα παραδίπλα θα σε στείλει στον Άγιο Πέτρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...